Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Ne, 14. 7. 2019 - 23:07)

Co to tu je zase za blbosti????? Proč si ze mě někdo děláte prdel????? Já píšu kamarádkám a ne abych někoho bavila a měl ze mě srandu!!!!!! A 22:15 máš pravdu,přesně tak to je.Vlastně je to možná už i vážnější stav toho PMS,já si roky myslela co to mam za nemoc a ono je to tohle svinstvo.A jak píšou že se to léčí i antikoncepcí a antidep.tak je tam upozornění že nějakejm lidem se to může ještě naopak zhoršit-muj případ.Tohle se léčit nedá,ještě teda ty bylinky akorát a nebo doporučujou B6,tak to zkusim.Jo dva týdny teď klid,tak bych teď mohla do práce na dva týdny než se pak ze mě stane tamto.Prostě sem chytla sráč kterej mi kurví a omezuje život.A Otíku můžem si psát už jen na lidech jestli nevadí?

táák (Po, 15. 7. 2019 - 00:07)

Pilsnerko a máš po ftákách.

Návštěvník (Po, 15. 7. 2019 - 00:07)

Co s tím má společného Pilsnerka? Miluně se asi nelíbí to jak si někdo děla srandu v té povídce

Miluna (Po, 15. 7. 2019 - 07:07)

Nelíbí se mi že si někdo ze mě dělá srandu ať už formou že ze mě dělá Jitunu a nějakou povídku.Nechápu proč to někdo dělá? Já to že se svěřuju neberu jako aby se někdo nademnou bavil ale že si ulevuju sama sobě a že sem se už několikrát seznámila to beru jako bonus tim když si píšu s někym kdo mi sedne.Teď sem třeba moc ráda že tu mam Andrejku a Dii.Za to Mia a Alešek nějak nepíšou.A jinak doma od večera už dobrý.Pak už jsme se rozpovídali a už dal pokoj s tim hlídánim a žárlivostí.Ale pod stan by se mu moc nechtělo jak psala Sany.Domluvila sem se s nim na jednodenních výletech.A v noci byl skvělej sex,dost se mi to líbilo,dělal mi to dobře tak sem v tomhle dost spokojená a nechtělo by se mi být bez něj.Jen už sama vim že žárlivosti nebo někdy lezení si doma na nervy to prostě bych měla občas s každym.

Ty (Po, 15. 7. 2019 - 10:07)

jsi prostě lenora líná. Ani pod ten stan nebo někam nepojedeš, abys nepřišla o svoje flákání a pohodlí. Sergej ti zdrhne, jestli to nepochopíš. Vztah se ti rozpadne dřív než po pár týdnech jak psali povídkáři

povídka, která… (Ne, 14. 7. 2019 - 22:07)

Tak jste si všimli? Události poslední doby týkající se hlavní protagonistky naší povídky nabyly monotonního tonu a začali nás i vás nudit více než předpovědi počasí meorologického ústavu. Jituna začala po neúspěšné honitbě blonďaté urostlé Puciny nový vztah s jinověrcem Sejjrožkou, kterého nejprve znásilnila ve stínu restaurace, kam jej za svitu měsíce odtáhla za účelem jednorázové akce. Když posléze zjistila, že Dr.Tenis pomalu ale jistě odchází z jejího života, vzpomněla si na své úspěšně zakončené studium základní školy a uvědomila si, že Ukrajina je vlastně tak trochu něco jako Rusko a že Ukrajinec je skoro Rus a tak Sergej je vlastně skoro Denis. Na atéto nenáročné dedukci založila svých dalších pár týdnů života. Nutno dodat, že Miluna se dostala do lepší situace se Sejrožkou než byla s Tenisem, opět nemusela pracovat, což jí zřejmě vzhledem k Tenisově touze po stavbě rodinného hnízda (tedy spíš rodinného domku) s ním neprocházelo, Sejrožka nic takového neočekával, protože prostě neočekával nic...........A tehdy jednoho odpoledne si na nás došlápla naše nejvyšší nadřízená, která provedla kontrolu naší práce a zjistila, že naše povídka je stejně planá jako vaše uvadající diskuze. To by se samo o sobě dalo ještě napravit, nicméně naše nadřízená prošla všechna vlákna Doktorky a zjistila že někteří z vás začali přispívat na pokleslou dikuzi plnou močících dívek a bylo zle. Včerejší kapitolu plnou Jituniny stříkající krve, na nevinné duši i vinném těle zraněnou Jituny , sepsala právě ona, žena, naše šéfová, která tolik nenávidí násilí na ženách. Jitunu dále vrhla do náruče Kotíka, který, jak mu bylo již dávno předvídáno, z přemíry Miluniny lásky i touhy na místě zkolaboval. Věříme, že dobudoucna nebude takto drsného zásahu naší nadřízené třeba a že vy zlepšíte sledovanost, dále že se opětovně zapojí takoví tahouni jako Elena, Džejár...protože máme vážné obavy, že samotná Jituna a to ani za asistence Kotíka, tuto povídku neutáhne. BTW kam zmizel Haleš????............A varujeme vás, pokud s nepolepšíte, budou další úryvky naší povídky ještě blbější než tento

