Reklama

malá pochva

Eva (Út, 21. 1. 2014 - 16:01)

Jardo beru

Pro noname (St, 15. 1. 2014 - 09:01)

pusť svého kluka k vodě a skoč na mne, mám sice ptáka 19 cm ale jestli je to moc já si půlku ufiknu , pro tebe bych skočil z Nuseláku . Pandrhola Ludvík tel č. jéé já ho nevíém z hlavy

Jarda (St, 15. 1. 2014 - 08:01)

Evičko jé bych ti ji roztahoval celý den.

Vendula (Út, 14. 1. 2014 - 12:01)

Buď trpělivá to se spraví taky jsem si to prožila ten sám problém co máš ty,teď už je to v pohodě musí být prostě partner trpělivý a ona se časem poddá.Není kam spěchat jenom denně trénovat i s vibrátorem a uvidíš podaří se to.

Eva (Pá, 10. 1. 2014 - 21:01)

Trénuji skoro každý den s vibrátorem i můj přítel mi s nim pomáhá uvidíme jaký to bude mít výsledek.Délka je v pohodě ale ten průměr ale musím to překonat a uvolnit ji,Zase napišu jak to pokračuje.

dan (Pá, 10. 1. 2014 - 13:01)

Trénuj často s vibrátorem a uvolňuj jí. To se podá. Nikdo o tom přeci nemusí vědět.Věřím, že to přinese výsledky a i ten tréning bude příjemný.

Jakub (Pá, 10. 1. 2014 - 13:01)

Délka mi tak nevadí to jsem...Pokud tě to bolí na začátku pochvy, asi to bude šířkou, ale jestli tě bolí hlouběji, bude to problém v délce. Vibrátor sis zasunula celý do sebe, aby jsi mohla tvrdit vyloučení délky?

Jana (Pá, 10. 1. 2014 - 12:01)

Délka mi tak nevadí to jsem...Může to být krátkou předehrou,nebo tím,že se neuvolníš v obavě,že to bude zase bolet,ale ženské vaginy jsou dost elastické.Zkuste prodloužit předehru,přesvědč přítele ať se zaváděním penisu nepospíchá.Jak mi říkala jedna moje starší známá musíte se "sešukat" a potom teprve z toho budete mít požitek.

Eva (Pá, 10. 1. 2014 - 12:01)

Tenhle problém jsem měla...Délka mi tak nevadí to jsem zkoušela vibrátorem dlouhým 20cm a v pohodě ale ten průměr penisu to je těch 6cm na žaludu a 5.5 na samotném údu to mi nejde do pochvy bez bolesti zasunout tam je problém.

Jana (Čt, 9. 1. 2014 - 10:01)

Mám nového přítele a ten...Tenhle problém jsem měla když manžel před vyvrcholením silně přirážel a dokud se nevystříkl tak jsem trpěla hrozně.Vyřešil to dorazy,kroužky z pěnové gumy,které si navlékal na penis před zavedením.Teď i já dosahuji orgasmů a oba jsme spokojeni,kroužky jsou prima,nedovolí proniknutí penisu hluboko a znemožňují tak brutální masáž děložního hrdla.Jak jednoduché ale účinné.

Eva (Čt, 9. 1. 2014 - 09:01)

Mám nového přítele a ten má to nádobíčko o dost větší než ten před ním v klidu 12x4cm ale v erekci 20x5,5 a žalud 6cm.Naše milování je pro mě trest a utrpení.Když ho zasune tak jenom do půlky vaginy tak mám pocit že mě roztrhne a kopulační pohyby to skoro ani nejde.Tak že souložíme jenom na krajíčku pochvy jenom je tam žalud a dál už to nejde a udělá mě tak že mi s nim tře po poštěváčku až se udělám a já mu to oplatím honěním až do výstřiku.Ale proč to píšu,potřebuji poradit jestli jste se stím už některá setkala a jak jste to řešili s partnerem.Už jsme zkusili různé lubrikanty nebo dlouhou předehru i vibrátor 4x20cm tentam vjel jak do jeskyně.Jsem devatenáctiletá a zase tolik zkušenosti nemám prý se mi po porodu pochva roztáhne to mám čekat až po dítěti? Opustit ho nechci ani on mě jen proto že ho má velkého a já asi menší.Tak poraďte.Díky Eva a Petr

Honza (Ne, 26. 12. 2010 - 21:12)

Mám ptáka velkýho a moje holka má ku.. taky dost uzkou, pro mě to je paráda silně vzrušující, ale zaprcáme si perfektně oba.

KAREL (Ne, 26. 12. 2010 - 13:12)

Uzka ku.... je pro chlapa přijemná protože ho přijeně svírá,je to blaho když ale nemáš vekkýho ptáka.

Jana (Ne, 26. 12. 2010 - 13:12)

Když ji máš malou tak chod na noc spát se zasunutým robertkem a ona se ti ta kun... přizpůsobí .časem se to podá.

Věrča (Ne, 26. 12. 2010 - 13:12)

aby tě nenatrh najdi si kluka s menším ptákem.

jouda (Pá, 5. 11. 2010 - 13:11)

No holky tak to je...Proč? Lepší než aby do sebe strkala cizí ptáky, nebo ne?

Marek (Pá, 5. 11. 2010 - 12:11)

No holky tak to je škoda,když sem ji poznal tak měla malou dirku a protože od sebe bydlíme daleko tak s ní nejsem tak často kolik potřebuje sexu a strká si je tam a určitě mi příde že ji má větší ale taky už je i po porodu ale neporodila moje dítě ale to je jedno ale nechci aby do sebe ty robertky strkala,tak mě to teda štve.

Maruška (Pá, 5. 11. 2010 - 11:11)

Marku, pipinu si vytahat může. To má Jana pravdu. Ty jí tam pak můžeš strkat ruku až po loket a tahat jí za vejcovody zevnitř. Pokud si bude robertky strkat i do análu, nebude mít problémy se zácpou a hovna jí půjdou jedna báseň.

Jana (Čt, 4. 11. 2010 - 20:11)

Ahoj moje holka si tam furt...Jistě, že může, mám s tím zkušenost. Je lepší používat menší vibrátory.

Marek (Čt, 4. 11. 2010 - 19:11)

Ahoj moje holka si tam furt strká robertky a takový velký a silný nemůže ji to pipinu vytahat?

Reklama

Přidat komentář