Reklama

Orální sex

Ferad (St, 20. 1. 2010 - 14:01)

To není o naladění osobností-...Ja pisi sam sebe a doufal jsem ,ze na teto
strance se clovek muze slovne uvolnit a psat
sve nazory.Mam rad spass tohoto druhu a proto
pouzivam slova ,ktere nejsou v beznym zivote
pouzivatelna.Jestli to nekomu dela problem
cist,tak at to necte- odpovidal jsem jenom na
otazky a trochu jsem zajel do sveho soukromi
snad bude stacit -sorry-At zije vecny ORAL
amen

MilanXD (St, 20. 1. 2010 - 13:01)

To není o naladění osobností- to se samozřejmě může stát... - To je o stylu a myšlenkových pochodech... Prostě takhle píše jeden člověk nebo maximálně sourozenci.

Ferda (St, 20. 1. 2010 - 13:01)

Ferdo nepejři se tolik, to...Me je uplne jedno co mysli, ale je fakt,ze
cely zivot jsem mel stesti a mam ho dodnes.V mem zivote se take prolinaly smutky a bolesti,ale na stesti jich nebylo tolik.
Ja uz nebudu mluvit o svem osobnim zivote a
omlouvam se za to ,ze jsem odbocil od tematu
koureni pedalu a lizani pecek.

Malina (St, 20. 1. 2010 - 13:01)

půjdem jinam a ty tam přijdeš šmírovat, co? jen vymajzni ty, tadyto je diskuse na honění péra a mazlení maliny, jak dělaný. Takže, rozhodnuto. Ahoj a měj se.

.. (St, 20. 1. 2010 - 13:01)

Ferdo nepejři se tolik, to...Malinoferdo, jdi honit péro jinam......děkujeme......

Malina (St, 20. 1. 2010 - 13:01)

Ferdo nepejři se tolik, to nemají lidi rádi. Taky to je dost nepravděpodobné, že bys byl pořád tak šťasnej, vyrovnanej a spokojenej s celym svym životem. To bys přeci nechodil k doktorce, kdybys neměl žádný problémky.
I když ty jsi Ferda a Ferdové to maj prosě takový jaký si to udělaj, že?
Myslím, že nám nezávidí, spíš nevěří..

jééé (St, 20. 1. 2010 - 13:01)

Mila Malino lizani a...Ferdo padej honit jinam .....tady nudíš ....

jééé (St, 20. 1. 2010 - 13:01)

jasně že je jedna osoba..........a není sám, Brňák taky píše za 4 lidi :))))))))))

Ferda (St, 20. 1. 2010 - 12:01)

Ferdo, já nejsem ty, že ne?...Je vyborne,ze jsme se naladli na stejnou frekvenci.Oni nam to zavidej.

Ferda (St, 20. 1. 2010 - 12:01)

a kecáš a kecášJa nelzu -bud ver,nebo never.Mel jsem detstvi
fantasticky diky svym rodicum,mladi jsem krasny a bourlivy co se tyce sexu ,kvuli
svemu hezkemu vzhledu.Nyni prozivam dalsi etapu sveho zivota a je jeste krasnejsi nez ty etapy zivota predtim,protoze se venuji svemu milovanemu diteti a manzelce.

Malina (St, 20. 1. 2010 - 12:01)

Ferdo, já nejsem ty, že ne? Ale rozumíme si, našli jsme společnou řeč, to se tak někdy na diskusích stává.

MilanXD (St, 20. 1. 2010 - 12:01)

Proč mám pocit, že Ferda i Malina jsou jedna osoba?

Ferda -pro jen (St, 20. 1. 2010 - 11:01)

Ja jsem si svoje odjebal ,kdys jsem byl mlady to mi ver.
A nemel jsem jenom jednu partnerku ,bylo jich vic nez dost.Svoji manzelku miluji od prvniho setkani az dodnes,protze je promne ta nejlepsi a nekrasnejsi
zena na svete- to mi ver.Svoji manzelce sem verny,namam potrebu to strkat do jine ,protoze dirky jsou vsechny stejne-nemam pravdu

Malina (St, 20. 1. 2010 - 11:01)

..ani přes čarokráný orální sex...

Ferda (St, 20. 1. 2010 - 11:01)

respekt, kompromis, důvěra...Kdyz stavis dum ,tak nejprve postavis zaklady ,protoze jinak by jsi ho nepostavila a stavis ho take s laskou nebo ne.Pokud se tyto zaklady nepostavi na pocatku vztahu ,tak to manzelstvi nema dlouhe trvani .

Malina (St, 20. 1. 2010 - 11:01)

respekt, kompromis, důvěra hmm divný slova pro udržení lásky
když je člověk zamilovaný, tak nic z toho nepožaduje, nepotřebuje, bohatě mu stačí zamilovanost a myslí si, že to vydrží navždy. Když zamilovanost pomine, všechno je pryč. Asi je dobrý budovat vzájemný respekt, důvěru a schopnost dosáhnou kompromisů už v tý době zamilovanosti, aby ten základ zbyl do dalších let..

Ferda (St, 20. 1. 2010 - 11:01)

ty ji lížeš a soused jebe...Ty hloupe zviratko  pokud nerozumis cesky.tak neodpovidej.Koukni se co se deje kolem sebe ,vsude
picha kde kdo skym a vysledek -rozvod a co chudaci
deti,maji z toho jen trauma a zkazeny detstvi ,protoze jeden z rodicu je sexualne nevyvazenej a ma potrebu pichat s kazdym na potkani.

Ferda -pro Mart (St, 20. 1. 2010 - 11:01)

Partnersky vztach stoji na zakladech vzajemneho 
respektu,kompromisu a plne duvery.Jestli,ze toto nefunguje ,tak potom si musi oba dva partneri dat odchod na parky-to jest pravda svata amen.

Marina (St, 20. 1. 2010 - 10:01)

udělal jsi mi radost, já nikoho takového osobně neznám, kdo by byl spolu s partnerem tolik let, byl mu věrný, miloval sex s ním a ještě ho po těch 20 letech miloval a netajil se tím.
čím to je, poraď mi. Je ta vaše dlouholetá spokojenost a láska hodně spojená s krásným sexem? Asi ano.

Ferda (St, 20. 1. 2010 - 10:01)

To co jsem popsal neznamena ,ze moje zena je semnou jen kvuli sexu,Mas pravdu znam moji zenu a je mi verna jako ja ji.Mame krasny vztach a krasny sex a
trva nam to uz pres dvacet let.

Reklama

Přidat komentář