Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Rakato (Ne, 5. 5. 2019 - 14:05)

Mě zase štve, že když napíšu "bůh", tam mi to tam automaticky hodí velké "B". Je to sice podle poslední opravy pravidel českého pravopisu, ale já s ní bytostně nesouhlasím.

Jedovatej (Ne, 5. 5. 2019 - 14:05)

Jahodovej, na barevný verzi telefonu není rasistickýho nic, to máš recht - ale jiný vysvětelení tvýho textu je takový: Za žlutý je taky voznačovaný zbarvení asijský lidský kůže, vodtud hanlivý voznačení "žluťásci"... no, to už si srovnej sám. --- Ty máš telefon ve zlatý barvě? A jakej bude ten novej americkej - třeba růžovej?

Rakato (Ne, 5. 5. 2019 - 15:05)

Brzo bude i modrá barva očí rasistická. Takže když se nějaká švédská modroočka podívá na negra, těžce ho urazí a stihne ji za to trest.

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 5. 5. 2019 - 14:05)

můj telefon má zlatou,neboli žlutou verzi a protože je žlutej,je to i žlutej krám...já jasně napsal ,že DSSS jsou přihřátí buzeranti a kotlebovci s nima a našeptavač mě tam hodil ČSSD...nyní si ho záměrně kontroluji...třeba jsem napsal zase DSSS a jak jsem psal dál...MLASK....a bylo tam opět ČSSD a nic jsem s tím nedělal,samo od sebe...no....proti ČSSD já samozřejmě nic nemám,nebudu se chovat jako blbec,ale proti DSSS a kotlebovům ano....no ale...kdyby mě tam místo ČSSD našeptávač hodil SDP......tak proti tomu bych taky nic neměl,neb to jsou taky přihřátí buzíci a o jejich teplích bratřích z ultrapravicového neonacistického hnutí se píše na Antifa pod článkem:Okamura by nechtěl,abyste viděli tohle video.Tak si to Jedovatej počti a je tam psáno i o poslanci SPD panu Jiří Kobza....toliko tedy pro tvou informaci Jedovatej....

Rakato (So, 4. 5. 2019 - 19:05)

Automatické opravy můžeš vypnout.... Ale pak bys byl zase pologramotný.

Shabbatot Jahoda (So, 4. 5. 2019 - 16:05)

HA,HA,HA----Antifa!!!!

aladin (So, 4. 5. 2019 - 15:05)

Je jasné, že Maduro nemůže nechat odstranit Guaida, stratil by glanc !!! Je tu ale jiná alternativa : Pokud Guaido nepřinese USFT kýžený výsledek pro své intriky, tak si ho Amíci sami zabijí (CIA) a pokusí se to svést na Maduru !!! Je to běžná taktika USFT ve světě !!! A proto by si Maduro měl Guaida hlídat, aby se mu nic nestalo !!!

Návštěvník (So, 4. 5. 2019 - 15:05)

Zejména různí homosexuálové a tedy uchylové na veřejných sociálních diskusích a sítích ovlivňují lidi už od dětství.Přitom je přes všechny genderové doktríny a programování lidí zřejmé, že jen společnosti, které odsuzují homosexualitu a s homosexuály se nemnoží mají zdravé sexuálně zdravě plodné a vztahově nepostižené děti a tak mohou předávat to samé i většině svých dětí a udržovat zdravou společnost.
---------------------------------------------------------------------------

To bylo zkoumání rodokmeny vidět jak homosexualita je zděděná to vedlo Hamera k objevu Xq28. Nyní vedoucí sekce genové struktury a regulace na US National Cancer Institute, jeho studie odhalila zvláštní vzorec: homosexuálové měli tendenci mít více homosexuálních strýců a homosexuálů na straně matky než na otcově straně.
-----------------------------------------------------------------------------
Takže ano buzíci mají buzíky.

Rakato (So, 4. 5. 2019 - 16:05)

Až se zbavíš své vrozené fixace na buzny, zase něco napiš.

Návštěvník (So, 4. 5. 2019 - 16:05)

Na podobných diskusích se to různými devianty a pederasty jen hemží. Oni umí zastírat i s penisem zaraženým někomu v zadku, že jsou heteráci pars excelánse, natož tady anonymně přes klávesnici. Buzrant není nadávka, to je popis jejich hlavní činosti, dané nižší sexuální atraktivitou pro obě pohlaví.

Návštěvník (So, 4. 5. 2019 - 15:05)

Takže ženy při výběru partnera pozor na snoubencovi a bratříčky, aby se vám nenarodili úplně zbyteční a vykroucené pederasti, co budou zbytek života chodit v černé kůži a provokvat na veřejných internetových diskusí.

Návštěvník (So, 4. 5. 2019 - 15:05)

Nicméně, pokud se ukáže, že homosexualita není dědičná, není třeba přistoupovat až k samotné kastraci.

