Reklama

pro moji ženu chybí u mě sexuální chemie

iv (Čt, 19. 4. 2007 - 09:04)

chemicko,ja koukam jak blazen...to je presne muj pripad,to posledni,co jsi napsala.Nevim,co s tim,diskuzi jsem celou necetla,dnes jsem sem nahodou najela a trefa!!!Vubec mi nechybi s nim spat,od zacatku mi vadi,ze se ke mne chce tulit,ja mam pocit spoutanosti a nesvobody.....A muz pred nim to zas bylo opacne,od toho jsem se nechtela ani oddelit,porad jsem se ho chtela dotykat,kdyz me opustil,neumela jsem usinat bez jeho objeti a tady nesnesu,aby me objimal.A mas pravdu,zaclo to hned na zacatku,nas vztah proste byla velka chyba,ale jak z toho ven?Vim,ze on se strasne trapi,ale ja ne,je mi to jedno,nasla jsem si svuj svet,odejit ode mne nechce,mame spolu dite,milenku si taky zatim nenasel,nevim,jak to budem zvladat dal....on si porad mysli,ze to nejak pujde,ale ja vim,ze ne.

Chemicka (St, 18. 4. 2007 - 15:04)

Taky se mi stalo, ze jsem parkrat po sexu brecela, nedalo se to vydrzet vic jak rok, poprve a naposledy. Takze ty, co to provozuji 12 let fakt obdivuju.
Nutno ale vzit v uvahu, ze kdyz se zena ve fajn dlouhodobem vztahu, kdy ma rada sveho muze, rozhodne prasknout, ze mu chybi pro ni chemicka pritazlivost, tak musi byt uz hoooodne zoufala. Je to fakt rana pod pas, s tim se totiz neda nic delat. Otazka je, jestli problem neni jinde. Tak hledej Romane, jestli je to fakt tou chemii, tak to zabal. Ale podle me to tak nutne byt nemusi. Ze nefunguje chemie, vi zena hned, po prvnim polibku, po prvnim sexu. Nepotrebuje na to 10 let. Zkus se zamyslet nad dobou pred svatbou, jaka byla tva zena v posteli, jestli to vyhledavala, jestli ji to aspon trochu bavilo. A pokud ani tehdy ne, tak pak si te vzala z rozumu a tezce podcenila podstatny stranky vztahu. Ale ze sve zkusenosti ti rikam, ze pokud ta chemie neni vubec, tak ti to dojde fakt okamzite. Jina vec je, pokud mas pocit, ze se prece musis trochu "obetovat" pro "vyssi cile" jako je rodina a deti. TAm je mozna treba zkoumat rodinny prostredi tvy zeny, jeji zkusenosti pred tebou a jeji sebevedomi.

Jo, nechemie se pozna i tak, ze zena nemam tendenci se toho nechemickyho chlapa dotykat. Proste se s nim nemazli ani na autobusove zastavce, netiskne se k nemu v kine a vlastne ani nevyhledava, aby ji drzel za ruku. To snad vas pripad neni? Nebo jo? Jestli jo, tak to vzdej.

Chemicka (St, 18. 4. 2007 - 15:04)

Taky se mi stalo, ze jsem parkrat po sexu brecela, nedalo se to vydrzet vic jak rok, poprve a naposledy. Takze ty, co to provozuji 12 let fakt obdivuju.
Nutno ale vzit v uvahu, ze kdyz se zena ve fajn dlouhodobem vztahu, kdy ma rada sveho muze, rozhodne prasknout, ze mu chybi pro ni chemicka pritazlivost, tak musi byt uz hoooodne zoufala. Je to fakt rana pod pas, s tim se totiz neda nic delat. Otazka je, jestli problem neni jinde. Tak hledej Romane, jestli je to fakt tou chemii, tak to zabal. Ale podle me to tak nutne byt nemusi. Ze nefunguje chemie, vi zena hned, po prvnim polibku, po prvnim sexu. Nepotrebuje na to 10 let. Zkus se zamyslet nad dobou pred svatbou, jaka byla tva zena v posteli, jestli to vyhledavala, jestli ji to aspon trochu bavilo. A pokud ani tehdy ne, tak pak si te vzala z rozumu a tezce podcenila podstatny stranky vztahu. Ale ze sve zkusenosti ti rikam, ze pokud ta chemie neni vubec, tak ti to dojde fakt okamzite. Jina vec je, pokud mas pocit, ze se prece musis trochu "obetovat" pro "vyssi cile" jako je rodina a deti. TAm je mozna treba zkoumat rodinny prostredi tvy zeny, jeji zkusenosti pred tebou a jeji sebevedomi.

