Reklama

znásilnění

liili (Po, 19. 10. 2009 - 13:10)

ja sem bila zneuzivana jako...ja to zboznuju a je to muj zivot nedokazu si bez toho predstavit zit...

mimi (Po, 19. 10. 2009 - 13:10)

miluju drogy....tak to mas pravdu---------

liili (Po, 19. 10. 2009 - 13:10)

miluju drogy....

lili (Po, 19. 10. 2009 - 13:10)

tom udělal ty pitomče?ja sem bila zneuzivana jako mala ale nikomu sem to nerekla anereknu muj otec me zneuzival a ted mi je a mam strach skluku a nenecham aby na me neko sahnul jen kdyz piju nebo beru drogy tak na to nazomenu stala se ze me stoho fetacka aby na to nemislela nenavidim sveho otce

Radetzki (Ne, 6. 9. 2009 - 14:09)

Ahoj Renatko,nechci psát o tvém zážitku ale o tvé češtině.Ze stylu tvého psaní soudím,že asi nebudeš zrovna moc inteligentní děvče.Pokud chceš publikovat své názory na webu,měla by jsi si dříve projít pravidla českého pravopisu.To ci jsi zde předvedla,to je katastrofa a neslouží ti ke cti.:o))

Renato, (Čt, 27. 8. 2009 - 13:08)

vím že ti to už nepomůže, ale pro ostatní.. já vím, že je to asi šok. Ale co ho při tom kouření fakt vší silou kousnout? i kdyby měl nůž, v tu chvíli by se na nic nezmohl, zkroutil by se bolestí, ještě bys ho mohla pořádně nakopnout a zdrhat.

a prevence? nechodit sama a za tmy a vyzývavě oblečená, to jsou sice dobrý rady, ale kdo je fakt dodržuje. Já když jdu večer domů, bu´d mám v ruce pepřák nebo si mezi prsty zastrkám klíče. Kdybych tím někoho přetáhla do obličeje, asi by to nebylo příjemný.

Jitka Č. (Čt, 27. 8. 2009 - 12:08)

Bohužel se mi to stalo taky a zničilo mi to několik let života, stále o tom nedokážu mluvit, ale dnes jsem narazila na tenhle článek http://bockova.blog.idnes.cz/c/98612/Znasilneni.html a ty pocity ze znásilnění jsou velice podobné, jako jsou tam popisovány u Milady.

jim (Po, 24. 8. 2009 - 03:08)

19 a Es jsi impotentní bukva tak co chudáčku buzno,no tak slez!Já nemám peníze jako Vy na alkohol,musím živit děti.Za pravdu se každý zlobí.Mějte se dobře...

Už jsi se při (Ne, 23. 8. 2009 - 22:08)

tom udělal ty pitomče?

RENATA (Ne, 23. 8. 2009 - 22:08)

AHOJ NERADA OTOM MLUVÍM ALE BALA JSEM ZNASYLNĚNA OD BEZDOMOVCE STARYHO CHLAPA. SLA JSEM NA VICHAZKUA BYLO LETO MINULÍ ROK, BYLO TEPLO, TAK JSEM MELA JEN SUKYNKU A TRYČKO. SLA JSEM DO LESA A ZAČALO SE SMIVAT TAK JSEM ŠLA POMALU DOM, A NAJEDNOU MĚ ZASTAVIL TEN CHLAP A PTAL SE MI KOLIK JE HODIN TAK JSEM MU REKLA ASLA DAL AZACHVILKU JSEM CITILA ZE ZADU JAK ME CHITA REK MI ZE SITO SEMNOU UZIJE . JA JSEM ZACALA ŘVAT ALE ON MI REK ZE TU ME NIKDO NEUSLYŠÍ A ROSTRH MI TRYČKO A SUKYNKU. BYLA JSEM JEN V KALHOTKACH A REK ZE JSOU PEKNE DRAZDIVE A REK MI ZE HMATNE JESTLY MAM KALHOTKY VLHKE A ZACAL MI JEZDIT PONICHH A I PO NI. JA JSEM SE BRANILA A NAJEDNOU SUNDAL KALHOTY A BAL V TRENKACH A REK AT MU HO VYKOURIM A JA ZE NE TAK MI DAL NUŽ PRES KRKA TAK JSEM SI KLEKLA AON HO STRENEK VYNDAL SMRDĚL MU A JA MU HO MUSELA KOURIT. A PAK MI ZVALIL NA ZEM A ROSTRH MI KALHOTAKY A OJEL ME TVRDĚ A JA RVALA AON MII REK AZ JSEM DEVKA A I ANALNĚ MĚ ZNASYLNIL. A VYSTRIK PAK SI OBLEK TRENKY A ODEŠEL PRAČ. TAK TO JSEM ZAŽILA JA A BYLO TO HROZNY A MAM JESTE TET MURY STOHO.

