Reklama

Výprask vařečkou

Hilmar (St, 29. 12. 2010 - 14:12)

To Michaela1974
rozhodně v tom nejedeš sama.Já občas dělám holkám Mastera a velký většině z nich to nepřijde úchylný,spíš exotický a zajímavý.Můžou si vybrat z několika nástrojů-pásek,prut nebo bičík.Osobně doporučuju bičík,lépe se ovládá a dá se sním i šimrat a dráždit.Ale jedný věci se vyhýbám jak můžu a to bych chtěl doporučit i ostatním zájemcům o S/M.Opatrně s nářezem na holou!!!Může se stát že to někdo z vás nevychytá a je po vzrušení a máte trapas.aby se předešlo takovýmhle problémům doporučuju nějákej sexy ohoz.Na nářez jsou dobrý nějáký hezký plesový šaty s širší sukní.VYpadá to romanticky a výprask přes ně tolika nebolí.Teď v tomhle období holky rády nosí sexy obtažený zimní bundy,většinou z příjemný a hebký látky.Nebo i leský-to si zase na svoje příjdou příznivci fetiše.Do výprasku se můžete pořádně opřít beze strachu o to,že byste dotyčné ublížili.Jen jí to vzruší a o to jde především

Peter (Po, 27. 12. 2010 - 22:12)

A kolko ran tak dostavas? Kto ta bije?

Pepa (Po, 27. 12. 2010 - 21:12)

Já dostávám někdy vařečkou ale jen málo kdy

Fernando (Po, 27. 12. 2010 - 20:12)

Michaelo, upřímnost za upřímnost: mám to stejně jako ty, i když jsem proti tobě starší. Ani mě rodiče nikdy nebili a už od dětství je to pro mě pořád stejně vzrušující. Akorát jsem nikdy osobně nepoznal ženu nebo dívku se stejnou zálibou (nebo jsem se styděl zeptat); v tom máš štěstí a oběma vám to přeju.
Jinak sem nepíšu, abych nekazil téma diskuse.

michaela.1974 (Po, 27. 12. 2010 - 12:12)

No slovo "viprask"...Jak se tak dívám, tak v poslední době se diskuse stává poněkud nepřehlednou, tak jsem se rozhodla přejít z pasivní role do role aktivní tím, že zveřejním svůj příspěvek. Možná, že se mnohým bude zdát, že odbočuji od původního tématu, tj. zda je správné řezat děti vařečkou (či jiným nástrojem), ale nemohu se zbavit dojmu, že je to spíše záclonka pro lidi, které vzrušují výprasky (ať již je dávat či dostávat). A já jsem jednou z nich a beze studu se k tomu hlásím. Je mi 36 let a dostávám od manžela výprasky na holou, buď řemenem nebo šňůrou od nabíječky mobilu. Párkrát jsem taky dostala plastovým ramínkem (to zanechává na zadku zajímavé stopy). Nijak se netajím tím, že mě to sexuálně vzrušuje, byť prvních několik šlehů strašně bolí a někdy si myslím, že další už snad nevydržím. Pak ale nastane zlom a ta bolest ve mě vyvolá silné sexuální vzrušení. Nepovažuji sebe ani mého manžela za úchyla, myslím, že máme oba štěstí, že nás naše role vzrušují a obohacují náš sexuální život. Zajímalo bz mě, zda je mezi přispěvateli/čtenáři více lidí jako my – muži a ženy. Mimochodem, ani já ani můj manžel jsme nebyli od naších rodičů řezaní.

Peter (Út, 21. 12. 2010 - 23:12)

No slovo "viprask" vyzera zaujimavo :-D

patriku (Út, 21. 12. 2010 - 19:12)

Nauč se pravopis, omezenče. Nestačí mačkat klávesy.....

Fion (Po, 20. 12. 2010 - 19:12)

Patriku - svůj nebo cizí? :-))

patrik ricci (Ne, 19. 12. 2010 - 19:12)

mam rad viprask

honza (Ne, 19. 12. 2010 - 19:12)

jmenuji se honza cermak a udelal jsem v pokojicku takovej bordel ze je to as k nepochopeni,tak me tata dovet do obejvaku tam si me prehl pres koleno stahl si pasek a narezal mi.

patrik (Ne, 19. 12. 2010 - 17:12)

je mi 10 a mi se stehujemeja sem misto uklizeni noveho domu delal bordel tak si me mamka s tatou vzali do pokoje a tata si sedl na postel a prehnul pres koleno a mamka prinesla z kuchine varecku a tata mi stahl kalhoti a slipi a zacel viprask ja sem teda brecel ale taki sem se dneska stidel kdiz se viptavala co se delo v nasem baraku a ja sem se zeptal jak to vi a ona mi odpovedela co mi ti rodice delali a jasem ji rek ze nic a ona mi rekla ze bila na zahrade a vse slisela a ze videla jakmi tata dal na zadek

kaja (Ne, 19. 12. 2010 - 17:12)

ja dostavam vareckou ale i rukou a kdiz hodne zlobim tak si me mamka vezme do obejvaku a slikne mi kalhoty a kalhotki prehne me pres židli a vezme varecku a nareze mi

nikol (Ne, 19. 12. 2010 - 17:12)