:)) (Ne, 14. 7. 2019 - 22:07)

Díky jako vždy povedené a pište i vy

Sany11 (Ne, 14. 7. 2019 - 21:07)

No, jak znam Milunu, tak si taky myslim, ze trochu vylit asi bude trochu vic a s tim asi bude muset pocitat. Ukrajinci jsou asi trochu jini, nez Cesi (myslim ted obecne). A Milune dela dobre, kdyz je chlapy obdivovana atd.,,takze jasny stret zajmu. Nejvic me udivuje, ze najednou opravdu po nejakych bolestech apod. neni ani vidu ani slechu. Copak asi dela Radka? Pise sem dal inkognito?

jo (Ne, 14. 7. 2019 - 21:07)

to se tady probíralo taky včera večer. Po bolestech není vidu ani slechu od včerejšího rána

Návštěvník (Ne, 14. 7. 2019 - 22:07)

Tak to je jasný když psala že trpí PMS a teď jí menstruace zkončila,tak teď bude mít dva týdny klid a bude chvíli bez bolestí než to zase začne před menstruací znova.Co na tom nechápete?

Návštěvník (Ne, 14. 7. 2019 - 21:07)

Tohle napsala Miluna ty násilí na ženách--------
Miluna
Jo přijel ale víš on trochu vylít a mě se tu být nějak nechce.

povídka, která… (Ne, 14. 7. 2019 - 21:07)

Naše redakce diskuzi dlouhodobě sleduje a jak je známo čerpá náměty pro naši Povídku, která možná nebude mít konce. V příštím díle se budeme zřejmě věnovat převratným názorům Budwarky na mezilidské vztahy, které i v nás vzbuzují rozpaky. Těšte se.

Pils (Ne, 14. 7. 2019 - 21:07)

Hele, ty Jirásku, o nic převratného nejde. Jsem jen proti násilí na ženách. Jakémukoliv.

a (Ne, 14. 7. 2019 - 21:07)

proti násilí na mužích nejsi??? A pani bude taky trochu rasistka nebo spíš xenofob, co?

je ověřěno (Ne, 14. 7. 2019 - 21:07)

že jedna přes hubu v pravý čas dokáže víc, než hodina planého žvanění.

(Ne, 14. 7. 2019 - 21:07)

se těšíme!!!

Návštěvník (Ne, 14. 7. 2019 - 21:07)

Miluna neřekne, zapírá. Připomínám si, jak lhala Jirkovi o tom sousedovi, jak si to dávali na chodbě. Až je prozradil záznam kamery.Kdo ví, co v tom bylo. Provokovala v hadrech, tak Serjožka zasáhl. Hlavně jak někdy kouká Miluna po holkách jak chodí oblíkané a prý provokují.

--- (Ne, 14. 7. 2019 - 21:07)

Máš pravdu:-) ,nejlepší ale o té provokaci je to že to většinou říká ten kdo provokuje sám.A Miluna asi bude typ který chodí obyčejně oblečená ale pak udělá opak a vytáhne něco výstředního a provokativního.Připadá mi že poslední dobou jí stouplo do hlavy že zhubla.Asi jak jí to chlapi chválí.

Pils (Ne, 14. 7. 2019 - 21:07)

No a jak to - vy "chytrý" - teda chcete vyřešit? Já myslím, že sem můžeme psát cokoliv, ale tenhle děj běží docela bez ohledu na naše názory. Takže asi tak.

ŘEŠIT? (Ne, 14. 7. 2019 - 21:07)

tohle nemá řešení a můžeme jen přihlížet.

Reklama

Přidat komentář