Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Po, 22. 7. 2019 - 00:07)

"Le Pen v Francii a jiné nacistické svině."
Dokaž to, pokud vím, se nechal slyšet, že Holocaust byla dílčí epizoda druhé světové války...

Návštěvník (Po, 22. 7. 2019 - 00:07)

Le Penn je již v důchodu, straně vládne jeho dcera, zase jsi mimo.

Shabba Tot - Malina (Ne, 21. 7. 2019 - 17:07)

Uvažuju a myslím

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 21. 7. 2019 - 17:07)

no já to pořád říkám,že bolševik může uplně za všechno!....Naše sabotérská pionýrská buňka byla na ruské okupanty najedená....když nám bylo 11,každý z nás pionýrů měl americký sen a to poobědvat s Ronaldem Reaganem...ne s Carterem,Carter byl hňup..to až americký velkán staré americké politické školy řízných jestřábů Reagan zatočil s bolševikem a Margaret T z UK v holportu s ním...to byla ale super dvojka!....No a když nám bylo 12,cestou ze školy naše buňka nadávala na okupanta a posílala ho do prdele...ve 13 jsem již jako diverzant sral na ruské raketové základně a ve 14 zasekl sekeru do špalku na pionýrském táboře....v 15 nás seřval politruk,protože jsem jako SSM svazáci nadávali na rusáky jaké to jsou svině a toto se dělo na mítingu ku výročí VŘSR...když mě bylo 16,tak jeden z naší obbojové buňky svazáků pověsil na futra od dveří konopnou oprátku ,aby to vychovatel,blbej komunistickej dědek co dělal v 50 tých letech SNB aparátčíka viděl a když to uviděl,řval na internátě jak na lesy,když mě bylo 18,tak můj známý v ČSLA jako vojín tvrdil,že po převratu budou všichni komunisti viset ...jo.jo...neměl to s náma bolševik nikdy snadné..ne,neměl....a již od 7 rok jsem ministroval v kostele jak ministrant a byl členem Sokola,vlastenecké české organizace.

Shabba tot-malina (Ne, 21. 7. 2019 - 18:07)

A k čemu ti to je,takový retro kecy???

Touha (Ne, 21. 7. 2019 - 18:07)

Jahodovy retro kecy? Už vás nezajímá, co bylo?

Návštěvník (Ne, 21. 7. 2019 - 14:07)

Nebojím se říci, že jestli je mezi vámi co mne šikanují zde někdo kdo šikanoval i mně a mou rodinu coby skauty , tak ačkoli jsem dobrý člověk, tak takového člověka bych ta-ta-ta nechal odkráglovat a to brokovnicí s upolovanou hlavní a pak bych ho vlastnoručně pověsil na výstrahu a nechal upálit na staroměstském náměstí a jeho popel bych vysypal po malých kouscích všude možně, s tím bych si dal práci, aby z něj odsáští fízlové neudělali mučedníka a nepostavili mu nějakou obdobu sousoší Husy mistra Jena.

Jedovatej (Ne, 21. 7. 2019 - 15:07)

Ty nejseš šikanovanej, ty seš prostě ubohej trapnej blbeček... neléčitelnej, bez sebemenší naděje na dlouhodobě samostatnou existenci mimo léčebnej ústav a mimo pevný řemeny klecovýho lůžka.

Návštěvník (Ne, 21. 7. 2019 - 14:07)

Tááák! A vo to to jééé?! No né?!

