Reklama

Obřízka

Tony (St, 17. 7. 2019 - 07:07)

Chybí tam u. mimoto, já včera čuměl pouze na tuláky.

Zkoumal (St, 17. 7. 2019 - 06:07)

ergo mori natulium entersi par colonium

Jakub (St, 17. 7. 2019 - 02:07)

Sambulum zde cingulum oxa.

Tony (St, 17. 7. 2019 - 01:07)

Pokrytecký evangelikále, je to zcela mimo, gořavku nechlačšu už přes deset let a doteď jsem skutečně čuměl na částečné zatmění Měsíce, které doprovázali Jupiter (ale ten byl už trochu daleko, ale hlavně vedle něho Saturn, který byl včera ještě na opačné straně. Z oken mého bytu to vidět nemohu, tak jsem si musel vzít na pozorovací místo komp, abych se zorientoval. Dnes to ale bylo zcela jasné.-----------------http://neviditelnypes.lidovky.cz/foto.aspx?r=p_veda&c=A190701_152622_p_veda_wag&foto=WAG7c6111_mela07.png

Steve (Út, 16. 7. 2019 - 16:07)

Tyto věci se prosím řeší u odborníka profíka Urologa, né zde na nějaké diskuzi s nevzdělanými neodborníky v oboru. Poroučím se pánové :-)

Tony, a ty se běž zabývat něčím normálnějším a hodným študovaného semináře.

Tony (Út, 16. 7. 2019 - 17:07)

V noci hlavně čumím na hvězdy. Jenže mi řekli, že bych měl radši chodit na houby, že by to pro mě bylo užitečnější.

no jasně (St, 17. 7. 2019 - 00:07)

Po deseti pivech a pár vodkách každé světýlko vypadá jako hvězda. Některé dokonce zatroubí a otevře dveře, vyleze z něj mimozemšťan a unese tě... a pak se ráno probudíš na záchytce.

Hvězdoun (Út, 16. 7. 2019 - 17:07)

To bys měl.

Tony (Út, 16. 7. 2019 - 09:07)

Kus okopčil a kus pozměnil. Proč sem nikdy nedá odkaz, kde to je, k čemuž jsem ho mnohokrát vybízel? Protože pak by byly jeho manipulace jasné.

Kondor (Ne, 14. 7. 2019 - 20:07)

Condor
Marty214 má pravdu. Já mám taky obřízku a jsem spokojený. Gin je TEORETIK, který není sám obřezaný a obřízky se asi hodně bojí. Jedna věc je teorie a druhá je praxe v sexuálním životě. A v reálném světě s ní muži rozhodně nemají problém. Naopak jsou s ní natolik spokojení, že dávají obřezat i své syny (a to se bavím o Evropě). Nejvíc negativních zpráv o obřízce na českém internetu pochází od Gina. A aby měl gin i možnost posílat odkazy, tak si založil vlastní web, kde si sám ty svoje teorie obhajuje.

Demagogie (Ne, 14. 7. 2019 - 16:07)

No a co? já jsem jako šestiletý chtěl utéct z nemocnice, když mi rozháněli slepák..... na tom není nic divného, že malé dítě nechce být v nemocnici a chce být u rodičů.... a se sestřičkou jsem se pral a utíkal jsem, když mi chtěla namazat ret jelením lojem....
Tady seš v Evropě, nebydlíš v chatrči a zdravotnictví je na jiné úrovni.... to co ty používáš jako argumenty je čistá demagogie.
a neboj vůbec nic mi netorpéduješ... na jednu stranu mám z tebe legraci, jaký jsi zatvrzelý a tvrdohlavý tupec, na druhou stranu je mi tě opravdu dost líto a bojím se, že tohle bez pomoci psychiatra opravdu nedáš a dopadneš blbě.... ale co s tebou, když neumíš příjmout nezávislý pohled na svoji činnost ani rady abyses vzpamatoval.... je to marný, je to marný, je to marný..... a opravdu nejsem ten zkoumal, který si myslíš, že jsem.... i když zkoumala sis ze mě udělal.

Tony (Ne, 14. 7. 2019 - 08:07)

Lžeš, docent MUDr Oldřich Šmakal PhD není okopčil jsem něco z netu. Brečíš, protože ti torpéduju tvé zvrácená choutky.---------------------------------Teď v Indonézii jeden pětiletý kluk utekl před obřízkou na střechu špitálu.

Lapz (Ne, 14. 7. 2019 - 09:07)

V oblasti Bogoru cca 80 km jižně od Jakarty se obřízka u místních kmenů praktikuje obzvlášť násilným způsobem, takových útěků je zde spousty. (osobní studijní pobyt)

Bohužel (Ne, 14. 7. 2019 - 07:07)

Bohužel se tomu nevěnuješ seriózně. Zdroje typu -..... okopčil jsem něco někde z netu, začal jsem s tím, když mě vyděsilo to co jsem četl někde v pochybné diskuzi...., určitě seriózní nejsou. K tomu si přidej tvé návody co nefungují - roztahování a černý čaj..... K tomu pak způsob tvého vyjadřování, zatvrzelost, agresivitu, účast v pochybných diskuzích o kastraci, chc.ní, ateismu, teplouších, k tomu přidej vidinou jediného nepřítele zkoumala, který může za vše špatné v tvém životě, k tomu tvoje opilecké avantýry a je z toho smrtící koktejl, kterým sám sebe dehonestuješ, zesměšňuješ a děláš tomu o co se snažíš opravdu medvědí službu. Povedlo se ti opravdu obřezat protiobřízkové snažení....a umlátil ses sám...

Tony, (So, 13. 7. 2019 - 23:07)

to bylo jen oslovení, ne ukradnutý nick. Pardon.

Tony (So, 13. 7. 2019 - 19:07)

Já vždy jenom na někoho reaguju. Tím intaktivistou ve skutečnosti jsem. -------------------Je pravda, že jsem tu používal tři různé modré nicky, ne však najednou a že jsem tu pak většinou psal pod svým modrým jménem. To už ale nedává smysl, protože Hvězdoun dokázal mé modré jméno zmanipulovat a zfalšovat. Stejně tak psal fejky pod modrým nickem účastnice Mare.

Tony (So, 13. 7. 2019 - 19:07)

Nezmizí, multinick Zkoumal je jenom jeden jako je pouze jenom jeden multinik Libor na čůrací diskuzi, který tam též píše báchorky pod různými i ženskými nicky. Ten je ale neškodnej, Zkoumal víceméně taky, protože tu všechny lidi odpudil.-----------------------Já čerpám pouze ze seriózních zdrojů, mnohé mé zdroje mají profesorský titul.

Tony (So, 13. 7. 2019 - 19:07)

Jestli myslíš toho Libora z čuraci diskuse,ten je opravdu neškodnej, protože ve své praxi pomáhá lidem,co jsou v krizi. Moje dcera k němu chodila do Turnova a do Prahy a zachránil ji vztah i zdraví.

Tony (So, 13. 7. 2019 - 19:07)

Proč jsi to napsal pod mým jménem?---------------Asi nemá velkou radost, že to kvůli mě prasklo, když jsem v Mikulášovicích zjistil, že ty účastnice neexistují. Já totiž tam z okolí pocházím a zrovna jsem tam musel jet, že sem mněl vyšetření u somnologa v Neustadtu.

Steve (So, 13. 7. 2019 - 16:07)

:-D

Reklama

Přidat komentář