Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Rakato (Ne, 21. 7. 2019 - 15:07)

Skauti jsou pátá kolona v Česku, nůž, vražený do plece českého národa. Jsou jedním z kanálů, kterým k nám teče sračkoidní ideogie Me Too, korektnosti a feministického hnutí za obnovení matriarchátu. Fůůůj.

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 21. 7. 2019 - 17:07)

když jsem byl jako pionýr na pionýrském táboře,tak soudruh vedoucí řekl,že kdo zasekne sekyrku do špalku,ten pojede z tábora jak namydlenej blek....Já Jahoda ji ,když se nikdo nedíval zasekl do špalku a utekl jsem!...Nikdo mě neviděl a proto mě taky nikdo neudal jak bylo v komunistickém režimu zvykem....když jsem již byl v té pionýrské,sabotérské proamerické buňce,která nadávala na ruské okupanty,srala na sovětské raketové základně v jídelně na stůl,lavici a zem,aby okupantům šmakovalo,tak jsem v provokacím samozřejmě musel pokračovat i nadále kde to jen šlo....Jo a o té sovětské raketové základně se hovořilo na Hlasu Ameriky,USA a její orel bělohlavý vše věděl a měl to nejspíš ofocené z vesmíru družicí...pak najednou Rus odtáhl a již se tam neoběvil

Rakato (Ne, 21. 7. 2019 - 18:07)

Hraješ to na důchod jako disident?

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 21. 7. 2019 - 19:07)

můj děda dostal odškodnění za to,že bručel za bolševika jako politický vězeň...bolševik ho zavřel jenom za to,že to byl Němec!...Několik ubohých tisícovek za roky kriminálu a to ještě těsně před smrtí....zato Čuba bral statisíce,nic nedělal a když se NATO přišlo,tak tvrdil že to čestně vrátí.))))ale jo,nic proti zesnulému,budiž mu země lehká,ještě co se týče mě jahody,tak já to důchod jistě hrát nebudu,ale byl jsem,jsem a budu pořád svůj,od 7 let u oltáře jako ministrantík a Sokolík a ani jeden Slet Sokolů od r.1994 jsem nevynechal a o každém co se v Praze děl mohu psát paměti neb jsem je všechny zažil...třeba v r 2000 byla taková vedra,že lid sokolský padal jak mouchy pod Biolitem a sanity nestačily odvážet...v r. 2012 se již nesmělo na tribuny během zkoušek a všechno sokolstvo bylo na place před stadionem a bylo tam na desetitisíce lidí a jenom as 2 stánky s pivem!...Pak přišla během hlavního vystoupení ukrutná bouřka a jak byl největší leják a hromy a blesky,zaznel do to povel NA ZNAČKY NÁSTUP !! ..a Věrná garda nejstarších cvičenců beze slova nastoupila do té bouřky a šla cvičit....To je vlastenectví!...U Sokola se přísně hlídá pedofilie,jeden sleduje druhého a nikdy a nikde za 30 let co se zůčastním sletů jsem nezaznamenal ani jeden případ zneužitých mladistvých ,ani v kostele jako ministrant ne---ani jednou si na mě,anebo na spoluministranty nikdo jako na neochmýřené hošíky nemákl....Zato na Spartakiádě 1980 mě jako mladšímu žáku bolševický dozor omakával podpaždí a to ihned,.jak jsem přijel do Prahy již se to tam hemžilo perverzáky!

Nikdy (Ne, 21. 7. 2019 - 22:07)

jsem si nemyslel, že sokol rovná se debil. Ale ty jsi toho jasným důkazem

Rakato (Ne, 21. 7. 2019 - 20:07)

Sokolové se zasloužili při vzniku 1. republiky. I to jejich cvičení má něco do sebe, až na to, že je tak katastrofálně demode. V době, kdy zumbu střídá tai-či, macumba, tanec u tyče, stifit sokolové prostě jen normálně cvičí podle Tyrše. Proto dnes nikoho nezajímají, snad jen pamětníky. Ale hvězda za to, že dokáží udržet na uzdě své pedofilní touhy.

sardanapal* (Ne, 21. 7. 2019 - 20:07)

A při každé vzpomínce uroníš "kapku touhy" ...