Jedovatej (Ne, 21. 7. 2019 - 14:07)

" Jako jeden z mála z českých politiků Výborný podpořil myšlenku, že by se v Česku mohl konat sjezd Sudetoněmeckého landsmanšaftu. „Dovedu si to představit, není to věc, která by mi jakkoli osobně vadila. Dokonce bych v situaci, kdy potomci sudetských Němců rezignovali na majetkové či finanční požadavky, v tom viděl jakousi symbolickou tečku za vzájemným vyrovnáním všech historických křivd, které Němci způsobili Čechům za druhé světové války a které potom v některých excesech způsobili po konci války Češi Němcům,“ zdůvodnil Výborný na závěr, proč k takovému nápadu chová sympatie." (Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Sef-lidovcu-Ano-v-Cesku-by-se-mohl-konat-sjezd-Sudetonemeckeho-landsmansaftu-589718) ----- Říká se, co lidovec, to špinavec, a něco, nebo docela dost na tom může bejt... Černoprdelníci u nás dlouhý roky kolaborovali s komunistama v Národní Frontě, teď by jejich náčelník rád viděl sudeťáky na srazu, konaným v Česku... a to už jeho stranickej spolukumpán Herman na ty srazy vyrážel a slizce se jim vlichocoval jako "milejm krajanům"... No jo... jen naprostej blb volí socany, pro lidovce platí to samý - i když vobě tyto tlupy nejspíš ve vysoký politice pomalu končej, socanům i lidovcům voliči vodcházej, lidovecký členstvo řídne vodchodama k Pánubohu, nebo spíš klepe na brány pekelný...

Návštěvník (Ne, 21. 7. 2019 - 12:07)

A každý rozumný skaut volí ČSSD! Jedinou starou klasickou státoprávní historickou českou demokratickou stranu!

Jedovatej (Ne, 21. 7. 2019 - 14:07)

"...každý rozumný skaut volí ČSSD?" Velký kulový, socany přece volí jen naprostej blb. Je ale zajímavý, že takovejch blbů stále ubejvá, a nezdá se mi, že by všichni natáhli ráfy, je teda možný (a vysoce překvapivý), že je lidská blbost léčitelná. Ty, sdfg, ovšem můžeš bejt klidnej, u tebe je pravděpodobnost úspěšný léčby nulová.

Návštěvník (Ne, 21. 7. 2019 - 18:07)

V tvém případě se nejedná ani o literární akt, to je prostá šuk, čurda. Nejlepší by bylo tvé příspěvky vytisknout, nalodit a tu loď nechat podpálit zrcadlem od Caliguly a ještě bych mu za to poděkoval.

Návštěvník (Ne, 21. 7. 2019 - 18:07)

Já zapomněl, že tvoje znalosti se omezují pouze na to znát cestu jak trefíš do hospody, nazpátek si tě již najde příbuzný a odveze tě na trakaři přes ves a uloží do chlíva na slámu...než se pak vzpamatuješ a chvilku si myslíš, že si chytrý (spíš pod vlivem alkoholu se ti to zdá) a píšeš tu své nemožné cancy a kydy na úrovni žáka zvláštní školy.

SKAUT sdfg (Ne, 21. 7. 2019 - 12:07)

Cinkali by ste znova klíčem vy bando z**íčená! Moje rodina trpěla pod komunisty, byli jsme šikanováni! Já bych vás všechny vypráskal z této republiky do severní koreje vy ouchylní komunističtí pohrobci, bando flákačů, vyžírků a neskautských šmejdů!

Taky (Ne, 21. 7. 2019 - 14:07)

bych tě rád šikanoval. Tvoje blbost je neomezená

Návštěvník (Ne, 21. 7. 2019 - 12:07)

Moje skautská čest a úcta k pravdě mně zakazuje komunikovat s takovými hormonálními hybridy, flákači, netáhly a lumpy!

Hlavně (Ne, 21. 7. 2019 - 14:07)

nevíme, komu odpovídáš blbečku

Návštěvník (Ne, 21. 7. 2019 - 12:07)

Běž leštit zadnicí hubice hasičských hadic...ty špinavá komunismem čpící komudíro!

sdfg (Ne, 21. 7. 2019 - 12:07)

Tady žádný jiný skaut nediskutuje, takže tím je to jasný, sbohem a šáteček vy špinavé starým režimem ulpělé a stále čpící komunistické pracky patrně většina srdcem a údem z Teplic...

Reklama

Přidat komentář