Reklama

Incest

Huleš (St, 2. 10. 2019 - 19:10)

To je dobrej nápad.to musím navrhnot svojí ženě,další novinka,to mě fakt nenapadlo wau

Víta (Po, 16. 9. 2019 - 04:09)

Jen fantazie ...

Milouš (Ne, 15. 9. 2019 - 01:09)

Táta 20 let po smrti, máti sama s dětmi, ségra starší o 5 let. Mámina pravá ruka, ve všem. To jsem sjistil na dovolené . Při šnorchlu jsem viděl, jak ségru drží za kundu, ve vode nebylo nic znát. Vymák jsem je na pokoji, v akci, a když nastalo ticho, za mlčení mne udelali, a ešte dlhé léta jsem měl kundu hnedle vedle po ruce. Líbilo se to, to bylo 10 let nazad. Máti kvete i po šedesátke, a ségra jde do přechodu, je ted nadržená furt. A v Jizerkách moc chlapu není. Spokojnost obousměrní.

Mirek (Ne, 18. 8. 2019 - 10:08)

kdyz me bylo 15 roku tak me teta a stryc pozvali do svoji postele na 3-ku.nemohli mit deti tak jsem tete udelal dite.A podarilo se.Obcas si spolu zasukame ve 3.

Patrik (Pá, 9. 8. 2019 - 17:08)

Tak sem jí to večer po narozeninách dovolil a bylo to s ní moc příjemné co jsem nikdy ještě nezažil. Doufám, že to dnes večer zopakujeme, protože se mi to moc líbilo. A v pondělí bude babička dopoledne pryč, tak snad to sestřenku nepřestane bavit. Ať ty prázdniny trvaj co nejdýl.

Patrik (Ne, 28. 7. 2019 - 12:07)

Bude mi brzo 15 a jsem na prázdninách u babičky. Je tam i sestřenka o rok starší a včera se mi stalo, že když jsem se sprchoval, tak ke mě vlezla a chtěla mi na něho šahat. A furt otravovala, že z čeho mám strach a proč nechci a takové ty kecy. Asi se mě snaží uhnat, abychom to spolu dělali. Je to normální a může? Teď jak to mám udělat večer, aby dala pokoj.

Koren (Po, 29. 7. 2019 - 13:07)

I když je to sestřenice,tak tahle samotná skutečnost na překážku není.V podstatě nejste přímí příbuzní.Co však na závadu je,že ti ještě nebylo 15 let,tak si na to dej bacha.Ona sice může,ale ty ještě ne.

luci (Út, 30. 7. 2019 - 18:07)

Pokud se s tím nebudou nikde chlubit , tak to dělat klidně můžou . Jak se říká : kde není žalobce , není ani soudce.

Lol (So, 14. 12. 2019 - 21:12)

Asi tak, pokud je to diskrétní tak proč ne. Mama sice žila s tátou a i spala ale s kondomem dokonce mi vždy řekla do předu ať se můžu koukat nenápadně že je to sním onicem a ráno co odešel do práce sem kni šel já. Fetoval sem takže sem byl tvrdéj a vydržel sem si sní hrát klidně 5hodin. Ona vždy jen ležela na zádech a ji dělal dobře, dokonce bez kondomu až do konce. Tak nejvíc sme to dělali tak že sem ho do ní zasunul co to jde a jen na ni ležel a ona mi ho vni máckala a snažila se mě udělat protože byla na to ulitla. Bylo to super se sjet a hrát si sni a stříkat do ní dokud tata nenašel fleky na posteli. Tak mu prý řekla že to teče zní když si to dělá sama on tomu věřil. Když to šlo a byli sme sami kdekolli, tak sem byl vni, i vaute. Byla upne posedlá mnou jak sem fetoval a byl nadrzenej, Cela rodina sme jeli na jezero se koupat. Plabali sme spolu tak aby nás nebylo vidět z pláže k nuda pláži. Kde by nás táta nesal.v melcine mě potopila nas ke krku a strčila si ho tam, okolo nás plavali lidi a nikdo nic nevěděl. V dali plavala ségra amirila knam. Ale pořád sem byl vni...

Koren (Út, 30. 7. 2019 - 19:07)

Taky pravda.

Patrik (Út, 30. 7. 2019 - 17:07)

Tak zatím je to v poho, podařilo se mi ji odehnat. Tak to bych příští týden teda moh.

Jenny (So, 27. 7. 2019 - 00:07)

Až na to ,že to trvá dál

Lumpik (Pá, 26. 7. 2019 - 20:07)

Mě by zajímalo, rozebíral tady už někdo se sourozencem jakej má třeba názor na někoho z rodiny? Je to divné nebo není? Když se 2 bráchove baví třeba o tetě/mámě po sexuální stránce?

Pavel (Pá, 26. 7. 2019 - 20:07)

já sem s bratrancem se bavil kolikrát na toto tema , podle me to divne neni priznali sme se navzajem co si myslime o svych matkach , zajimava debata to byla

Lump (So, 27. 7. 2019 - 01:07)

Takže když se 2 bráchove baví o mámě, nic na tom není jo?

ferda (Po, 22. 7. 2019 - 15:07)

Jsem vdovec, 66 roků, líbí se mi starší kozaté paní které ještě chtějí ze života něco užít.Budu rád i za dopisování na - [email protected] a pak se uvidí co dál. Okr. RK, NA, TU přijedu. Těší se Ferda.

ferda (Po, 22. 7. 2019 - 15:07)

Jsem vdovec - OPRAVA emailu = [email protected] - Ferda popleta

Honza (Pá, 19. 7. 2019 - 05:07)

Táta mi občas šuká přítelkyni. Já potom z její kundičky vylizuji jeho semeno. Je to incest ?

luci (Po, 22. 7. 2019 - 20:07)

Není , tvůj otec tě nechává aby sis ochutnal naplněnou vaginu . Někteří otcové ojíždí holky svých synů , je to o dohodě.

Jirka. (Pá, 19. 7. 2019 - 07:07)

To není. Asi bych to nelízal, ale rovnou bych ji ošukal a přidal další várku. To je hodná, že mu podrží, aby si udělal dobře.

Reklama

Přidat komentář