Sokol (Ne, 21. 7. 2019 - 22:07)

Tipoval bych jahodu a zhrzeného homosexuála, který čeká na to, až ho někdo bude chtít. Ale zřejmě čeká marně

Byl (Ne, 21. 7. 2019 - 15:07)

jsem skautem v roce 69 a nevím o tom, že by mezi námi takoví volové jako návštěvník byli

Návštěvník (Ne, 21. 7. 2019 - 11:07)

Jsem skaut a nikdo mi nebude tady nadávat!

Návštěvník (Ne, 21. 7. 2019 - 11:07)

CHytl jsem na něj vlka, tím to je...

Pospíšil (Ne, 21. 7. 2019 - 10:07)

Pospíšil tehdejší ministr spravedlnosti, který tam učil vzal spravedlnost do svých rukou.

20.7. (So, 20. 7. 2019 - 14:07)

Štěstí v neštěstí děkuji za přítelovu rodinu.

Návštěvník (So, 20. 7. 2019 - 01:07)

Hlavně nabýt do hlavně vostrý náboje ať už střílíte pánu bohu do oken ,nebo do nohou...

Návštěvník (So, 20. 7. 2019 - 01:07)

Eximatózní ganglia forsifikujícího enzynmu jsou silně neadekvátní k feministickému naturalismu antagonistickému pi*ismu forzifikační interupční anomální indiferencie apreciózního maltvaru fortifizakční ekoligické falziflikologie! A vo tom to je!Neadekvátní maskultiní Trumpologie famózní androdigní adiktologie hadr! Malfukčí prezidentologie a parazitoligická Zemanologie hrubě mastrurbuje s narážející predisponí pubertologickou Kaloskologií hrubě hazardující s pičologickou malfunkční idiociokratickou antagonistickou "stop the hate" antiakceptologickou antropoginí antropocentigristickou futuroliogií. Ovšem nic nenasvědčuje tomu, že hybridní paleontoligická numerologie excenticisticky falzifikuje protobužoazní konfliktologickou klepto-adoikologicko-klientelistickou čestmírlidumilnou pravoláskařskoudemokraciíí.Vše eximanticky aprexijuje s fenomologicky pičoidní perturbukracií.

Návštěvník (Ne, 21. 7. 2019 - 11:07)

Oprava:
Eximatózní ganglia forsifikujícího enzynmu jsou silně neadekvátní k feministickému naturalismu antagonistickému pi*ismu forzifikační interupční anomální indiferencie apreciózního maltvaru fortifikakční ekoligické falzifilkologie! A vo tom to je! Neadekvátní maskulinní Trumpologie famózní androdigní adiktologie hadr, sbohem a šáteček! Malfunkčí prezidentologie a parazitoligická Zemanologie hrubě mastrurbuje s na ní narážející predisponní pubertologickou Kalouskologií hrubě hazardující s pi*ologickou malfunkční idiokraticky idiosynkrecistní a antagonistickou "stop the hate" antia-akceptologickou antropogení antropocentistickou futurologií.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ZÁVĚR:Ovšem nic nenasvědčuje tomu, že hybridní paleontoligická numerologie existencalisticky falzifikuje proto-bužoazní konfliktologickou klepto-adiktologicko-kleptomansky-furiantsky-klientelisticky korupční čestmírově-lidumilnou pravoláskařskou demokracii! Vše enigmaticky aproxmuje s fenomologicky pi*oidní perturbokracií.

Rakato (Ne, 21. 7. 2019 - 15:07)

Jseš hustý.

Návštěvník (Ne, 21. 7. 2019 - 18:07)

Vono, jde o to, že jak vidím nepopsaný políčko, tak prostě musim...Jsem básník, ano mám básnické střevo a myslíš snad, že když psal takový Verlain o Opilém korábu, že koráb byl opilý snad vínem nebo pivem?!

Takový (Ne, 21. 7. 2019 - 11:07)

pitomec už se zde podepisoval jako nějaký Podlomský

Návštěvník (Ne, 21. 7. 2019 - 11:07)

chce to ještě pár oprav, ale časem ty překlepy snad vychytáš, ale smysl to asi dávat nebude

Reklama

Přidat komentář