Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

- (Pá, 12. 7. 2019 - 13:07)

Tak já o cikánech můžu napsat akorát teď že jsem přišla domu a že si lehnu a otevřela jsem ventilačku.Všude klídek ale vydrželo to asi jen deset minut a cikánum z okna začla hrát ta jejich hudba.Tak to mám fakt radost.Nechtěla bych ani za nic bydlet ve městech jako je Most,Ústí,Chomutov a podobný.A souhlasím s příspěvkem 13:15,pěkně napsaný.

pro die (Pá, 12. 7. 2019 - 13:07)

cikáni dřív kočovali a dělali "malý" binec jen na dočasných stanovištích. Kočování jim zatrhli, tak dělají velký binec na místě, kde musí bydlet trvale. Oni teď kočují teda taky - uvnitř rodiny, vždy nějaké dítě šoupnou k někomu, kdo bere málo sociálky a tak. A s těma dávkama ... dřív si taky uměli najít díru v plotě, aby ukradli slepici :-) Převeď si na dnešní dobu, děr je habaděj a oni v tom umí chodit. Mají to v krvi, umí vytvořit chaos. S tím si úřady nevědí rady :D

sledovatel (Pá, 12. 7. 2019 - 12:07)

Já do teď Miluno nechápu proč jste s nima ty a Aleš ztráceli čas.Oba jste fajne a dobře se čtete.A mám stejný názor jako Die.Jen teda ukrajinci mi nevadí ale cikány nemusim.Dále mi vadí jak se tady nějakej anonym do tebe náváží když neděláš.Ty si doma na vlastní pěst a pro dávky nechodíš a je tvoje věc když se tě nějakej chlápek ujme.Ale cikáni to je úplně něco jinýho.Anonym by měl psát o nich a ne valit do tebe.

anonym (Pá, 12. 7. 2019 - 13:07)

Až na to, že Miluna má platit nebo starat se o tři děti a nedělá to. nebo to platí Ukrajinec

Návštěvník (Pá, 12. 7. 2019 - 13:07)

až na to že pořád lepší ukrajinec (když mu to nevadí) ,než cikánum stát.

až na to (Pá, 12. 7. 2019 - 13:07)

že je Milunina věc jak žije :p

anonym (Pá, 12. 7. 2019 - 13:07)

Ano, to máš pravdu.

die (Pá, 12. 7. 2019 - 12:07)

Miluno já bych cikánům vzala invalidní důchody, všelijaké podpory, výhody a nahnala je do práce. Oni se jen válí na lavičkách dělají bordel a děti, ty je budou napodobovat a tak to jde dokola.

Návštěvník (Pá, 12. 7. 2019 - 12:07)

ale to by byla diškrimácia rasistko

Miluno (Pá, 12. 7. 2019 - 12:07)

napadlo mě stejně o té virové náloži. Mohlo tě oslabit, co jsi prožila s a po Denisovi. Padl tady návrh navštívit doktora a není vůbec špatný. Naopak. Teď máš víc času, když nechodíš do práce, tak toho využij pro své zdraví

Miluna (Pá, 12. 7. 2019 - 16:07)

Já sem tam objednaná na podzim a teď v létě zubař,gynda.To by bylo špatný cokoliv co se týká toho,radši nemyslet.Nedokázala bych už žít s rozjetou fatálkou,na to sem slaboch.Doufam že mi tak poslední dny hodně unavilo to PMS a migreny.Teď už je mi trochu líp ale ta hlava ještě uplně nepřešla.A jinak díky.A Die máš pravdu.Já už teď mam tak na ně jinej pohled.Co to semnou mohlo být že mi tak přitahovali? Kde se to vůbec ve mě vzalo? Pamatuju si že to vzniklo jednim čtyrycetiletym snědym chlapem kterej se mi líbil a pak sem hledala v podvědomí jeho podoby až sem se dostala k cikánum a pořad sem je chtěla.A teď se už se mi vůbec nelíbí.Nelíbí se mi jejich styl a napodobování černochů z ghet.

Lalla (Pá, 12. 7. 2019 - 16:07)

Milu, o žádném zhoršení neuvažuj. To nepřijde ze dne na den nebo z týdne na týden, neboj se

Miluna (Pá, 12. 7. 2019 - 17:07)

Takhle mi nenapadlo si to říct.Snad máš pravdu.Ale poslední dny ty myšlenky mi napadaly.A copak děláš,nejsi na zahrádce? Asi se půjdu v podvečer projít.Já sem tu sama a Sergej asi do zítra musí něco dodělat na stavbě,tak možná přijede až zítra jestli dneska nestihnou.

Lalla (Pá, 12. 7. 2019 - 17:07)

Ne Milu, jsem v Praze, něco pracovně a něco soukromě. A taky musím občas debordelizovat byt, ve kterém je teď přes léto manžel hodně sám. Buď v klidu, jdi se projít, bude hezký večer

Miluna (Pá, 12. 7. 2019 - 18:07)

Aha tak teď máš Prahu.Tak to možná večer taky někam zajdeš nebobs manželem jestli někam chodíte.Já sem teď měla chvíli hudbu jenže mi při ní šly myšlenky na Renečka a na to Deniskovo malý a musela sem to vypnout.Nevim proč mi to moje hlava dělá a dává mi takový myšlenky.Doufam že mi ten venek zachrání.Nějak to neni dneska ono a mam v sobě stín smutna a nechce se to rozplynout.Tak tady myslim na vás.

Lalla (Pá, 12. 7. 2019 - 18:07)

Jo a vtíravé a úzkostné myšlenky, to znám taky

Lalla (Pá, 12. 7. 2019 - 18:07)

Ano někdy někam s manželem zajdem, na večeři a tak ale to víš, po tak dlouhé době jsou večírky lepší s přátei. Taky s kolegy z bývalé práce, když se časově shodnem A taky mně má přiletět kamarádka z Anglie, na tu se těším, dobře se s ní paří:)

Miluna (Pá, 12. 7. 2019 - 19:07)

To se nedivim,kolegové zase maji jiný myšlenky a je víc co říkat viď.Tak máš kamarádku z Anglie,tak to máš dobrý.Moje kamarádky jsou teď v reálu ostatní ukrajinci.Ty myšlenky je hnus,lepší hned to zahnat.Tady se nám bohužel nějak zatahuje tak asi bude pak pršet možná s bouřkou,tak jdu radši ven teď ať to ještě chvíli stihnu.

Andrea (Pá, 12. 7. 2019 - 11:07)

Milu, běž si lehnout,zatahni žaluzie a snaž se usnout,chce to klid, však víš, ještě se ozvu jak ti je, teď si odběhne něco zařídit,ahoj všem

Miluna (Pá, 12. 7. 2019 - 11:07)

Tak sem to udělala a myslim na tebe jak máme tohle stejný.Cítim jak kdybych dostala ze strany do hlavy a pod oko ránu pěstí,k tomu horko i zima a žaludek na vodě.Jdu zkusit chvíli spát.Snad se máš aspoň ty dobře? Já mam teď tu hlavu už třetí den,od středy co přišla MS.Je to fakt hnus.

Reklama

Přidat komentář