Reklama

Incest

Jenny (So, 27. 7. 2019 - 00:07)

Až na to ,že to trvá dál

Lumpik (Pá, 26. 7. 2019 - 20:07)

Mě by zajímalo, rozebíral tady už někdo se sourozencem jakej má třeba názor na někoho z rodiny? Je to divné nebo není? Když se 2 bráchove baví třeba o tetě/mámě po sexuální stránce?

Pavel (Pá, 26. 7. 2019 - 20:07)

já sem s bratrancem se bavil kolikrát na toto tema , podle me to divne neni priznali sme se navzajem co si myslime o svych matkach , zajimava debata to byla

Lump (So, 27. 7. 2019 - 01:07)

Takže když se 2 bráchove baví o mámě, nic na tom není jo?

ferda (Po, 22. 7. 2019 - 15:07)

Jsem vdovec, 66 roků, líbí se mi starší kozaté paní které ještě chtějí ze života něco užít.Budu rád i za dopisování na - [email protected] a pak se uvidí co dál. Okr. RK, NA, TU přijedu. Těší se Ferda.

ferda (Po, 22. 7. 2019 - 15:07)

Jsem vdovec - OPRAVA emailu = [email protected] - Ferda popleta

Honza (Pá, 19. 7. 2019 - 05:07)

Táta mi občas šuká přítelkyni. Já potom z její kundičky vylizuji jeho semeno. Je to incest ?

luci (Po, 22. 7. 2019 - 20:07)

Není , tvůj otec tě nechává aby sis ochutnal naplněnou vaginu . Někteří otcové ojíždí holky svých synů , je to o dohodě.

Jirka. (Pá, 19. 7. 2019 - 07:07)

To není. Asi bych to nelízal, ale rovnou bych ji ošukal a přidal další várku. To je hodná, že mu podrží, aby si udělal dobře.

Honza (Út, 23. 7. 2019 - 15:07)

Drží mu ráda . Má mnohem větší péro než já a dýl vydrží.

Jirka. (Út, 23. 7. 2019 - 16:07)

Tak pokud má vše v pořádku, tak vydrží dýl, to je jasné. Hlavně to nezkaz tím, že jí to budeš zakazovat, nech je oba, ať to dělají, je to přece jen sex, tak o nic strašného nejde. Když jim něco řekneš, tak se ti může zaseknout a bude to dělat jen s ním a ty budeš mít prd. A jaký je to pocit, strčit ho do ní jako druhý? Nebo to do ní nestříká a má kondom? Mě se třeba moc líbí, když to přítelkyni udělá některý z kamarádů a vidím, jak si s ním užívá a potom ji to udělám já. Nádherný pocit a pohled, jaká je z ní kurvička, co dá každému. Aspoň je uspokojená a nevymýšlí kraviny a spokojeně si spolu žijeme. No, to už ale píšu po několikáté.

luci (Út, 23. 7. 2019 - 23:07)

Pokud nikdo nikoho nepodvádí , tak to není nic proti ničemu a je to v pohodě .Změna je dobrá , odbourává stereotyp a upevňuje vztah. Jinak kondom se u nás nepoužívá , můj říká ,že je to jako lízat med přes sklo.

Karel (Čt, 18. 7. 2019 - 12:07)

Mamy ji ma chlupatou-pekne jsem ji vystrikal

Marie (Čt, 18. 7. 2019 - 12:07)

Nasi nam s bratrem ukazovali jak se ma sukat a pak jsme sukali vsichni dohromada.Bracha ma vetsi pero nez otec-tak s nim sukam dodnes

luci (Čt, 18. 7. 2019 - 22:07)

Hlavně koukej ať ji nenašukáš . A nikde se tím nechlub .

Návštěvník (Pá, 19. 7. 2019 - 00:07)

Neraď psí děvko

Tom (St, 10. 7. 2019 - 01:07)

Máma má obrovské pevné kozy.. hrozně moc ji chci sukat.. miluji ji. Zatím jedine ceho jsem docílil je ze mne nechá si s nema hrát..

luci (St, 10. 7. 2019 - 09:07)

Tak si hraj a dočkej času .

Petr (Út, 18. 6. 2019 - 23:06)

Člověk se nestačí divit...

Bibi (So, 15. 6. 2019 - 19:06)

Měla jsem období, kdy jsem spala s tátou. Trvalo to asi dva roky. V šestadvaceti jsem se rozešla s klukem, u kterého jsem bydlela a musela jsem řešit, kam se vrtnu. K mámě jsem nechtěla, nesnáším jejího nového přítele. Táta mě vzal k sobě a nic moc po mě nechtěl, nemusela jsem se podílet ani na nájmu, tak jsem se o něj alespoň starala, vařila mu, prala. On je dost pracovně vytížený a na nějaký osobní život nemá vůbec čas. Jednou přišel domů s tím, že mu investor daroval dvoutýdenní pobyt na Kubě pro dva, a tak jsem jela s ním já. Tam se to stalo poprvé. Měla jsem nějakou slabou chvilku a bylo mi ho líto. Každé ráno mu stál klacek a o trapné chvilky nebyla nouze. Kopla jsem do sebe pár koktejlů a vyjela po něm. Nechal si to udělat pusou, a pak to udělal pusou i mně. Po návratu se několik týdnů nic nedělo, jako by se nic nestalo, dokonce mi navrhnul, že mi sežene vlastní podnájem a začal na tom i pracovat. Jenže jednou pro mě přijel po mé odpolední do práce, aby mě vyzvedl a skončili jsme v lese. Tentokrát po mě vyjel on. Měla jsem krátkou sukni a celou dobu mi hladil stehna a když zjistil, že teču, odbočil...
Dav roky jsem spolu žili a nestydím se za to. Nikomu jsme neublížili, oba jsme dospělí a po dvou letech jsem se v práci seznámila a následně i vdala. Táta už má taky novou přítelkyni a nikdy o tom, co bylo, spolu nemluvíme. Není důvod.

Reklama

Přidat komentář