Kdoví co jsi tomu chlapovi...ja teda dostavam juen rukou

krivak (Pá, 17. 12. 2010 - 13:12)

já ráda dostávám výprask...Ahoj Hanka, napíš o zážitkoch s výpraskom na bosá chodidla na [email protected]

Riči (Čt, 16. 12. 2010 - 23:12)

Je mě líto, že mi to nikdo...Kdoví co jsi tomu chlapovi provedl.Třeba sis to zasloužil.

MM (St, 15. 12. 2010 - 08:12)

Co k tomu říci... Tohle...Neřeš to,je to pohádka...

Zavolejte Polic (Út, 14. 12. 2010 - 22:12)

Co k tomu říci... Tohle není výchova, to je fyzické týrání svěřené osoby jako vyšité. Nebo pěkně hnusná pedofilně-sadistická sexuální fantazie. Je li tomu tak je na místě léčba...Nedokážu si představit že by měl kdokoliv být takto brutálně zbit, a pokud opravdu někdo takhle děti týrá tak patří do léčebny anebo vězení ! Prosím, pokud víte že se takové věci dějí, nebuďte k nim hluší, zavolejte policii, sociální péči, upozorněte úřady než se stane neštěstí... Co může vyrůst z takto týraných dětí než zločinci... Děti nemám, ale pokud budu mít, musel bych se stydět sám před sebou takto jim ubližovat, vždyť děti jsou pokračování nás samých... A bít je za známky,jsem jakožto osoba pedagogicky činná zásadně proti.

"Nechte maličkých přijít ke mě, neboť jejich je království nebeské"... To by mělo platit vždy a v každé době bez ohledu na víru nebo sociální postavení...

Peter (Út, 14. 12. 2010 - 01:12)

50 ran? A priputat k lavici? To mi pripada krute... V 12tich som tiez obcas dostal, ale nie takto. Ked, tak varechou

Robert (Po, 13. 12. 2010 - 23:12)

tomu říkám vychova..řezat...Jaká fantazie, dnešní děti se nevychovávají a netrestají, proto to nejsou děti, ale hajzlové. někdy až zrůdy, které se neštítí ničeho a nikoho, protože vědí, že se jim nemůže nic stát. Já mám dvě děti, syna - 12 let a dceru - 10 let avýprask je součástí výchovy, takto vychovává celá naše rodina a je to v pořádku. Každý pátek se sečtou hříchy a pak je sekec. U mě v pracovně je lavice, před kterou je oba postavím, musí přijít nahatí jen v tílku, postaví se před lavici, vyslechnou si kázání a už se drží za zadek, protože tuší, co bude, pak si lehnou na lavici na břicho, pod břichem je srolovaná deka, aby měli zadek nahoře, připevním je za ruce, za pas a za nohy - mají je hodně roztažené, aby nestahovali zadek, připoutám je a pak vyplácím mokrým prutem - první děvče a syn se dívá a řve s ní a pak jde na řadu synek. Každý dostane tak 30 ran, kluk občas 50, je to chlap, tak to musí vydržet. Zadek se jim pěkně u toho třese, jsou celí napnutí a vydávají pěkný řev, jekot a vytí, řežu pěkně pomalu, po celém zadku až do míst,kde přechází zadek ve stehna, tam je to nejbolavější a nejúčinnější, aby si trest užili, i oni po sobě uklízí počůranou lavici. Jsou vzorní, neopovažují se odmnouvat, udělají, co mají přikázáno, tvrdě se učí, protože od 2- a výše je pořádný nářez,biti sjou asi tak každý třetí týden, život není peříčko a nikdo je rozmazlovat nebude, být na ně tvrdý je nutnost, kdo se ohání liberální výchovou a psychologií, je idiot.

ježišimarijá (Po, 13. 12. 2010 - 17:12)

tomu říkám vychova..řezat děti na holou až se počurají ..pane bože. Pokud je aspon část z těch nesmyslů napsaných tady (99 procent příběhu jsou fantazie spanking fanoušku) tak je to velmi ubohé. pak se divíte, že děti ve 14ti letech jsou schopny zabít člověka. potrestat dítě ano, naholou ..dejme tomu, ale pruty ze zahradky, metly, rákosky, řemeny, bít je až se počuraji..to je extremní jednání a týraní svěřené osoby vy paka. pokud je to jen snu訚ka sraček a keců, o to je to vic ubohý, že ve svých famtauiich máte děti ..dementi.

Reklama

Přidat komentář