Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pismilovník (St, 17. 7. 2019 - 08:07)

Hlavně holky hodně čůrejte a pište o tom. Taky jste slibovaly, že na chalupě uděláte ještě jeden pokus s tím ,že se vyčůráte do skleniček a pak se toho napijete. Zatím jste o tom nepsaly. Jsem zvědavý jestli byste to teď daly lépe. Zkusíte to? Libor je odvážný, protože jak jsi Klárko uvedla,on si asi jednou nebo dvakrát nechal od tepe z pipinky rovnou čůrat do pusy ,prý aby to vypil a měl v sobě kus tebe a to mne velmi zaujalo a je to nadčasový.

Klára a Miška (St, 17. 7. 2019 - 07:07)

Včera večer se nám to trochu zvrtlo. Seděly jsme s Miškou ještě chvíli na lavičce u ohniště a já ji vyprávěla, jak jsem tady před několika lety trávila prázdniny s babičkou a byla jsem z toho trochu smutná, ale nebulila jsem. Miška se najednou rozplakala a vrátily se jí vzpomínky na nedávno zemřelou tetu a byla strašně nešťastná. Tak jsme seděly dál a nakonec jsme bulily obě, protože mně to taky přišlo líto,že moje babička už není. Nakonec to nějak vše přešlo a naše plný pipinky,co jsme držely od večera jsme vypustily hned tam a obě vydatným proudem a šly jsme do koupelny a do pelíšků. Ségra ještě nespala a nakonec jsme usnuly až po filmu a došly jsme si ještě preventivně na WC ale naše pipinky už pouštěly jen malý proud, kromě ségry,ta to dávala jako normální čůrání. Ale vydržely jsme do rána a nočník jsme použily až teď, ale postačil,protože jsme všechny dělaly zase jen klasické ne velké čůrání a skoro půlka ještě stačila klidně by se ještě jedna holka do něj mohla vyčůrat třeba i trochu víc.Snad bude Miška v pohodě. Já jsem na zápraží a užívám si rána, Miška zmizela v koupelně ségra se vrátila do pelíšku ale nechrní, jen se tak povaluje.Dnes chci udělat snídani já a udělám čaj nebo kafe, to si mamča dává a já taky jedno ráno někdy i přes den, Miška a ségra budou mít čaj. Máme tady výborný jogurty od paní co má nedaleko hospodářství a k tomu rohlík. Mamča dnes musí do Mimoně kvůli práci a tak jsme se nakonec dohodly, že pojedeme s ní, aby nás Libor nemusel zítra vyzvedávat tady. Musíme být v Turnově na desátou a on by musel z Liberce sem na opačnou stranu už brzy ráno a pak zase zpátky a tak jsme si s Miškou řekly, že pojedeme zítra ráno vláčkemz Mimoně do Liberce a bude to taková romantika a tam nás Libor vyzvedne před nádražím a pojedeme dál. Markétka se na nás taky těší v Roztokách a tak to bude dobrý a moc se na ni těšíme taky.A zítra zase se vrátíme zpátky na chaloupku asi odpoledne nebo navečer. Miška se už toho zítřku nebojí a to je dobře. Tak asi po snídani vyrazíme.Mamča říkala tak před devátou a už je taky vzhůru.

Ondra (Út, 16. 7. 2019 - 23:07)

Ctu ty veci a vzdycky si ho vyhonim za par minut.

Jo (Út, 16. 7. 2019 - 20:07)

Holky čůrejte a pište sem ty historky. Je to milé a inspirativní.

Klára +Miška (Út, 16. 7. 2019 - 19:07)

ten výlet do Drážďan se námopravdu vydařil. Jeli jsme lodí z Bad Schandau tam a zpět a udělaly si procházku po městě a navštívily galerii. Miška z toho byla unešená a šťastná a my jsme to ocenily taky. Nebylo naštěstí tak horko a dalo se to zvládnout. Ségra cestou zpátky na lodi chvíli spinkala ale to nevadilo. Rády bychom se i vykoupaly v lázních, ale Nikola je ještě brzy po angíně a hlavně ani bychom to nestihly časově. Čůrání dnes nebylo zajímavý, protože na lodi jedině na WC a tam jsme se tomu vyhnuly cestou do Drážďan a ve městě jsme navštívíly WC a netroufly jsme si odejít někam za strom a nazpátek jsme čůraly na lodi a pak až doma hned jak jsme přijely a to už jsme to pustily honem u plotu do trávy za autem a dělaly jsme každá větší louži prudším proudem. Jsme trochu utahaný a tak máme teď po večeři a dopijeme čaj a půjdeme do pelíšků. Jo a vyčůráme se ještě asi venku a pokropíme trávu. Mně se už chce znovu a tak to ještě podržím abych byla plná víc a udělám to pak najednou před spaním.Miška a prý taky potřebuje,ale vydrží to prý se mnou. Ségra ta je někde vevnitř,koupila si Puzzle a tak to asi zkoumá a bude od ní chvíli klid, když bude přemýšlet jak to složit.

Míla (Út, 16. 7. 2019 - 18:07)

Omlouvám se za netrpělivost. Jen jsem měla strach jestli není nějaký problém. Mám vás ráda.určitě si užívejte naplno volna a pište i méně,jen když budete v pohodě.

