Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Vendulka (Út, 23. 7. 2019 - 08:07)

Taky ,ale kluk mi ji ještě nevytřel. Teď půjdu čůrat a osuším si ji sama

Klára a Miška (Út, 23. 7. 2019 - 08:07)

Je opět krásné ráno a já s Miškou jsme už venku a dnes se nám stalo něco zvláštního a Miška mi dovolila o tom napsat. Ségra spala a my jsme potřebovaly čůrat a tak jsme potichu vyšly ven na zahrádku a Miška potřebovala hodně a kroutila se a ruku si adávala na pipinku a tak rychle stáhla kalhotky u plotu a hned čůrala širokým proudem a já musela vedle ní a šlo to taky ven. Obě jsme plný bříška vypustily do trávy a pak jsme si sedly na zápraží a Miška chtěla,abych ji pohladila pipinku a že se jí to líbí a že to v noci zkoušela sama. Já jsem to nikdy nedělala a tak jsme odešly za ohniště a udírnu s tím,že budeme zkoumat a já jí stáhla kalhotky trochu dolů a hladila ji pipinku a ona si tu moji ruku nejprve dala až do pipinky na čůrácí dírku a tlačila na ní ale nechtěla čůrat, jen si tak hrála a paktrochu nahoru a tlačola si na pipinku moji rukou a já ji nechala a líbilo se mi,že jí to dělá dobře a vnímala jsem, že je to pro ni důležité a ona se během chvíle dostala do takového stavu,že mně ani snad nevnímala a tlašila si moji ruku až na celou pipinku a takovou silou,že mně to až bolelo a jí pipinka musela bolet taky, náhle chytla moji ruku na své pipince oběma dlaněmi a celá se zachvěla a mírně vykřikla a ikdyž byla vyčůraná tak mi počůrala znova trochu dlaň a dostala až křeč do svalů kolem pipinky a až pak se uvolnila. Já to úplně asi nedokžu popsat přesně,ale vím,že prožila asi to,co proživají kluci,když mají vyvrcholení při milování. Trochu jsem byla vedle,protože na holky nejsem,ale tohle bylo něco jiné,takové nečekané a Miška se pak rozplakala a nedostala ze sebe ani slovo a jen před chvílími řekla,že tohleprožila jen jednou s klukem a když si v polospánku v noci chvíli hrála s pipinkou dostala podobný představy a když jsme spolu čůralyměla silnou touhu si ještě hrát a chtěla to ode mně.Rovnou jsem se jí zeptala,jestli teda to má radši s klukem nebo s holkou a ona,že s klukem,ale že jí hodně zradili kluci a že tohle byla blbá situace a jen to chtěla vyzkoušet a uvolnit napětí. Řekla jsem,že to napíšu a ona s tím kupodivu souhlasila. Jsem z toho zmatená. Nemyslím si,že by Miška byla na holky, ale tady jsem si uvědomila, jak moc je zoufalá a vnitřně zraněná a tohle byla její tělesná potřeba se uvolnit z toho všeho a jen jsem z toho překvapená. Já s Liborem se dokážu milovat a i prožít někdy i podobnou extázi,když vydrží a hraje si a ptá se,jak se mi to líbí a co bych chtěla. Mně je Mišky moc líto. Nevím jak to napsat dál a při tom mám potřebu se z toho vypsat. Miška je tady vedle mně a pije čaj a máme míchaný vajíčka a rohlíky a já radši taky dám snídani, ikku, Hynku, holky prosím. Jak to mám v sobě tento zážitek zpracovat?Nemyslím si,že by Miška byla na holky,ale vnímám to jako uvolnění toho ,co prožila s kluky a taky potřebu se uvolnit přes pipinku a zvědavost expenimentovat.

