Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Ne, 14. 7. 2019 - 21:07)

Jasně, tohle bude běžet vždy mimo nás.

Návštěvník (Ne, 14. 7. 2019 - 20:07)

Miluna tady psala, že její kamarádi jsou teď Ukrajinci od Sergeje. A jak Miluna někoho označí za kamaráda, tak jsou v tom prasečinky. No a Sergej za ni vše platí nájem, jidlo, oblečení, zdravotko atd, takže trochu horká hlava, nachytal ji s nějakým kamarádem jak se po Milunovsku kamarádili a je to. Tohle jí toleroval jen trouba Jirka

Návštěvník (Ne, 14. 7. 2019 - 20:07)

Ukrajinec, který ji živí má mazat na Ukrajinu????

Pils (Ne, 14. 7. 2019 - 20:07)

Nejezdí snad Ukrajinci domů? Jestli na ní trhá ošacení, měl by se uklidnit mezi svými. Živit ji přece klidně může, to není nic proti ničemu. Otázka je, jak dlouho to ještě vydrží. Myslím ten vztah.

jooo? (Ne, 14. 7. 2019 - 20:07)

tak to by jsi ji mohla živit taky ty. To taky není nic proti ničemu.

Návštěvník (Ne, 14. 7. 2019 - 20:07)

Jsi vadná.

přímo (Ne, 14. 7. 2019 - 20:07)

blbá.

živit (Ne, 14. 7. 2019 - 20:07)

ji může? To jsi hodná, že mu to dovolíš. Jo, může, ale nemusí a každý má určité mantinely, které by se neměly překračovat.

víš (Ne, 14. 7. 2019 - 20:07)

kulový, čím ho Miluna nadzvedla. Ona pravdu nenapíše, tak kdoví při čem ji načapal.

Návštěvník (Ne, 14. 7. 2019 - 20:07)

Jaký vlastně ti ukrajinští chlapi jsou? Mně se moc nelíbí jako psala Die.Jestli oni nebudou víc agresivní? Nevim jakej má takovej ukrajinec mentalitu.Já je vždy jen vidim u nás posedávat před Tescem.

hm (Ne, 14. 7. 2019 - 19:07)

Dobrá rada, Miluna už to dávno vycítila, proto z domu utíká.

Pils (Ne, 14. 7. 2019 - 19:07)

Otíku, na ten kolaps může mít vliv i tvoje hubnutí, ale nechci tě strašit. Tak vidíš, Milča to bere sportovně a dobře to dopadlo. A jinak - když má Ukrajinec dovolenou, tak ať maže na Ukrajinu, ne? Všichni přece jezdí domů. Milčo, asi budeš muset počítat občas s nějakou agresí, zřejmě je hodně žárlivej a Ukrajinci se s ničím moc nemažou, nejsou žádné citlivky. Být tebou, jsem ostražitá.

Návštěvník (Ne, 14. 7. 2019 - 19:07)

????? co jí to radíš

Miluna (Ne, 14. 7. 2019 - 16:07)

Večer už by měli tady být děti.V týdnu jdeme k zubařce a tak.Tak bohužel dnes odjet už nemůžu.Škoda.Hodně si vážim že tam máš klid a že si nekuřák což je skvělý.Já sem teď nějak smutná.On mi pořád hlídá.Celý den jediný co dělá tak jen se zabývá těma jeho elektronickejma cigaretama.Nic jinýho.Je to nějaká nuda jak kráva.Ani nechce jít někam posedět.Prý když mi jeho známý očumujou tak že nikam nepude.Sem z toho nešťastná.A děkuju za adresu.Neumim si představit takhle tu být celý dny spolu dva týdny jeho dovolený.

Ota (Ne, 14. 7. 2019 - 18:07)

Drahoušku muj tak třeba ještě něco vymyslíte nebo jak psala Sany.Hlavně ať tolik nežárlí a neubližuje ti.Teď jak už jsem tě viděl to by mě utrápilo.Stačilo mi v minulosti když jsi napsala a trpěl jsem jak zvíře,už jsem to tady tenkrát psal.A ke mně se můžeš jezdit zrelaxovat.Aspoň tak ti můžu pomoct.Už se mi to povedlo dostat ty nervy pod kontrolu.Možná jestli za to nemohl i nahromaděnej stres postupně kvůli tomu jak jsem se stěhoval do horšího a kvůli té práci.Doktor mi říkal že je to možný.

Sany11 (Ne, 14. 7. 2019 - 16:07)

Pujcte si od nekoho stan, seberte deti a jedte nekam pobliz stanovat do prirody, ne? Nebo jestli na to mate, tak do chaticky. Nemusite prece sedet doma.

Ota (Ne, 14. 7. 2019 - 15:07)

Moc děkuju poklade.Jestli mi tady někdo má za labilního s tim nic neudělám a mrzí mi to.Ale pro mě jsi opravdu něco co ani neumim pojmenovat.Beru ty prášky na zklidnění tak už je to lepší.Tak jestli by jsi chtěla dovolit mě abych tu spackanou schůzku dovolil napravit,tak jsem ti poslal na Lidé svojí adresu a kdybys chtěla přijeď sama.S práškama už to snad zvládnu když jsem klidnější.Jsem šťastnej jestli ti nepřipadám nemožnej a jako tragéd a že vůbec mi chceš vidět dál i kdyby to bylo jen pro klídek tady u mě doma.Musim poděkovat za povzbuzení i Die a Andrejce a ostatnim kdo ve mě nevidíte labilitu ale to že je to normální že prostě nějak nervy zapracovaly.

Návštěvník (Ne, 14. 7. 2019 - 15:07)

Zadní vrátka.

Miluna (Ne, 14. 7. 2019 - 15:07)

Neboj se.Hlavně že si v pořádku.Nic se neděje.Já sem teda doma ale kdy to zkusit znova nevim.Záleží jak se cítíš.A nemáš se čeho bát.Sergej jde ještě do práce na týden a pak bude mít dva týdny dovolenou.Tak třeba bych zajela já sama až bude mít dovolenou.Udělal si na mě milej dojem bez toho co se ti stalo.Vůbec se nemáš za co stydět.

Andrea (Ne, 14. 7. 2019 - 14:07)

Otiku,neboj Milča to tak nebere, uvidíš až se ti ozve,to setkání nedopadlo zrovna na 1,dalo se to čekat,nebyl jsi na to připravený,ale touha té přemohla,neboj, vše se uklidní a bude líp, víš,co jsme všichni nadělali trapasů,no a s odstupem času se tomu zasmějeme,Milco,ozvi se ať se Otík netrápí, nezaslouží si to

Reklama

Přidat komentář