Míla (Út, 16. 7. 2019 - 17:07)

Klára se s Miškou nějak ztratily. Holky, kdepak jste? Já se těším na vaše povídání. Děkuji.

Host (Út, 16. 7. 2019 - 17:07)

Jestli nejsou v těch Drážďanech, jinak by se asi holky ozvayi třeba jednou přes den.

Klára a Miška (Út, 16. 7. 2019 - 18:07)

Tys to uhádl přesně! Přijely jsme z Drážďan asi před půl hodinkou. Vic napíšu navečer, nebojte se o nás,když se neozveme tak jsme v pohodě. Vážíme si toho a tak minimálně ráno a večer se ozveme a často i rády víckrát.

Petr (Út, 16. 7. 2019 - 17:07)

Takto jsem viděl holku hned včera v Luhačovicích poblíž přehrady. Bylo ji tak kolem osmnácti a byla tam s kamarádkou a asi byly na procházce. Šly naproti mně a ta jedna si opakovaně dávala pod sukni ruku mezi nohy až ji byly kalhotky trochu vidět a pak přešly a otočil jsem se a viděl jsem jak se ta holka za chvíli se přikrčila u cesty, stáhla kalhotky dolů a byl jsem sice od nich už trochu dál tak 50 metrů, ale viděl jsem jak z ní teče velký světlý proud čůrání z pod zadečku na zem protože čůrala trochu z výš a neměla ho až u země. Asi se ji chtělo opravdu hodně. Já jsem byl z toho vzrušenej a doma jsem si to opakoval v hlavě a musel jsem se uvolnit rukou do záchodu. Snad nejsem nenormální.

Lucka (Út, 16. 7. 2019 - 20:07)

Je to normální, ale najdi si na to holku a nemusíš se trápit a dělat si to sám nebo u PC a čuracich holek. Těch je tam spousty. Ten můj na to taky koukal a styděl se mi o to říct ale teď čuráme často spolu a je to vášeň společně.

Tazatel (Út, 16. 7. 2019 - 14:07)

Jak dlouho holky ještě vydrżíte se nevyčurat když se drżíte rukou mezi nohama na pipině. S brachou jsme tipovali já tak 5 minut a on prý říká,že že maximálně 1 až 2 minutky a pak už to jde nezadržitelně ven. Kdo je blíž pravdě?

Holka (Út, 16. 7. 2019 - 15:07)

Teda čeho si vy kluci nevšimnete. No je to pravda. Ruka na pipince přes kalhoty nebo i pod sukní přes kalhotky je opravdu v situaci, když už to nemůžu vydržet a tak se pipinu stlačím rukou až na čůrací dírku,protože jinak bych to pustila . A hned rychle někam za roh a jde to ven. Nepočítala jsem to,ale 5 minut to bych nedala nebo zoufale,spíš tak minutku dvě ale nejlépe okamžitě čůrat,jak je to někde možné. Nestává se i to denně, ale už jsem takový situace zažila, naposledy letos na pouti a nebylo kde a tak jsem utekla za nejbližší zahrádku u nějakého baráku a čůrala jsem jak protržená, kamarádka byla se mnou a trochu stínila ,okolo šla nějaká rodinka, podívali se ale byli tak slušný,že to nekomentovali a šli dál. Nakonec se vyčůrala i ona, ale ty se nechtělo tolik jen normálně a zase jsem ji dělala clonu já, ale to už nikdo okolo nešel.

Dája (Út, 16. 7. 2019 - 14:07)

Když už si tam musím držet ruku,tak musím čurat co nejdřív,tak asi do 2 minut, jinak se pochčiju. Snažím se takovým situacim vyhnout protože pak musím čurat kdekoliv když neni v dosahu WC. Třeba i ve městě kde jsou lidi za první překážkou nebo někde v rohu.

Lojza (Út, 16. 7. 2019 - 13:07)

Jo některý holky čůraj hezky dopředku a některým to lije přímo dolů pod zadek.

Dája (Út, 16. 7. 2019 - 14:07)

Já většinou čůrám málokdy dopředu spíše dolů nebo jem kousek před pipinu,protože ji mívám při tom málo rozevřenou . Některé holky ji mají hned tak,že jim to čůra z dírky ven a pipinu maji víc od sebe.

Jenda (Út, 16. 7. 2019 - 13:07)

Mně se líbí taky koukat jak holky čůraji. Holky neberte to jako chlapeckou úchylnost, vždyť je to krásný a čůrajici holka je skvostně sexy, když ji to proudí z pipinky ven.

Host (Út, 16. 7. 2019 - 13:07)

Najdi si voyeurpissing.com

Šárka (Út, 16. 7. 2019 - 10:07)

Je mi 15 a čůrá mi normálně.

Kluk (Út, 16. 7. 2019 - 11:07)

A čuráš radši venku nebo na záchodě? Já jak kdy. Před tebou bych se asi nestyděl vyčurat a klidně by ses mohla dívat jak čurám. Já bych se pak taky rád díval jak to děláš ty, ale kdybys nechtěla nenaléhal bych. Já jsem z Hlinska a ty?

Reklama

Přidat komentář