Reklama

Orální sex

Jana (Út, 20. 4. 2021 - 12:04)

Jakou bolest? Tak děláte něco špatně. Mazat, mazat, připravit zadek análním kolíkem, poté klidně ještě i prsty a partner potom pěkně v klidu pomalu zasune. Mi už máme vše pěkně nacvičené, jen mě připraví prsty a zasune a pohoda a stříká. Když ho vytáhne, tak mu ho ještě pěkně vykouřím až stříká podruhé. Není na tom nic hrozného.

Markéta (St, 14. 4. 2021 - 10:04)

Roušku pro orální sex koupíte na e-kondomy .cz, opravdu si to bez ní nedokáži představit, a také mi to díky ní nevadí dělat častěji, takže je spokojený i přítel.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 07:04)

test

josef (Po, 12. 4. 2021 - 15:04)

Miluju lízání píči.Jen mi vadí chlupy v puse.Samozřejmě chci i já vykouřit čůráka.

Míša (Ne, 11. 4. 2021 - 15:04)

Od 14 let orál klukům bez problémů i s polykáním. Co je za problém, strčíte ho do pusy a jedete a pěkně i hluboký zásun. Ucítíte kdy má vystříknout, zaškube nu v něm a máte pěkně naplněnou pusu. Jeden kluk nechtěl ať hned polykám a chtěl se líbat a podělit se, no a potom jsme oba spolkly. Nechápu, proč se kolem toho dělá takové drama. Tenkrát mě odchytila kamarádka, jak jsem jednomu spolužákovi vykouřila a měla jsem plnou pusu. Tak chtěla dát ochutnat, byl z toho nádherný nekonečný francouzák a obě jsme se podělily. Ten spolužák z toho byl dost vedle a začal si ho honit a tak jsem po spoklnutí jeho semene navedla kamarádku a ta ho vykouřila taky. S kamarádkou tohle děláme do teď i když už mám přítele. Proč ne, kamarádka taky ráda ochutná a přítel není proti.

Návštěvník (Ne, 11. 4. 2021 - 16:04)

Ty lžeš jak Babiš s Hamáčkem dohromady.

Petra (Ne, 11. 4. 2021 - 09:04)

Jistě to má asi každý úplně jinak, rouška na orální sex je prosím pěkně co přesně? Není to potom stejné jako prezervativ?

Ingrid (St, 7. 4. 2021 - 10:04)

Je mi 39 let. Myslím si, že vše tak nějak záleží na tom, jakou měl kdo pubertální vývojovou fáz. Já měla sexuální první zkušenost ve 23 letech a to té doby, jsem svůj svět sexuálních představ tak nějak propojila s tím, že tak jak jsem se já ochutnávala sebe samotnou při masturbaci, tak tak nějak bych, až se to stane s mužem měla chtít poznávat jeho chutě a vůně stejně tak jako i on ty moje. Proto mi nikdy nepřišlo nijak divné , že bych měla orální sex vynechávat nebo ho podmiňovat. Fakt je, že nemám hromadu zkušeností a tak jsem se nikdy nepotkala při felaci s ničím co se různě možně píše, jako hnusná chuť averze vůči spermatu a tak podobně, takže každý z mých dosavadních partnerů v počtu sedm byl v tomto v pohodě a vstřícný stejně jako i já a bez negativních zkušeností.

Markéta (St, 7. 4. 2021 - 09:04)

Jestli vám to přijde nechutné, tak můžete použít kondom. Pokud by on nechtěl kondom, tak si můžete vy vzít roušku pro orální sex. Možnosti se najdou vždy, ale musíte chtít oba, určitě nemá smysl do toho druhého nutit.

Z (So, 3. 4. 2021 - 09:04)

Z

Katka (So, 3. 4. 2021 - 09:04)

Tak to u nás frčí orálek denně.Moc se nám to líbí oběma.

Petra (So, 3. 4. 2021 - 08:04)

Nedivím se manželce, že se jí do toho nechce. Já s tím mám osobně také hodně velký problém. Několikrát jsem do toho už chtěla jít, ale nakonec mi to vždy přišlo prostě nechutné. Chtěla bych to pro přítele udělat, vím že by mu to udělalo radost, ale nejde mi to se k tomu přemluvit...

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 11:04)

Ale jdi ty chudinko, nechutná jsi ty.

Návštěvník (Út, 26. 1. 2021 - 22:01)

Promiň, snad se tolik nestalo. Ročník 34.

Návštěvník (Ne, 24. 1. 2021 - 01:01)

Dobrý de. Dal by mi někdo radu, jak manželku dostat k tomu, aby si oblíbyla orální sex? Díky moc.

Návštěvník (Ne, 24. 1. 2021 - 07:01)

Začni s Češtinou

Michal (Čt, 21. 1. 2021 - 07:01)

Jsem stále nadržený a moc rád orál! Najde se také,někdo takový ? [email protected]

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 02:01)

Chci poradit všm. Odmitejtw te zásady kuřáky a alkoholily. Jsou to lidi, u kterých se vždy zklamete.

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 23:01)

Hledám partnerku na orál. Je mi 85. [email protected]

Zuzka (Pá, 27. 11. 2020 - 08:11)

Od patnácti když jsem se seznámila s mým přítelem tak mu ho kouřím.Po zhlédnutí několika videii s touto tématikou jsem se zdokonalila tak že přítel už to upřednostňuje před klasikou. Když ho mám v puse tak při každém stažení předkožky rukou cítím jak mi ty střiky bičují podnebí a mandle a hned to polykám protože je toho někdy tolik že bych se v tom utopila. Přítel mi pak zase vylíže pičku do sucha a jak se mu postaví tak si ještě dáme klasiku. A to se ještě udělám znovu jako u orálku

Reklama

Přidat komentář