Reklama

Výprask vařečkou

Zavolejte Polic (Ne, 12. 12. 2010 - 21:12)

Co se tady člověk nedočte... Pokud je jen polovina z toho pravda tak je to dost povážlivé, a dotyční "rodiče" by měli být zatčeni a uvězněni za týrání svěřené osoby. Bít děti za známky a dokonce tak že se z toho chudinky pomočí ? To je hnus !!! Žádný rodič který své dítě miluje ho takhle krutě netrestá....

Daniel (Ne, 12. 12. 2010 - 00:12)

A bijes ich na holy zadok?Dostávají jen na holý zadek, musí se svléknout od pasu dolu, vyhrnout tričko, ohýbám si je přes kolena, vezmu metlu a už to jede. Druhý zatím stojí předemou, dívá se a čeká až na něj příjde řada.

Fido (St, 8. 12. 2010 - 18:12)

Ta omluva před třídou - to beru. V mnohých případech by to pomohlo.

Peter (St, 8. 12. 2010 - 12:12)

A bijes ich na holy zadok?

Daniel (Po, 6. 12. 2010 - 04:12)

Já doufám, že se Karel nestydí, také zastávám názor "škoda každé rány, která padne vedle". Já si chodím pruty řezat čerstvé na zahradu a dělám z nich metly, to už mí synové / 7 a 9 let/ vědí, že je zle. Dostávají za zlobení, poznámky a špatné známky od 3 výš. Nemám určený počet, výprask končí, až když mají zadek fialový a učůrávají, disciplína musí být, když mají poznámku, tak s nimi pak jdu do školy, tam se musí před třídou omluvit paní učitelce a odprosit, jinak to nejde, funguje to dokonale, k nářezu dojde tak jednou za půl roku, protože si jej dlouho pamatují.

Z48 (Ne, 5. 12. 2010 - 11:12)

Jako dítě jsem nebyl často trestán ale pár výprasků jsem absolvoval.Na základce vždy tak dvakrát za rok.Dostal jsem páskem nebo vařečkou.Myslím ,že to nebylo nic neobvyklého.Pěkně mně pálil zadek ale strašně jsem se styděl měl jsem strach aby to nikdo neslyšel a nevěděl.To ,že jsem byl bit jsem se svěřil nejvěrnější kamarádce.Věděl jsem ,ře to nikomu neřekne.Byla jednou i u nás ,když jsem dostal a neřekla to nikomu.

simka (So, 4. 12. 2010 - 13:12)

S tím na prosto souhlasím...hrubka :-D

simona (So, 4. 12. 2010 - 13:12)

Pro fyzicke tresty...skopaná?? No to už hraničilo snad i s týráním ne?

Já..... (So, 4. 12. 2010 - 12:12)

Simonko a tak to má...bych se tě ráda zeptala jestli tě v dětství nebili moc do hlavi že si takovej na hlavu suhlasíš ze všema výpraskama a pod. jdi někam jinám ty rozhodně nepatříš na tyhle stránky spanku nemysli si že sem úplně blbá vým co to znamená slovo spank a mám dojem že seš na tyhle věci ujetej bud' chceš bejt zajímavej nebo máš úchilku to já nevím ale tyhle komentáře si nech pro někoho jinýho.Kdybych tě znala aměla svoje děti nikdy bych ti je nesvěřila ani na minutu!A ty asi víš proč!Takový psychouše stejně neposlouchám tak si piš co chceš úchiláku!!:(

tojealemagorco? (So, 4. 12. 2010 - 12:12)

Anonyme bez podpisu, až...Tak heled' ty karle! je sice pravda že výprask je účinej ale přiměřenej! Ne až takovej!!Nesnáším přísloví škoda rány která padne vedle,jsem sice pro bití ale ne zas až tak hrubijánsky a surově!!! já mám dvě děti dostaly odemě už tolikrát že bych to na prstech ruky nespočítala ,ale nikdy ne takhle!!! Že se nestydíš ty grázle!!!

Karel (St, 1. 12. 2010 - 20:12)

Karle po přečtění vašeho...Anonyme bez podpisu, až budeš mít své vlastní děti, tak si to povíme, trvámn na přísloví: "škoda každé rány, která padne vedle". Pořádný vejřez na holou je jediný účinný trest a klidně si na něm dám záležet, je to účinné.

