Reklama

malá pochva

Óbrvagína (St, 7. 11. 2007 - 00:11)

Tak já měla taky malou pochvu.Nešlo to byl to běs.A po třech dětech ji mám jak vrata,a teď tam manželův klacek vklouzne,je pro něho akorát a to je sexováníčko.Noname moc si nestěžuj aby jsi za pár let nebrečela zpátky po malý:)

m. (Út, 6. 11. 2007 - 23:11)

Tak jen doufám, že to nedopadne jak u nás. Přítel je dost na sex, takže to nějak nerozdejchává a vypadá to, že se rozejdem.

noname (Út, 6. 11. 2007 - 19:11)

proč, mě to opravdu trápí....mám svého kluka ráda a nechci aby jsem při sexu trpěla a díky tomu to mezi námi začalo skřípat, jako co si budem povídat, na sexu celkem záleží....nesuďte mě....jen jsem chtěla vědět, jestli jste měl někdo podobný problém a jestli se to zlepšilo, nic víc...jestli mi jí jako vytáhne, nebo jak to mám říct, že ho prostě budu po nějaké době schopna pojmout...nejsem pitomá, jen mě to mrzí, že mám takový problém....

m. (Po, 5. 11. 2007 - 19:11)

Já byla kvůli stejnýmu problému na gyndě. Dr. mi řekla, že si zvyknu, ale ani po půl roce jsem si nezvykla. Pokaždé to bolí.

Návštěvník (Po, 5. 11. 2007 - 16:11)

Jezisi, ty jsi pitoma!!!

Otakar (Pá, 12. 7. 2019 - 07:07)

Proč jí nadáváš ?? Kokote-nebo píčo...

noname (St, 31. 10. 2007 - 16:10)

Ahoj, mám takový problém, který mě docela trápí...jsem spíše drobné postavy (159,43 váha) a je mi 20. Chodila jsem s klukem, který ho měl spíše menšího a to bylo tak nějak v pohodě...ale teď jsem začala chodit s přítelem, který ho má na mě asi většího (přesně 18x4 v klidu). No, myslím si, že mám asi menší pochvu, protože se do mě špatně dostává a když se dostane, cítím jak mám vše našponované a nemůže pořádně hluboko, protože je bych řekla nadoraz. A pak mi z toho není úplně nejlíp, prostě se cítím tak jako přeplněně. Jde mi o to, nevím jestli mi někdo poradí...myslíte, že se to časem zlepší, že si na jeho penis moje pochva zvykne, že se zvětší? Jsem i poměrně dost vlhká a nejlépe se do mě dostane když on leží a já na něm sedim. Jen mě zajímá, zda se to prostě zlepší, nebo jestli takhle budu trpět pokaždý...:( měl jste někdo podobný problém?

Návštěvník (Po, 25. 3. 2019 - 08:03)

co bolí to roste

Reklama

Přidat komentář