Reklama

Obřízka

Tony (Čt, 18. 7. 2019 - 12:07)

Podle toho, kde jsem. Soustavně to nedělám, pouze když je zajímavá konstelace jako byla v tyto dny.

Tony (St, 17. 7. 2019 - 15:07)

Jenže ty znám, jako jsem loni díky opozici poprvé zaregistroval Mars, tak jsem letos poprvé viděl Saturna. Jupitera jsem sice už viděl asi tak před sedmi lety. To byl je stejné konstelaci s tou večerní Venuší, jen byl kousek (zda pod ní nebo nad ní) si už přesně nepamatuju.

Zkoumal (St, 17. 7. 2019 - 15:07)

Hezčí je zimni Orion se Síriem a Lyra s Vegou nebo M 31 a Plejády s Kassiopeou. A západní Venuše k tomu

Mora (St, 17. 7. 2019 - 07:07)

Proxima centari

Tony (St, 17. 7. 2019 - 07:07)

Chybí tam u. mimoto, já včera čuměl pouze na tuláky.

Zkoumal (St, 17. 7. 2019 - 06:07)

ergo mori natulium entersi par colonium

Jakub (St, 17. 7. 2019 - 02:07)

Sambulum zde cingulum oxa.

Tony (St, 17. 7. 2019 - 01:07)

Pokrytecký evangelikále, je to zcela mimo, gořavku nechlačšu už přes deset let a doteď jsem skutečně čuměl na částečné zatmění Měsíce, které doprovázali Jupiter (ale ten byl už trochu daleko, ale hlavně vedle něho Saturn, který byl včera ještě na opačné straně. Z oken mého bytu to vidět nemohu, tak jsem si musel vzít na pozorovací místo komp, abych se zorientoval. Dnes to ale bylo zcela jasné.-----------------http://neviditelnypes.lidovky.cz/foto.aspx?r=p_veda&c=A190701_152622_p_veda_wag&foto=WAG7c6111_mela07.png

Steve (Út, 16. 7. 2019 - 16:07)

Tyto věci se prosím řeší u odborníka profíka Urologa, né zde na nějaké diskuzi s nevzdělanými neodborníky v oboru. Poroučím se pánové :-)

Tony, a ty se běž zabývat něčím normálnějším a hodným študovaného semináře.

Tony (Út, 16. 7. 2019 - 17:07)

V noci hlavně čumím na hvězdy. Jenže mi řekli, že bych měl radši chodit na houby, že by to pro mě bylo užitečnější.

no jasně (St, 17. 7. 2019 - 00:07)

Po deseti pivech a pár vodkách každé světýlko vypadá jako hvězda. Některé dokonce zatroubí a otevře dveře, vyleze z něj mimozemšťan a unese tě... a pak se ráno probudíš na záchytce.

Hvězdoun (Út, 16. 7. 2019 - 17:07)

To bys měl.

Tony (Út, 16. 7. 2019 - 09:07)

Kus okopčil a kus pozměnil. Proč sem nikdy nedá odkaz, kde to je, k čemuž jsem ho mnohokrát vybízel? Protože pak by byly jeho manipulace jasné.

Kondor (Ne, 14. 7. 2019 - 20:07)

Condor
Marty214 má pravdu. Já mám taky obřízku a jsem spokojený. Gin je TEORETIK, který není sám obřezaný a obřízky se asi hodně bojí. Jedna věc je teorie a druhá je praxe v sexuálním životě. A v reálném světě s ní muži rozhodně nemají problém. Naopak jsou s ní natolik spokojení, že dávají obřezat i své syny (a to se bavím o Evropě). Nejvíc negativních zpráv o obřízce na českém internetu pochází od Gina. A aby měl gin i možnost posílat odkazy, tak si založil vlastní web, kde si sám ty svoje teorie obhajuje.

Demagogie (Ne, 14. 7. 2019 - 16:07)

No a co? já jsem jako šestiletý chtěl utéct z nemocnice, když mi rozháněli slepák..... na tom není nic divného, že malé dítě nechce být v nemocnici a chce být u rodičů.... a se sestřičkou jsem se pral a utíkal jsem, když mi chtěla namazat ret jelením lojem....
Tady seš v Evropě, nebydlíš v chatrči a zdravotnictví je na jiné úrovni.... to co ty používáš jako argumenty je čistá demagogie.
a neboj vůbec nic mi netorpéduješ... na jednu stranu mám z tebe legraci, jaký jsi zatvrzelý a tvrdohlavý tupec, na druhou stranu je mi tě opravdu dost líto a bojím se, že tohle bez pomoci psychiatra opravdu nedáš a dopadneš blbě.... ale co s tebou, když neumíš příjmout nezávislý pohled na svoji činnost ani rady abyses vzpamatoval.... je to marný, je to marný, je to marný..... a opravdu nejsem ten zkoumal, který si myslíš, že jsem.... i když zkoumala sis ze mě udělal.

Tony (Ne, 14. 7. 2019 - 08:07)

Lžeš, docent MUDr Oldřich Šmakal PhD není okopčil jsem něco z netu. Brečíš, protože ti torpéduju tvé zvrácená choutky.---------------------------------Teď v Indonézii jeden pětiletý kluk utekl před obřízkou na střechu špitálu.

Lapz (Ne, 14. 7. 2019 - 09:07)

V oblasti Bogoru cca 80 km jižně od Jakarty se obřízka u místních kmenů praktikuje obzvlášť násilným způsobem, takových útěků je zde spousty. (osobní studijní pobyt)

Bohužel (Ne, 14. 7. 2019 - 07:07)

Bohužel se tomu nevěnuješ seriózně. Zdroje typu -..... okopčil jsem něco někde z netu, začal jsem s tím, když mě vyděsilo to co jsem četl někde v pochybné diskuzi...., určitě seriózní nejsou. K tomu si přidej tvé návody co nefungují - roztahování a černý čaj..... K tomu pak způsob tvého vyjadřování, zatvrzelost, agresivitu, účast v pochybných diskuzích o kastraci, chc.ní, ateismu, teplouších, k tomu přidej vidinou jediného nepřítele zkoumala, který může za vše špatné v tvém životě, k tomu tvoje opilecké avantýry a je z toho smrtící koktejl, kterým sám sebe dehonestuješ, zesměšňuješ a děláš tomu o co se snažíš opravdu medvědí službu. Povedlo se ti opravdu obřezat protiobřízkové snažení....a umlátil ses sám...

Tony, (So, 13. 7. 2019 - 23:07)

to bylo jen oslovení, ne ukradnutý nick. Pardon.

Tony (So, 13. 7. 2019 - 19:07)

Já vždy jenom na někoho reaguju. Tím intaktivistou ve skutečnosti jsem. -------------------Je pravda, že jsem tu používal tři různé modré nicky, ne však najednou a že jsem tu pak většinou psal pod svým modrým jménem. To už ale nedává smysl, protože Hvězdoun dokázal mé modré jméno zmanipulovat a zfalšovat. Stejně tak psal fejky pod modrým nickem účastnice Mare.

Reklama

Přidat komentář