Es (Ne, 23. 8. 2009 - 18:08)

Oh..vskutku ohromující! Skutečný projev intelektuála, J.!

Návštěvník (Ne, 23. 8. 2009 - 02:08)

Jim rum vypil a lži vy.lil.

jim (Ne, 23. 8. 2009 - 02:08)

Es tráda!Tradá estráda! Strada de la musika X Ray.A Dáda Patrasová Rumba rumba rej.Haiducci Dragostea din tei.Hej DJ hrej!

Es (Ne, 23. 8. 2009 - 00:08)

Jime, ty pitomečku! Kdo ti dal právo mluvit tady o píčovinách jako je Klaus?! Jak sem má někdo, kdo má sutečný problémy, přijít, když sem píšeš něco, co sem vůbec nepatří? Zamysli se trochu...fakt bych chtěla mít tvoje starosti, ty náfuko. Evidentně si nedohlídneš přes nos... Myslíš, že to, co řešíš, je skutečnej problém? Nebuď sobec a neser se, kde o tebe není zájem!

jim (Ne, 16. 8. 2009 - 21:08)

Nikdo by nemohl být zvolen,protože se musí voleb zůčastnit minimálně 66 procent všech voličů z celého Česka.Takže mlč Ty drozde když píšeš a přečti si aspon noviny když neumíš zákony.I kdyby se tam ty piče volili sami,tak si můžou tak akorát postavit ty jejich rodiny na nádvoří Pražského hradu stany...

Návštěvník (Ne, 16. 8. 2009 - 15:08)

Jóó, kdyby měl aspoň naslinil, ale on mě dřel nasucho!!

Jan (Ne, 16. 8. 2009 - 10:08)

Pro jima: A co tím docílíš? I kdyby nikdo nešel, rodina toho kandidáta by volit šla, to by mu ke zvolení bohatě stačilo. Nauč se volební zákon.

jim (So, 15. 8. 2009 - 22:08)

peto klid.Radši popřemýšlej o tom o čem jsem zde psal.To je totiž to nejnebezpečnější znásilnění co existuje.Ten kdo půjde k volbám,tak je jeden z těch násilníků,nebo se rád nechává znásilnovat a dělá těm vládním jidášům rád piču.S tím nemá vesmír co dělat.Slunce se už na to jistě také nemůže dívat.Jediná věc je nevolit nikoho a to jediné lze udělat.Pak teprve můžeme jako v Království krále Miroslava svobodně zpívat...

peta (So, 15. 8. 2009 - 19:08)

RE: NA JIM.Zase jeden,koho znasilnila politika.Myslim,ze si zapomnel mimo klause na vesmir a planety,ktere te znasilnuji svou gravitaci.Mimo jine slunce te taky znasilnilo.Co s tim udelas?Tema blogu je o necem jinem.Hod mozek do klidu.

jim (Čt, 13. 8. 2009 - 23:08)

Ačkoliv to možná nevíte,ale všichni jsme denodenně znásilnovaní od naší vlády Č.R.,která nás společně s jejich MAFIÁNSKÝM bossem Václavem Klausem zaživa vraždí,tím,že se o nás schválně nestarají,nic nám nechcou dát,naopak nás chcou jen vědomě okrádat s lichváři a pak s policií chladnokrevně exekucí zabít.Oni mají imunitu aby nemuseli nést odpovědnost za to co se v republice děje a tím pádem jsou jakožto politický subjekt nesvéprávní.Pokud se Vám toto jejich počínání zamlouvá,tak Vám dělá dobře Vaše vlastní utrpení.Pakliže se Vám jejich počínání nelíbí,tak je zabte,než oni pozabíjí Vás...HLAVNĚ NIKOHO NEVOLTE!

Reklama

Přidat komentář