Návštěvník (Út, 23. 7. 2019 - 11:07)

Není to už pritazený za vlasy trochu.To už jsi přehnal.Pohádky

Míla (Út, 23. 7. 2019 - 08:07)

Holky tohle si nemyslím,že by Miška nebyla na kluky. Musim se ti přiznat,že jsem tohle s jednou holkou zkoušela kdysi taky ve tvých letech a ne já ale ona prožila podobný orgasmus a obe jsme založili rodinu a vztah z mužem. Nepřeceňovala bych to. Jen bych byla opatrná,kdyby to Miška chtěla po tobě často. Vy se máte rády jako skvělý kamarádky,,aby to pak nechtěla jen od tebe,ale taky to bylo podle mne jen jednorázové pudové uvolnění intimního napětí. Co by k tomu řekl Hynek nebo John to by mne taky zajímalo.

Vendulka (Út, 23. 7. 2019 - 07:07)

Je mi 18, ráda čůrám venku. Dřepnu roztáhnu nožky, trochu se roztáhne i baculka ať mi to neleje po zadečku, zatlačím a letí to ven. A jak čůráš ty?

Karel (Út, 23. 7. 2019 - 08:07)

Vendulko a přidržuješ si při čůrání pysky rukou? A už ti ji někdy po čůrání vytřel nějaký kluk?

Petr (Po, 22. 7. 2019 - 22:07)

a kolik máš roků a jak to máš ráda? Jsem z Karviné.

Vendulka (Po, 22. 7. 2019 - 21:07)

Je tu nějaký kluk z Ostravy na čůrání?

Mína (Po, 22. 7. 2019 - 21:07)

Ja bych se chtěla zeptat jestli je ten nočník plastový nějaký moderní a nebo takový ten starý plechový ?A jestli si na něj sedáte a nebo jen v podřepu ?Když se na to dívám tak se me to už zdá nízké pro slečny.Děkuji

Klára a Miška (Út, 23. 7. 2019 - 12:07)

Děkujeme za ohlasy a jsme opravdu v pohodě. Asi to bylo párověmnepodstatné, ale myslím že pro Mišku i pro mne nové.Tohle nejsou žádný pohádky, ale normální situace,které prožíváme, jestli někdo žije v Matrixu a iluzi tak my teda ne. Na ten dotaz ohledně nočníku tak je tady ten klasický plechový nočník už mnoho let a když do něj čůráme tak jak jsem si všimla, děláme to všechny podobně, nasměrujeme pipinku v podřepu nad nočník a pustíme to a držíme si ho v ruce kousek pod ní. Normálka.

Návštěvník (Út, 23. 7. 2019 - 11:07)

Taky by mě to zajímalo

...... (Po, 22. 7. 2019 - 20:07)

Nějaká lehká děva.

Klára (Po, 22. 7. 2019 - 19:07)

Až teď jsem si přečetla příspěvek od Hynka. Opravdu zajímavé,tu knihu, Sám sobě lékařem máme doma v Mimoni,ale nečetla jsem ji,podívám se ale určitě. Diky za info Hynku.

Klára a Miška (Po, 22. 7. 2019 - 18:07)

Prožíváme stále klidné dny a tak píšu méně. Nějaké čůrání dnes bylo ,ale klasicky když se nám chtělo a pipinky čůraly normálně. Po včerejšku kdy jsme to trochu nezvládly tak dnes je to dobrý. Domlouváme,že by po prvním víkendu jsem odjela za Miškou a tak uvidíme. Napíšu víc třeba zítra,dnes relaxujeme a bude ohýnek.

Nina (Po, 22. 7. 2019 - 18:07)

Praha 6, Šárka u zast. tramvaje pátek večer 20,00 hod?

Návštěvník (Po, 22. 7. 2019 - 19:07)

Co v 17hod?

Nina (Po, 22. 7. 2019 - 20:07)

Ok,už jsem si zaridila volno. Stanice Divoká Šárka u tramvaje.kabelka ve tvaru hodin,bílé páskové boty

Návštěvník (Pá, 26. 7. 2019 - 17:07)

Máš červené kraťasy?

Návštěvník (Út, 23. 7. 2019 - 10:07)

Super, budu tam. Šedé kraťasy, černé triko. Těším se.

Návštěvník (Po, 22. 7. 2019 - 18:07)

Ahoj, nějaká slečna v pátek 26/7 na společné čůrání v Praze?

Reklama

Přidat komentář