Jo, nechemie se pozna i tak, ze zena nemam tendenci se toho nechemickyho chlapa dotykat. Proste se s nim nemazli ani na autobusove zastavce, netiskne se k nemu v kine a vlastne ani nevyhledava, aby ji drzel za ruku. To snad vas pripad neni? Nebo jo? Jestli jo, tak to vzdej.

coyot (St, 18. 4. 2007 - 14:04)

Na druhou stranu, po 12 letech přece máte na čem stavět ne? S předchozím příspěvkem se dá sice souhlasit,ale podle mě to takhle čistě platí jenom na začátku vztahu nebo ve vztahu krátkodobém. Když to totiž obrátíš, Romane,kdyby mezi vámi skutečně nic nebylo,nevydrželi byste spolu 12let.Takže já bych se možná tak prvoplánově nemotala (ve vašem případě) kolem té magické chemie ale zvážila i všechny další okolnosti.

Návštěvník (St, 18. 4. 2007 - 14:04)

Nijak. Kde nic neni, ani smrt nebere. Jestli k tobe neciti "chemickou" pritazlivost, nebude citit ani "chemickou" zarlivost, az si najdes milenku.

Roman (St, 18. 4. 2007 - 13:04)

Ted jde o to, jestli se vůbec může ta přitažlivost objevit třebas teď po 12 letech a jak tomu jít naproti. Prej tam opravdu žádná přitažlivost není bohužel už od začátku. Takže jak na to?

:-) (St, 18. 4. 2007 - 11:04)

pravdou je, ze zacinat a udrzovat vztah, kde neni zadna pritazlivost, je bohapusty nesmysl:-( a drive nebo pozdeji musi stroskotat...pokud se ta pritazlivost neobjevi pozdeji:-) i to se stava a nezridka...

:-) (St, 18. 4. 2007 - 11:04)

myslim, ze spojovat sexualni pritazlivot ("chemii")s nasledujicimi neshodami, problemy a sklamanim ve vztahu je nespravne...kdyz Vam partner voni, vzrusuje vas a funguje mezi Vami tzv. chemie..neznamena to absolutne, ze to bude fungovat i jinak...

Jitka (Út, 17. 4. 2007 - 01:04)

Take u nas to stejne. Dlouho jsme se tim trapili, ja se snazila,on na nervy. Dnes si myslim, ze (alespon v nasem pripade) to vse neni jen a pouze v chemii. Jakobych byla varovana, jakoby se mi sama priroda snazila neco naznacit... Nikdy jsem se totiz neumela uvolnit, pri styku jsem byvala jako svazana, on nalehal, delal jako kdyz neco skryvam. Nyni, po 10ti letech ziti vedle tohoto cloveka, s HRUZOU zjistuji ze on neni on, je to nekdo uplne jiny!!! Vzdycky to byl on, kdo hlasal naprostou uprimnost ve vztahu, a vida, ted jsem se dozvedela ze za mymi zady se dely veci!! Lhani? Bez zabran. Schovavani penez? A kolik! Ja sama nesmim ale ani krem na oblicej, to je vyhazovani penez. Koupeni specialnich lahvi pro kojeni ditete se nesmi, ale prachy za prostitutku jsou v pohode. Nechci se rozepisovat o vice hnusnych vecech, ktere jsem se o sve "milackovi" dozvedela, jen bych rada popsala jakesi me podezreni, ze chemie nekdy chybi, ale je tomu tak pouze z niceho nic??

jan (Po, 16. 4. 2007 - 22:04)

najdi si milenku.

Ludva (Po, 16. 4. 2007 - 22:04)

Tak mě napadlo, nějak skusit nyní na nějaký čas snížit moji chuť na sex, abych ženu neobtěžoval a třebas by se to tím časem vyřešilo.
Nevíte někdo, jestli to lze např. snížením testosteronu pomocí nějakých léků nebo homeopatik?

Blanka (So, 14. 4. 2007 - 22:04)

Vůbec jsi mě nepochopil. On mě nikdy neprosil. Psala jsem,že se mi nejvíc líbí, když mě odmítá. To je trošku něco jinýho.

Kaaca (So, 14. 4. 2007 - 22:04)

a prosit chlapa o sex je normální???? nebo jak si to myslel.....

Návštěvník (So, 14. 4. 2007 - 14:04)

ses fakt blbka. Precti si co pises za blaboly. Ten tvuj je taky dost divnej ze s tebou jeste je a nekopnul te do zadku. Prosit se zensky o sex, to sem jeste nevidel!

