Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (St, 10. 7. 2019 - 18:07)

Já nic nepíšu o konzervování teplem - to psalo datum. Já jen opravuji , když někdo píše hlouposti. Jinak já zas nechápu co má společného Matouš s uzením nebo cinkáním.

Rakato (St, 10. 7. 2019 - 21:07)

Nedělej ze sebe neviňátko - jsi plný špatných nápadů. Inteligent chápe, trotl se nechytá. A už si vyber nějakou přezdívku, protože pod Návštěvníkem tady řádí někdo jiný.

18.7. (St, 10. 7. 2019 - 18:07)

Možná za dob Heroda sušil štangli salámu v okně.

10.7. (St, 10. 7. 2019 - 13:07)

Copak to tak není.

9.7. (Út, 9. 7. 2019 - 18:07)

Ukrajinský hladomor byla tragédie.Sedláci nechtěli prodávat obilí za ceny nabízené státem a spekulovali na růst ceny, přičemž obilí schovávali třeba i pod zem, kde ovšem často shnilo.
Uchovávat potraviny,ale s rozumem.

aladin (Po, 8. 7. 2019 - 22:07)

Napsal jsem kritický přízpěvek na Piráty a Sorose a hned jsem měl zablokovaný přístup do programu TV na Seznamu.cz a zablokovanou placenou internetovou TV !!!
Tomuhle se teď říká Demokracie ??? Já tomu říkám : Sionofašizmus !!!

ShabbaTot-Jahoda (St, 10. 7. 2019 - 05:07)

no že zrovna ty Aladin se odvoláváš na demokracii !...Ty,který tak nenávidíš demokratické zřízení,svobodu a jako správný bolšonácek nenávidíš všechny Židy a Stát Israel,ty mlč!..Jo a na Aeronet je dobrá zpráva,že šiřitele nenávisti bude stát stíhat i právnicky,...tak to by mohl přijít na řadu i Aeronet,ta prolhaná,antisemitská,rasistická ruská žumpa!...Já si myslím,že těm nenávistným štváčům nyní pěkně cvaká a mají stažený řitní svěrač.Naposled jsem se tam před chvílí dočetl,že Rom v Letech nebyla žádná obět války a nacizmu,měl se tam dobře a ani jeden tam z nich nezahynul.A Okamura který je nevinný má pravdu,když tvrdí,že to nebyl nacistický koncentrační tábor....Tak tohle a ještě i jiné svinstvo se nyní cpe do vlády a chce podporu prezidena Zemana.Jestli ji dostane,potom si o prezidenta Zemana jako filosemita a sijonista neopřu ani kolo!

Petr (Út, 9. 7. 2019 - 20:07)

Já se piráta Bartoše ptal také. Totiž dcera byla se školou v protidrogovém vlaku, kde se dozvěděli, jakj jsou škodlivé drogy, alkohol atd. Byla z toho docela pryč, že na světě něco takového existuje. Potom se mne zeptala, proč ten špinavý dredovaný politik chce drogy povolovat.
Řekl jsem si, zeptám se u pramene, a napsal přímo panu Bartošovi na mail dotaz ve smyslu, co jí na to mám říci. Nepřišla mi žádná odpověď. Dotaz jsem poslal tedy několikrát přímo jemu znovu a znovu. Také nic. Po nějaké době mi od něho přišla odpověď ve smyslu, že děti tomu nerozumí ať ho nehodlám podobnými dotazy obtěžovat.
Poslal jsem tedy tomu parchantovi odpověď, co si o něm , coby feťákovi myslím a ať si mne klidně žaluje. Už nepřišlo nic.
Takže takovéto parchanty lidi volí. Holt feťáci mají dnes zelenou.

aladinovi (Út, 9. 7. 2019 - 10:07)

To je toho ...... buď rád , žes neskončil jako Frank Magnitz

aladin (Po, 8. 7. 2019 - 22:07)

"ČT24
Události, komentáře"... Kolajo, plácáš blbosti o demokratickém deficitu !!! Sorosovi se nelíbí Leyenová a proto Piráti vyskakují !!! Poserte se třeba i se Sorosem !!! V 4 chrání Evropu před imigraci islámáků !!! A Soros chce Evropu zničit !!!

8.7. (Po, 8. 7. 2019 - 20:07)

Děti se rodily i za války a to byla skutečně bída.

Jedovatej (Po, 8. 7. 2019 - 04:07)

Socanská ministryně tomu dala na prdel... Z Parlamentníchj listů: " Na sociální síti Facebook napsala, že s ministrem Staňkem vycházela vždy dobře, i když si myslela, že její stranický kolega není ve vládě příliš vidět. Zdálo se jí však, že se o resort kultury stará. Proto nepochopila, proč se v jednu chvíli začal chovat jako slon v porcelánu.

Skutečnost, že odvolal šéfa Národní galerie Praha, ještě podle Maláčové nepředstavuje nic špatného. Pokud svůj krok ministr důkladně vysvětlí, je vše v pořádku. Problém se Staňkem je však podle Maláčové v tom, že si počínal tak, že hodně rozzlobil nemalou část kulturní obce, což se v nejvyšších patrech politiky prakticky neodpouští.

