Reklama

Orální sex

jarda (St, 20. 1. 2010 - 07:01)

kdepak orálek, ten není na... On se ji líbí, ale ona o tom neví

Malina (St, 20. 1. 2010 - 07:01)

 Ale takové věci se...kdepak orálek, ten není na hlad, to je takový předkrm a nejlépe ještě dezert, to je taková vlhká jistota krásného sexu. Taky se mi moc nechce věřit tomu, že by existovala žena, které by se nelíbil.
 

jarda (St, 20. 1. 2010 - 07:01)

 Ale takové věci se...   Tak vážené neukojené dámy. Jdu se zeptat svého  oš. lékaře,m jak to je s tím nechtenstvím k orálku...................... Dám vám vědět, ale věřte, že to pro vás bude kruté
 

jarda (St, 20. 1. 2010 - 07:01)

 Ale takové věci se...   Tak vážené neukojené dámy. Jdu se zeptat svého  oš. lékaře,m jak to je s tím nechtenstvím k orálku...................... Dám vám vědět, ale věřte, že to pro vás bude kruté
 

jarda (St, 20. 1. 2010 - 06:01)

já bych se tak... Ale takové věci se musí vychutnávat. Ne se nažrat a odejít, je to chuťovka, se kterou si musíme vyhrát

Malina (Út, 19. 1. 2010 - 19:01)

já bych se tak nerozplývala, tyhle užvaněný týpci to rádi odbývaj. Jenom ne stručně a výstižně, raději zdlouhavě a napínavě..
no dobrá, jak kdo má rád..

kristýnka (Út, 19. 1. 2010 - 19:01)

 Lidičky co se...stručné a výstižné :-) souhlasím

jarda (Út, 19. 1. 2010 - 17:01)

 Lidičky co se hádáte? Lízat a kouřit má každý kdo to má rád..........

Snad můžu přisp (Po, 18. 1. 2010 - 19:01)

Pohlavní úd není nic,co by se...Milá Betko,lesbám se penis ani líbit nemůže,tak si holt svou sexuální orientaci už přiznej a hned se ti bude dýchat volněji.Ale už proboha nemluv a nepiš za NORMÁLNÍ ženy a dívky.

tele (Po, 18. 1. 2010 - 19:01)

Jsem mladá kráva

tak tady (Po, 18. 1. 2010 - 18:01)

Držte klapačky! Najdi si...nevopruzuj a jdi se učit hulit ptáky krávo stará.

Milá Petro2 (Po, 18. 1. 2010 - 18:01)

haha mám se umýt??? Tak to je...to bylo opravdu míněno jako vtípek a ne jako urážka. To je škoda, že zrovna nemáš štěstí na chlapy, co rádi dělají orál. Já mám zase doma ženskou, která na to příliš není a mě přitom hrozně baví a vzrušuje holky uspokojovat orálně.

Držka (Po, 18. 1. 2010 - 16:01)

Držte klapačky! Najdi si ženu, které orál nevadí , hlavně jí to řekni hned, že po něm toužíš. Mě bys teda neukecal. Nejsem frigidní, to není nikdo, pokud vím.

jarda (Po, 18. 1. 2010 - 15:01)

užívej.Ne každý ho prostě... Však já to taky nikomu nenutím. Je to svobodná volba každého. Je to i pár příspěvků výš napsané. Ale s těma kecama začal někdo jako odpověĎ NA MOU OTÁZKU.

tak si Jardo (Po, 18. 1. 2010 - 15:01)

užívej.Ne každý ho prostě musí.Tak to respektuj jako tebe a tvé chutě respektují jiní normálně zralí jedinci.Tím že nedělám s juchů orál tím nejsem frigidní ale prostě ho nedělám s nadšením pořád i když ho ráda přijímám.Ale nenutím partnera tak jako on nenutí mne.Prostě když to přijde ta pravá chuť tak to tam do tý papule strčím.Když chuť nemám,neotevřeš mi ji ani na uzený:-)Ale zase nesouhlasím s těma urážkama.. co se tu rozmnožují jak houby po dešti.Ještě něco Jardo,když mi bylo dvacet tak jsme ho měla v papule denně:-).

jarda (Po, 18. 1. 2010 - 15:01)

Na tvého ptáka asi. Na tvůj... Hlupáku frigidní. Já si užíval orálu v době kdy tvůj soudruh otec ty časopisy zakazoval

jarda (Po, 18. 1. 2010 - 15:01)

Na tvého ptáka asi. Na tvůj... Hlupáku frigidní. Já si užíval orálu v době kdy tvůj soudruh otec ty časopisy zakazoval

To je reakce (Po, 18. 1. 2010 - 15:01)

Na tvého ptáka asi. Na tvůj debilní orál, po kterém pořád kňučíš, zaplať si prostitutku.

jarda (Po, 18. 1. 2010 - 15:01)

To se velmi pleteš, jsi pod...To je reakce na co?????????

Penis (Po, 18. 1. 2010 - 15:01)

To se velmi pleteš, jsi pod vlivem bulvárních plátků a debilních celebřiť. Kdyby se psalo o žraní hoven, tak to budete taky chtít, zvlášť kdybyste to viděli v časopisech. Jste podřadná cílová skupina čecháčků, kteří si myslí, že něco nemají.

Reklama

Přidat komentář