Blanka (So, 14. 4. 2007 - 11:04)

Jsem blbka, protože se sebou nenechám manipulovat a nepodřizuju se nátlaku? No to si asi děláš prdel. Už ten přístup "ten tvůj se na tebe dřív nebo pozdějc vykašle" je děsněj. Stejně tak se na něj můžu dřív nebo pozdějc vykašlat já. Už nejsme ve středověku. Mimochodem s manželem jsme 8 let a nikdy to nezaskřípalo. Ani jeden s tím nemáme problém.

Návštěvník (So, 14. 4. 2007 - 05:04)

ses blbka a ten tvuj se na tebe driv nebo pozdejc vykasle. ted si mysli co chces ale na moje slova si jednou vzpomenes.

Blanka (So, 14. 4. 2007 - 00:04)

Vynucovaný sex jsem prožívala v 17ti letech. Tenkrát jsem byla blbá a vůbec jsem si neuvědomovala, jak každým dalším "sexem" ta hrozná nechuť narůstá. Ke konci už mi vadily i ty rituály předem - vykoupat, vyčistit zuby, lehnout, zhasnout,dobrou noc, čekat - otočí se, neotočí. Hrůza. Teď je mi 26, jsem pět let vdaná a když mám období nechuti (a v té chvíli žádná chemie není), tak to prostě nedělám. Za žádnou cenu nepřipustím, abych to dělala, bez toho, že bych měla chuť.Taky nejsme žádný frekvenťáci. S manželem jsme si to vysvětlili. V období mé nechuti jsem mu zakázala i dotyky, líbání apod. Většinou se mi totiž nelíbilo ani to. S potěšením jsem zjistila, že na mě nejvíc zabírá, když on nechce a dokonce mě vydrží odmítat. Ví, že to musí hrát, aby mě nabudil. Musí se chudák někdy hrozně snažit, aby vydržel říkat ne, když chce on i jeho tělo. Bez sexu jsme vydrželi jednou i půl roku. Manžel musel mít ale děsně namožený ruce. U nás to funguje na sto procent, zkuste to. Nejdůležitější je, aby žena něměla pocit, že musí (a to ani z morálního hlediska nebo ze soucitu!!)Prostě nechci, tak nechci.A neznamená to, že tě nemiluju.

:-/ (Pá, 13. 4. 2007 - 16:04)

sex je krasny, kdzy je neco noveho, ale za nejaku dobu se omrzi, po tolika letech aby ne, neznam manzelstvi nebo vztah, kde je vsechno v poradku, vetsinou se to kvuli detem trpi, a musi zeny pochopit od prirody chteji muzi sex, a pokud ho doma nedostanou tak si ho hledaji jinde, to je preci jasny. a jestli si mysime, ze deti netrpi i kdyz manzele spolu zustanou tak jsme na omylu, deti dokazi cist myslenky dospelich, proto si mysli, ze rozvod je dokonze lepsi jako delat ze nic,

a co se tyce chuti na sex, kouknete se na kostalaci planet, planeta venuse je dulezita, pokud mame stejne nebo podobne tak ta chut na sex nevymizi, ale horsi je kdYz to neladi, pak muzeme delat co chceme a nic nepomuze,

ester (Pá, 13. 4. 2007 - 15:04)

Jane,musím tě opravit.My co jsme sem psaly nejsme ty,co nejsou na sex.Popsaly jsme pouze problémy v kombinaci s muzi,se kterými nefungovala sexuální chemie.Za sebe můžu potvrdit,že s jiným chlapem je to prostě o něčem úplně jiném.Současný partner je totální sexouš (myslím že obecně a pro mě speciálně) a i po roce a půl z něho prostě neslezu :-) abych byla upřímná (protože pro mě samotnou jsou na tomto fóru nejcennější ty příspěvky,kde se lidé otevřou),ten mimořádný duševní soulad,který jsem měla s minulým partnerem tady není,tady je to zase výjimečné po té fyzické stránce-ta psychická je tak na 70%, každý jsme trochu jiný styl uvažování.Momentálně jsem za to ale moc ráda a časem se uvidí.Každopádně dosavadní zkušenost mě přesvědčila,že nesoulad v sexu se časem spíše zhorší než dotáhne,takže nezbývá než doufat,že naopak to bude fungovat s postupujícím časem trochu lépe.:-)

Návštěvník (Pá, 13. 4. 2007 - 14:04)

frigidní Panny

Reklama

Přidat komentář