Reklama

Orální sex

Návštěvník (Pá, 11. 6. 2021 - 09:06)

Kdy pak ste si naposledy s holkou vylizaly kundičky?

Návštěvník (Út, 1. 6. 2021 - 14:06)

To ses nebála, že to holka někde řekne? Dráždite se kundičkama o sebe a líbate se i?

Diviš (Út, 1. 6. 2021 - 05:06)

Tak pedofilní aktivity si zvládla, někam se vydáváte nahé, hodiny vám dotikaly, zbývá ti tedy vrhnout se na pravopis ty pičenko.

Lucka (So, 24. 4. 2021 - 20:04)

Já dělám oral mladšímu braskovi, který ještě ani nestrika, ale je vidět , kdy se udělá. Hodně se u toho hýbe a je vidět , když přestanu , jak se trápí a prosí mě , to je hezký. Bráškovi je 10let.

Miluska (Po, 26. 4. 2021 - 03:04)

Zacne strikat a pak si pochutnas. Na oplatku bys mu mela dat pak ochutnat tu svoji stavicku. At ji pekne olize. Unas to bylo stejni.

Návštěvník (Po, 31. 5. 2021 - 17:05)

Kolik vám bylo s bráchou?

Jarko (Út, 20. 4. 2021 - 06:04)

Párkrát jsem to...mi to děláme naopak,napřed ji šukám do zadku a pak se ji udělám do pusinky,ona ho ještě chvíli požužlá a pak je to ten správný rajc a super orgasmus.

Jarka (Út, 20. 4. 2021 - 06:04)

Párkrát jsem to vydržela,ale nedám to,radši vydržím tu bolest a nechám ho vystříkat se do zadečku.Za čas už jsem si na to zvykla.

Jana (Út, 20. 4. 2021 - 12:04)

Ještě dodám, že když jsi z análu nervózní a napjatá, tak to fakt jde špatně. Uvolnit se a užívat si ho.

Jana (Út, 20. 4. 2021 - 12:04)

Jakou bolest? Tak děláte něco špatně. Mazat, mazat, připravit zadek análním kolíkem, poté klidně ještě i prsty a partner potom pěkně v klidu pomalu zasune. Mi už máme vše pěkně nacvičené, jen mě připraví prsty a zasune a pohoda a stříká. Když ho vytáhne, tak mu ho ještě pěkně vykouřím až stříká podruhé. Není na tom nic hrozného.

Markéta (St, 14. 4. 2021 - 10:04)

Roušku pro orální sex koupíte na e-kondomy .cz, opravdu si to bez ní nedokáži představit, a také mi to díky ní nevadí dělat častěji, takže je spokojený i přítel.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 07:04)

test

josef (Po, 12. 4. 2021 - 15:04)

Miluju lízání píči.Jen mi vadí chlupy v puse.Samozřejmě chci i já vykouřit čůráka.

Míša (Ne, 11. 4. 2021 - 15:04)

Od 14 let orál klukům bez problémů i s polykáním. Co je za problém, strčíte ho do pusy a jedete a pěkně i hluboký zásun. Ucítíte kdy má vystříknout, zaškube nu v něm a máte pěkně naplněnou pusu. Jeden kluk nechtěl ať hned polykám a chtěl se líbat a podělit se, no a potom jsme oba spolkly. Nechápu, proč se kolem toho dělá takové drama. Tenkrát mě odchytila kamarádka, jak jsem jednomu spolužákovi vykouřila a měla jsem plnou pusu. Tak chtěla dát ochutnat, byl z toho nádherný nekonečný francouzák a obě jsme se podělily. Ten spolužák z toho byl dost vedle a začal si ho honit a tak jsem po spoklnutí jeho semene navedla kamarádku a ta ho vykouřila taky. S kamarádkou tohle děláme do teď i když už mám přítele. Proč ne, kamarádka taky ráda ochutná a přítel není proti.

Návštěvník (Ne, 11. 4. 2021 - 16:04)

Ty lžeš jak Babiš s Hamáčkem dohromady.

Petra (Ne, 11. 4. 2021 - 09:04)

Jistě to má asi každý úplně jinak, rouška na orální sex je prosím pěkně co přesně? Není to potom stejné jako prezervativ?

Ingrid (St, 7. 4. 2021 - 10:04)

Je mi 39 let. Myslím si, že vše tak nějak záleží na tom, jakou měl kdo pubertální vývojovou fáz. Já měla sexuální první zkušenost ve 23 letech a to té doby, jsem svůj svět sexuálních představ tak nějak propojila s tím, že tak jak jsem se já ochutnávala sebe samotnou při masturbaci, tak tak nějak bych, až se to stane s mužem měla chtít poznávat jeho chutě a vůně stejně tak jako i on ty moje. Proto mi nikdy nepřišlo nijak divné , že bych měla orální sex vynechávat nebo ho podmiňovat. Fakt je, že nemám hromadu zkušeností a tak jsem se nikdy nepotkala při felaci s ničím co se různě možně píše, jako hnusná chuť averze vůči spermatu a tak podobně, takže každý z mých dosavadních partnerů v počtu sedm byl v tomto v pohodě a vstřícný stejně jako i já a bez negativních zkušeností.

Markéta (St, 7. 4. 2021 - 09:04)

Jestli vám to přijde nechutné, tak můžete použít kondom. Pokud by on nechtěl kondom, tak si můžete vy vzít roušku pro orální sex. Možnosti se najdou vždy, ale musíte chtít oba, určitě nemá smysl do toho druhého nutit.

Z (So, 3. 4. 2021 - 09:04)

Z

Katka (So, 3. 4. 2021 - 09:04)

Tak to u nás frčí orálek denně.Moc se nám to líbí oběma.

Reklama

Přidat komentář