Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Sany11 (Čt, 1. 8. 2019 - 19:08)

Milu, to je opravdu dost nevhodna otazka, myslim. Ale kdyby pro to byl skutecne duvod, tak asi nejaky bezbolestny, ne? Muj kamarad skocil kdysi pod vlak. Ale asi to nebyl pekny pohled. A chudak strojvedouci.

Miluna (Čt, 1. 8. 2019 - 20:08)

Tak to je zajímavý Sany.Muj plán by právě byl taky pod vlak.Tuhle myšlenku ale vim roky.Jen sem to tu nechtěla o tom psát ale když už píšu tolik věcí tak sem se podělila s touhle myšlenkou.Přijde mi to jako jistý a rychlý.Nic jinýho tak jistýho a rychlýho mi nenapadá.Je mi to nejbližší ten způsob.Vždy když je mi zle tak si to představuju sama sebe,jak by to bylo.Ten okamžik se sebrat a jít a vědět že to uděláš.

Miluna (Čt, 1. 8. 2019 - 19:08)

Už sem to jídlo dala na profil.No Sanuš tak uvidim jak mi to pujde a jestli bych zvládala dodávku.Horší je když i dodávky posílaji po Evropě a pak tam spí nahoře v tom spacim modulu hned pod střešnim oknem.

Co? (Čt, 1. 8. 2019 - 19:08)

Další problém? Sany s tebou má svatou trpělivost ale je to marný, je to marný, je to marný

Sany11 (Čt, 1. 8. 2019 - 19:08)

Tak by sis musela najit jen neco po okoli. No, koukala jsem ted, ale je fakt, ze moc ridicu sk. B nehledaji.Alespon v jihoceskem kraji ne.

Návštěvník (Čt, 1. 8. 2019 - 19:08)

Sergej neodejde, nemá kam. To spíše zase Miluna skončí u rodičů, nebo u jiného chlapa. Bude to možná Ota.

ale (Čt, 1. 8. 2019 - 19:08)

Sergej si může zaplatit jakykoli byt, je asi hodně pracovitý, Miluna bude pár dní běhat po silnici, pak se nechá odvézt do nemocnice, trochu si zařádí a nakonec skončí u rodičů, kteří budou zase hledat ženicha.

Sany11 (Čt, 1. 8. 2019 - 19:08)

No ale prave, ze jestli ti opravdu jde o ty deti, tak mas se sebou neco zkusit delat hned. Dokud jsou s tebou v byte. Nemuzes prece porad mit nejake chlapy, aby te s prominutim vydrzovali a pak se divit, ze si te ten chlapec nevazi. Zeptej se Ali, jake to je jezdit, vzdyt ona zacinala take s dodavku. Pokud budes mit vlohy na jezdeni, urcite to neni spatne. Neco delat budes muset, tohle se Sergejem stejne zase driv nebo pozdeji skonci a doufam, ze bez nasili apod.

Miluna (Čt, 1. 8. 2019 - 19:08)

Já se Sany bojim,chce se mi brečet.Bojim se že se něco stane a posere ještě víc.Já už takhle mam co dělat.Pro mě je jednoduší to asi časem opravdu vzdát.Já si ty papíry dělam hlavně kvuli abych mohla někam ujíždět jemu a měla to auto napřespávání,je mi to trapný to přiznat.Jinak já se bojim už i jednat s lidma abych něco zase nezkazila.Vsude něco poseru pak jsou na mě zlý a rozkřikne se to a už na mě koukaji skrz prsty.To co dělá Alice na to si netroufam.Troufnu si říct že řídit nejspíš umim ale ty věci kolem co musí znát a jak se chovat kde,neni to jen o řízení.Já si sebe představuju maximálně rozvoz třeba jídla po městě a vesniček okolí.Tu myšlenku mi dal ten od pizz jak se mi ptal jestli nemam řidičák.

Sany11 (Čt, 1. 8. 2019 - 19:08)

No ja nemyslela kamion, myslela jsem prave nejakou tu dodavku nebo tak. To je mi jasny, ze na kamion je potreba daleko vic.

Miluno (Čt, 1. 8. 2019 - 19:08)

ty máš auto?

Miluna (Čt, 1. 8. 2019 - 19:08)

Zatim nemam,ale chce mi ho pujčovat a pak prý něco ojetýho koupí.

:) (Čt, 1. 8. 2019 - 19:08)

jakože by bylo o psychopata na silnicích víc? Vezmi si ji do Německa:)

Sany11 (Čt, 1. 8. 2019 - 19:08)

Miluna neni psychopat. Miluna ma jine psychicke problemy. Psychopatu jezdi na silnicich spousta.
Najdi si to na netu, nejde vlozit odkaz.
Jak vlastně psychopat sám o sobě smýšlí?
Typická pro ně je grandiozita, sebestřednost, narcismus. Nikdy sám o sobě nepochybuje a díky tomu se dokáže dostat do vedoucích pozic, řídících funkcí. Je přesvědčen, že to, co dělá, je správné. Má prostě vždycky pravdu....a také umí brilantně lhát. Jsou to skvělí lháři. Depresemi rozhodně netrpí.
Zdroj: https://www.idnes.cz/onadnes/vztahy-sex/radek-pekny-psycholog-psychopat-disocialni-porucha-osobnosti.A180117_103512_vztahy-sex_jup

klid (Čt, 1. 8. 2019 - 19:08)

to byl ftip

Sany11 (Čt, 1. 8. 2019 - 19:08)

Tak to joooo.

Miluna (Čt, 1. 8. 2019 - 19:08)

Díky Sany je mi líto že ve mě někdo vidí psychopata když je to přesně jak píšeš.

Miluna (Čt, 1. 8. 2019 - 18:08)

Jídlo sem dělala zeleninu se žampionama a masem,se smetanovou omáčkou a těstovinama.No jak je tam omáčka tak prostě řeknu ve skratce jídlu omáčka.Omáčku udělam,sádlo cibuli,vodu,ochutim a zahustim moukou.

Miluno (Čt, 1. 8. 2019 - 19:08)

a to je smetanová omáčka? Povaříš tu mouku aspoň? Nějak rychle jsi s tím vždycky hotová

Miluna (Čt, 1. 8. 2019 - 19:08)

Jo tu mouku sem nechala 5-10 min povařit.Už jsme po jídle a ještě trochu zbilo.Víš co já to vyfotim a dam na profil jak to vypadá.

Reklama

Přidat komentář