Návštěvník (So, 4. 5. 2019 - 15:05)

USA a gendrová vyrovnanost, strkání si navzájem při sexu čehokoliv do análního otvoru není ještě běžné jako v USA. Já bych sex u homosexuálů příliš neodtabuizovával , je to anomálie. V přírodě se vyskytují anomálie jako albíni, zvířecí homosexuálové, ale tyto zcestné slepé uličky se ani v přírodě netěší plné úctě a prestiži z hlediska přežití.

Návštěvník (So, 4. 5. 2019 - 15:05)

Komunisti jsou sekta a hrozný zločinci, mělo by se k nim přistupovat jako k duševně chorým. Je hrozné jak tady bolševik jak Johoda stále mění tvář a nyní zas zve sem USA , dříve zval a osobně diktoval zvací dopis soudruhům z SSSR k družbě s jeho JZD a teď tomu říká TEXAS farma a honosí se tričkem Zabiják komunistů! Džej Zed Dý do plynu a podobně!FUJ!

aladin (So, 4. 5. 2019 - 15:05)

"ČT24
Volby do Evropského parlamentu: Politické spektrum"....Guaido je proamerickep parchat a samozvaný "prezident"- uzulpátor !!! V demokratickém Řecku si s takovými uzulpátory věděli rady !!! "Kdo odstraní uzulpátora, zaslouží úctu Bohů "!!!

Rakato (So, 4. 5. 2019 - 16:05)

Guaidóa? Vždy lepší než poloblbý autobusáku Maduro. Venezuelané opět potvrdili své druhé místo mezi nejhloupějšími americkými národy, když jejich armáda podporuje Madura, který vyhladověl zemi. Vždyť ti vojáci mají mezi demonstranty své rodiny, které chtějí jen normální život.

Aladin (So, 4. 5. 2019 - 18:05)

TRULO ! Venezuelu vyhladověly USFT sankcemi !!! A pak pošlou Hum. pomoc s doprovodem Černých vrahů z Ukrajiny !!! Jak může ještě být na světě někdo, kdo věří tomu co říká USFT ???

Rakato (So, 4. 5. 2019 - 19:05)

Už ses dostal v logice přes čáru, a tam já za tebou nepudu.

aladin (So, 4. 5. 2019 - 14:05)

"ČT24
Volby do Evropského parlamentu: Politické spektrum"...Vy z toho KAN jste byli a jste stejn+ blbí !!!... podle vašeho IQ Putin pčesvedčil angličany k BREXITU !!!

Jedovatej (So, 4. 5. 2019 - 12:05)

Z idnes.cz: "Psychické nemoci už nejsou překážkou pro docházku v běžné škole. Ale učitelům to často narušuje výuku. Učitelské obtíže s tím, jak začlenit děti s psychiatrickou diagnózou do výuky, narostly i v souvislosti s inkluzí. Učitelé upozorňují, že k tomu, aby se narušila výuka, stačí jediné nezvládnuté dítě. --- ...dětí, které psychiatrické problémy mají, ve školách přibývá. Před učiteli stojí hned dvojí úkol. Na jedné straně by měli být schopni „vidět“ děti, které tak jako dívka pomýšlející na sebevraždu potřebují akutní pomoc. Na druhé straně by měli umět děti diagnostikované například s poruchami chování a dalšími psychiatrickými obtížemi zapojit do vyučování.

„V běžných školách také přibývá komplikovanějších případů,“ upozorňuje psycholog Petr Klíma z Pedagogicko-psychologické poradny pro Prahu 3. Nepomáhá tomu podle něho, že školy nejsou vybaveny lidmi s odpovídající odborností ani že se s novými pravidly inkluze perou ve chvíli, kdy na základní školy dorazily silnější populační ročníky, takže se počty dětí ve třídě blíží ke třicítce. „Jedinou skutečně účinnou pomocí by bylo snížit počet dětí ve třídě. Školský zákon to sice umožňuje, jenže pro školu to znamená spoustu technických potíží včetně zajištění prostor nebo učitelů,“ upozorňuje Klíma s tím, že to školy minimálně v Praze nevyužívají.

(Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/skolstvi-ucitele-nezvladaji-zaclenit-deti-s-psychickymi-obtizemi.A190429_100755_domaci_chtl) --- Zajímavý... za mejch dětskejch let nás bylo ve třídě šestatřicet, učitelé stíhali, učili... a nedržkovali. Dnešní kantoři uměj akorát řvát, že maj malý prachy, ale když socanka Valachová brutálně zaváděla idiotskou inkluzi, drželi huby. --- "Jedinou skutečně účinnou pomocí by bylo snížit počet dětí ve třídě." --- Vopravdu? A co třeba přiznat, že inkluze je v mnohejch případech nápad nesmyslnej, kterej diskriminuje normální, zdravý děcka? Proč ty děcka s psychickejma poruchama neučej speciálně vyškolený kantoři, v menších třídách, a normálních děcek pak ve třídě klidně může bejt i těch šestatřicet - a bez potřeby tisícovek asistentů, když mnohej z nich je rychlošvindlkursem vyškolenej "vodborník", kterýmu trvalo udělat ten kurs tak tři tejdny...

Reklama

Přidat komentář