Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Návštěvník (St, 7. 8. 2019 - 16:08)

Nechceš si raději koupit plenky, než si ničit oblečení?? Zkusila jsi je někdy?

Rony (Po, 20. 1. 2020 - 21:01)

Oblečení v pohodě vypereš a můžeš ho použít opět..

Katka (Po, 19. 8. 2019 - 20:08)

Plinky jsou na tohle nahodou super. Ja dnes cele odpoledne ucuravala po troskach do plinky. Vecer se mi pak chtelo i na velkou a tak jsem se do ty plinky i vykadila a super pocit. Hlavni je, ze vsechno zustane v ni. Do obleceni jsem se zkusila pokadit jenom jednou a mela jsem to uplne vsude a to se mi moc nelibilo. Plenka je praktictejsi a je i pravda, ze se krasne nosi a poskytuje ten prijemny pocit bezpeci, ale at si to kazdej dela jak uzna za vhodny to uz je kazdyho vec.

Návštěvník (St, 21. 8. 2019 - 20:08)

Hezký příspěvek od holky, těch je tu bohužel málo a to zejména těch plenkových. Mohu se zeptat jakou máš oblíbenou polohu při kakání do plínky?

pavel (Ne, 28. 7. 2019 - 20:07)

Taky se těším.

Scatter (Ne, 28. 7. 2019 - 19:07)

Já prirozeně mám zájem a už se těším

Kikina (Ne, 28. 7. 2019 - 16:07)

Tak a teď zase něco k tématu. Kdo máte zájem si přečíst o té mojí letošní nechtěné nehodě jak jsem tu o ní psala tak jsem to dnes nahodila k Radkovi na fórum do sekce povídky pod názvem hnědá Cesta do práce. Sice se za to trochu stydím, protože otrlé pokakandě jako jsem já by se tohle stávat nemělo ale tak holt nikdo není dokonalý :0)

Scatter (So, 27. 7. 2019 - 13:07)

Problém je ten, že takový mrzák nemá právo na mě byť jen pohlédnout, natož zneužít můj Nick a blábolit tu z něj nesmysly, to už si dovolil moc, je třeba jej přísně potrestat.

Tonda Vlas (So, 27. 7. 2019 - 15:07)

Nemohu nijak prokázat, že by mě ta jeho činnost nějak poškodila. Nikdo ho nebere až na jednoho pokryteckého evangelikála vážně. Kikina ho odpalistrovala okamžitě.

Scatter (So, 27. 7. 2019 - 13:07)

Trošku škoda že sis to TOčko rozmyslel, dcla rád bych takové hovno stáhnul i z trenek, trestní právo je můj koníček a ještě větší koníček je ponižování nul a ubožáků, zničit život ubohému kriplovi z netu by mi činilo potěšení :D :D platil by se jako had a v slzách žadonil o odpuštění, ale místo toho by schytal jen proud moči na hlavu a pár kopanců do žeber :D juch juch. Zkrátka a dobře někdy není na škodu zveřejnit identitu takového nízkého sráče a stanout s ním tváří v tvář, vychutnat si tu jeho poníženosti, jak se posere do trenek a udělat mu pořádnou veřejnou reklamu ideálně u přátel a u rodiny. Třeba ho trochu proZkoumat muhehehe

Tonda Vlas (So, 27. 7. 2019 - 12:07)

Píšu pod svým jménem zaregistrován, protože multinik Zkoumal, který krade rád nicky a jména tu pod mým jménem Tony napsal pár nehorázností. Jako napsal i tu provokaci pod jménem Jakubovým. Jsem rád, že mu Kikina na to neskočila.

Kikina (Ne, 28. 7. 2019 - 07:07)

Ahoj Tony. Tohle je bohužel největší nemoc doktorky že tu může kdokoliv napsat cokoliv ve jménu toho druhého. No registrace by to asi vyřešila. Podobně jako třeba ty je tu registrovaný i např Radek se kterým si píšu na tomto fóru i soukromě ale tenhle web mi za registraci nestojí tím spíš že tahle diskuze už má svůj vrchol patrně za sebou. Taky jsem tu měla plagiátory ale k jejich škodě já píšu dost specificky takže lze snadno rozpoznat co jsem psala já a co někdo kdo se podepsal mým jménem. Na tu tebou zmíněnou diskuzi už taky nepíšu občas tam nakouknu ale zvrtlo se to tam v tragické absurdnosti po pravdě trochu se sama na sebe zlobím že jsem se tam tím nechala taky strhnout. Já sama jako autorka povídek bych měla poznat co je pravda a co fikce. No co už chybami se člověk učí :0)

Scatter (Pá, 26. 7. 2019 - 08:07)

Stačilo by mi zaregistrovat se a bylo by hned všem jasné kdo co píše, ale ty jsi takový ubožák, že mi ani za to nestojíš. Musíš mít úžasný život ty nulo, když tě vzrušuje vydávat se za někoho jiného. :) Těžko si představit jaké to je, být takovým ubohým hovnem :))

Scatter (St, 24. 7. 2019 - 22:07)

Trefil jsi to. Mluvím o sobě!

Scatter (St, 24. 7. 2019 - 22:07)

To mluvíš o sobě ty gaunerskej hajzel?

Scatter (St, 24. 7. 2019 - 22:07)

To mluvíš o sobě ty gaunerskej hajzel?

Scatter (St, 24. 7. 2019 - 22:07)

To mluvíš o sobě ty gaunerskej hajzel?

Scatter (St, 24. 7. 2019 - 21:07)

Ostatně časy těch příspěvků jasně naznačují, že je všechny psala zátěž osoba, tedy ten zdegenerovaný buzní kripl.

Scatter (St, 24. 7. 2019 - 21:07)

To jsem nepsal já, ale nějaká zdegenerovaná buzna, já psal naposled přání pro Kiki, pak už nic...

Scatter (St, 24. 7. 2019 - 19:07)

A Jakube, to myslíš že jseš vtipnej? ??

Reklama

Přidat komentář