Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Marky (Ne, 10. 2. 2008 - 19:02)

To fakt jde pokakat se strachy, já si vždycky myslela že se to jen tak říká. Jinak mě se to stalo v devítce, prostě jsem nedoběhla na WC a musela mě z toho umýt mamka, takže taky celkem trapas.

Lenka (Pá, 8. 2. 2008 - 20:02)

Jo jinak nejsem ta samá Lenka, co psala o silvestrovským mejdanu....

Lenka (Pá, 8. 2. 2008 - 20:02)

Iveto a strachy z čeho? Mi se to stalo taky na podzim, kvůli sázce jsem v jednom krámě ukradla sušenky, jenže mě drapli a volali mámě, jestli si pro mě může přijít do kanceláře a všechno tam vyřídit. Bylo mi hrozně celou dobu a když mě pak máma vlekla domů, že to teda něco uvidím, tak už jsem to po cestě nevydržela a taky se pokakala strachy z toho, co bude doma za mazec.

Tonicka (Pá, 8. 2. 2008 - 13:02)

já se pokakala když jsem byla na základce v prvomájovým průvodu, byla docela ostuda a musela jsem tak vydržet asi dvě hodiny hrozný děcka se mi smáli až do konce základky to se mi stalo v sedmé třídě

Návštěvník (Pá, 8. 2. 2008 - 13:02)

Wláďka-spíš to byl takovej posranej koncert, nebo tys tam snad s těma hovnama v kalotech zůstala? Nooooo, to se nedivím, že nechceš psát kde to bylo, to asi nikdo nikdy nezapomene.

Iveta D. (Pá, 8. 2. 2008 - 13:02)

Ahoj je to hrozný ale taky se mi to stalo pokakala jsem se strachy

evža (St, 6. 2. 2008 - 17:02)

jen jmenuj interpreta ž kterýho ses pos...

Wláďka (Út, 5. 2. 2008 - 13:02)

já to pustila do kalhot loni na jednom velkým koncertě raději nebudu jmenovat kde a kdo tam hrál všude moře lidí na WC fronta jako prase a potřeba sílela a sílela no nezvladla jsem to pokadila jsem se měla jsem pak pokazenej zbytek koncertu:-((

Tom (Út, 5. 2. 2008 - 13:02)

nedavno mě to chytlo daleko od baráku sevřel jsem zadek a pospichal do křoví ale už bylo pozdě něco už jsem měl ve slipech.v křoví jsem si ulevil a zadek si utřel do slipů a nechal je tam.

milan (Út, 5. 2. 2008 - 12:02)

jen e nestyď a komentuj;-)))) tos ani nebyla moc happy coooooooo;-))

leona (Út, 5. 2. 2008 - 11:02)

mě se to stalo cestou ze schůzky chtělo se mi moc na velkou, ale nebylo si kam odskočit zkoušela jsem to v jedný restaurace po cestě zrovna končili a číšník byl nepříjemnej nechtěl ani slyšet, tak jsem už hodně zoufalá utíkala do nedalekého křoví to už byla poslední záchrana, ale než jsem tam, přiběhla zlomila jsem si podpatek u lodičky, upadla jsem a bylo vymalováno jak jsem se lekla pustila jsem to do kalhot...dál ani nebudu povídat cesta domů byla hrůzostrašná...

Yvona (So, 2. 2. 2008 - 12:02)

Ahoj mě se to stalo když jsem měla zlomenou nohu a byla jsem na procházce o berlích sice kousek od domu, ale nestihla jsem to dostala jsem průjem... a zkuste s nohou v sádře spěchát ostuda to byla teda hrozna, ale co už...

alka (Čt, 31. 1. 2008 - 11:01)

Ahoj to je hrozný když to tak čtu, co se všechno může stát, já se teda ještně nikdy nepokadila, ale jen z toho důvodu že bylo vždy WC na blízku, upřímě představa zavřenejch záchodů v krajní nouzi mě děsí

Mirka (Út, 29. 1. 2008 - 10:01)

Buď rád že to bylo už doma, mohlo se Ti to stát i vě městě, to by bylo horší

joe (Po, 28. 1. 2008 - 14:01)

Tak pro zasmání: Něšlo to už vydržet. Domů jsem došel:Ale ten pocit , jak odemikáš , ten teda burcuje.Letim na toaletu.Rifle dolu , usedám .... Už sedím na klozetu , ale slipy se plní. To už jsem nestihnul. Takže boty na nohou,rifle a plný slipy. Co s tím ???.V tom přijde dcera ze školy " Ahoj tatí, už jsi doma?"A já volám ," ano, ale nechoď sem......Vysvětluj to! tak to bylo poprvé a doufám , naposled!!!

MOnika (Po, 28. 1. 2008 - 14:01)

dnes je to obzvláště ve velkých městech dos náročný si v případě nutnosti někam odskočit taky jsem měla mnohokrát na mále, ale naštěsí bylo vždy WC otevřeno

Stana (Po, 28. 1. 2008 - 12:01)

I to se může stát že se člověk pokadí v návalu euforie nebo zase naopak při velkém strachu

Anna (Po, 28. 1. 2008 - 10:01)

Tak já se pokakám asi ted.Chytla jsem čísla ve sportce,ale tři v jednom a tři v druhém sloupku.Být to v jednom,mám 22 mega..a co jsem vyhrála?..modří už vědí

Zita (Po, 28. 1. 2008 - 09:01)

fujj to je pořádně nechutný Fotografe, tohle sem vůbec nepatří, si z toho děláš prdel co??

Fotograf (Po, 28. 1. 2008 - 03:01)

Myslite, ze ty podminky v supermarketu jsou takove?

http://www.freefoto.cz/srandicky/10618/

Reklama

Přidat komentář