O to víc pak prý dáma nerozumí tomu, jak Staněk postupoval dál.

„Ve vládě přece usedl proto, že v něj ČSSD měla důvěru a on ji akceptoval. Nyní v něj ČSSD důvěru ztratila. Co se pro Tondu Staňka změnilo? Proč tehdy svou stranu respektoval a nyní na ni kašle? Proč po večerech, asi posilněn alkoholem, útočí na své spolustraníky na Twitteru, aby hned ráno vše smazal? Proč veřejně fňuká a hledá chyby všude okolo? To opravdu doufá, že se v křesle takhle udrží!? Pokud bychom měli z vlády odejít, což vzhledem k ideovým rozporům s naším koaličním partnerem není vyloučené, velice doufám, že to nebude kvůli jednomu člověku, který nesnese malou životní prohru. Může to být kvůli programovým střetům, kvůli pokusům šetřit na nejchudších, kvůli podlézáním bankám, flirtováním s extremisty, kvůli premiérovým kauzám, pokud se potvrdí. Ale ne kvůli jedné osobní zhrzenosti,“ zdůraznila Maláčová." (Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kauza-Stanek-Tonda-pije-Ministryne-Malacova-se-mrazive-vlozila-do-vladni-krize-588184) --- "...hodně rozzlobil nemalou část kulturní obce,"... no to je náramný - vodvolal ředitele s velmi pochybnejma způsobama hodspodaření s veřejnejma penězma, a kulturní vobec je rozzlobená? Jakože je měl nechat bejt, aby měli "klid na práci", jak se říkalo za starýho režimu, sypat tam prachy, neptat se, dívat se stranou... takhle to myslela socanská ministryně? --- A vrchlem ubohosti (i na socanský poměry) je ta zmínka vo alkoholu... prostě a jasně, voranžoví jsou a budou pakáží, schopnou v naivní honbě za voličskejma hlasama z kulturní vobce vodpálit i svýho ministra, kterej vyrukoval proti plýtvání veřejnejma prostředkama, a na to se u oranžový pakáže asi moc nehraje, vždyť "Zdroje jsou", a z cizího krev neteče... Jen naprostej blb volí socany.

Rakato (Po, 8. 7. 2019 - 12:07)

Je to pořád dokola - Praha je stát ve státě. Havloidní pakáž a pražská kavárna drží pohromadě a když někoho z nich vykopnou z funkce, může to být stokrát oprávněně kvůli krádežím, pražští debílkové stojí za ním v jednom šiku jako muž. -------------------------------------------
A není to poprvé, kdy dementi z Prahy vysvětlují - mám v živé paměti, jak si dovolili zaměstnanci České televize poučovat ředitele a Bobošíkovou, jak mají dělat svoji práci, stávkovat a demonstrovat. Přitom to byly a jsou nájemné síly jako každý druhý a aby řídili televizi, kvůli tomu jim pracovní smlouvu nedali. Svoloč může mít svůj názor, ale má držet hubu a makat, ne důležitě vysvětlovat v pracovní době svoje politické názory. Místo aby nový ředitel ponechal v platnosti třicet výpovědi za hrubé porušení pracovní kázně, stáhl je a debílkové mohli zůstat! A takových pražských spiknutí je celá řada průřezově ve všem, do čeho může Praha strčit rypák.

Aladin (Po, 8. 7. 2019 - 01:07)

Stalin v podstatě zachránil Rusko před Hitlerem tím, že provedl industrializaci Sovětskéh svazu !!! Udělal z agrární země průmyslový stát !!! Amíci vyvraždily 100 milionů indiánů a o tom nemluví !!!

Rakato (Po, 8. 7. 2019 - 12:07)

Stalin (20 milionů obětí) není největší masový vrah v dějinách jen proto, že debílek Mao byl ještě větší. Industrializace Ruska by proběhla i pod Kerenským, který by měl i větší podporu západu, Kerenský by nepopravil své nejlepší generály, takže Hitler by stejně v Rusku neuspěl.

Dotaz (Po, 8. 7. 2019 - 19:07)

Myslíte, že je to možné?
včera dávali v tv dokument , že Londýn nemá kanalizaci a exkrementy a πvata valí do do moře, dokonce se chlubili jakou mají technologii, která se u nás používá už od 70 let (posuvné bednění).
Docela mě to zklamalo.

ShabbaTot-Jahoda (Po, 8. 7. 2019 - 05:07)

ale nezachránil Ukrajinu,viz golodmor a 7 milionů umučených hladem...jo.jo...něco takového je možné snad jen v Rusku

Dotaz (Po, 8. 7. 2019 - 11:07)

Jak ty lidi mučili hladem? Proč tito nevzali útokem sýpky. Proč si něco nevypěstovali zahrádce nebo nevzali v lese? Bylo to v Rusku nebo na Ukrajině?

Petr (Po, 8. 7. 2019 - 20:07)

Ono to nebylo tak jednoduché. Jaksi nebylo kde brát.

Rakato (Po, 8. 7. 2019 - 12:07)

Stalin Ukrajincům odvezl že skladů všechno obilí, dokonce i osivo. To víš, že jedli i kůru, ale třicet milionů lidí se v lesích neuživí.

Reklama

Přidat komentář