Jana Fisher (Út, 30. 11. 2010 - 16:11)

Souhlas já jsem rovněž...Já mum kluka 13 a holku 14 a vařečkou se u nás také občas dává. Mohu vědět jestli je necháte jenom předklonit, jak to vyplývá z vašeho příspěvku, nebo volíte jinou polohu?

jura (Po, 29. 11. 2010 - 23:11)

Snad jsem vám sama řekla,...Však ano. K Vám, Cecílii 2, se taky nevyjadřuji. Píšu to k té první, ne k Vám.

Pro Karla (Po, 29. 11. 2010 - 14:11)

Karle po přečtění vašeho příspěvku se mi udělalo zle... je to nechutné, až perverzní.. ty děti velmi lituji...
já děti nemám, ale až je budu mít, nikdy je bít nebudu... !

Cecílie 2 (Ne, 28. 11. 2010 - 11:11)

Snad jsem vám sama řekla, že nejsem ta Cecílie 26.10. Copak existuje jediná Cecílie v Čechách?! Já jsem jiná Cecílie. Prosím vás, nepleťte si mne s ní.

jura (Ne, 28. 11. 2010 - 00:11)

Jo a ještě bych ráda...K Cecílii 26.10.:
Je docela možné, že jste poznala jednu učitelku - krávu, ale to ještě neznamená, že jsou takové všechny.
Jinak pokud jste nespokojená se školou, kam Vaše dcera chodí, tak změňte školu, popřípadě nechte dceru doma a zajistěte ji soukromé doučování. To je dnes možné a Vy na to jistě máte, když jedete na Filipíny,..atd. Vše je o volbě a rozhodnutí. Jen tak na něco nadávat je snadné.

Petra (So, 27. 11. 2010 - 22:11)

Máte sice naprotou pravdu,...Ono už funkce ředitelky školy je vlastně diagnoza.

jééé (So, 27. 11. 2010 - 22:11)

Jak si cvok Cecilie hraje na ředitelku školy.......a masturbuje při tom......ha ha ha

(So, 27. 11. 2010 - 22:11)

Samozřejmě že tu jsou jen honiči a masturbujou.......sedí tu v sobotu večer a dělají si dobře .......ha ha ha........magoři.....

Samozřejmě že tu jsou jen honiči a masturbujou.......sedí tu v sobotu večer a dělají si dobře .......ha ha ha........magoři.....

Samozřejmě že tu jsou jen honiči a masturbujou.......sedí tu v sobotu večer a dělají si dobře .......ha ha ha........magoři.....

Samozřejmě že tu jsou jen honiči a masturbujou.......sedí tu v sobotu večer a dělají si dobře .......ha ha ha........magoři.....

Samozřejmě že tu jsou jen honiči a masturbujou.......sedí tu v sobotu večer a dělají si dobře .......ha ha ha........magoři.....

Cecílie 2 (So, 27. 11. 2010 - 22:11)

Máte sice naprotou pravdu, Petruško, ale myslím si, že tělesné tresty by se měly používat jen ve vyloženě vyjímečných situacích, když už skutečně nic jiného nepomáhá. A rozhodně by to neměl být výprask až do počůrání. Jenom takové, jak já říkám varování pro příště. A určitě bych nedala výprask za lhaní, odmlouvání apod. V těchto případech stačí spíš takové to pokárání. Pouze kdyby tyto situace byly už časté, tak se třeba jedna přes zadek osvědčí. Ale nevím, nepopírám, že mě když jsem byla malá, také nebylo dost a stejně jsem nikdy nedostala. A neřekla bych, že jsem nějaká nevychovaná. Jsem momentálně ředitelka školy a zastávám názor, že u dětí by se mělo začít s výchovou již od narození, když má dítě už v takto nízkém věku dobrý příklad a rodič si s ním povídá a vysvětluje mu co je špatné a co ne, tak není ani zapotřebí moc často dávat na zadek. Sama osobně můžu zastat názor, že dítě je jako popínavá rostlina, když se má k čemu upínat a stará se o ní dobrý zahradník, pak roste do nebe.

Pozn. Prosím vás nezaměňujte si mě s tou sprostou a nevychovanou rádoby podnikatelkou a lékařkou. Já jsem jiná Cecílie. A můžu vám říct, že soudě podle jejího vyjadřování, si myslím, že tady by nepomohla ani doživotní polepšovna.

Reklama

Přidat komentář