Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Čt, 11. 7. 2019 - 07:07)

Dnes jsem opět potichu odešla z pokoje, protože holky ještě chrněly, jen ségra v noci kašlala a tak jsme se vzbudily a vyčůraly jsme se do nočníku a spaly dál. Bylo to krátce po půl noci a tak jsme pipinky němely tak plné a nočník s přehledem postačil, jen ségra čůrala vydatně a prudce. Asi z toho včerejšího koupání nastydla, protože včera se u večeře u stolu kroutila a my jsme si řekly, že vydržíme až na chaloupku ikdyž se nám taky chtělo,ale ještě jsme se nekroutily u toho ,ale one, že musí a odběhla sina WC. Chci ji ještě ráno až se vzbudí změřit teplotu, kdyby náhodou ji měla, ale ségra si myslím to dá a bude v pohodě. Už se mi stýská po Liborovi a psal mi ráno moc hezké přání a teď sedím na zápraží trochu nabalená v mikině a kalhotách,ale nožky mám dole holé a studí mně to na tlapky. Tak si vezmu ponožky nebo půjdu do kuchyně. Nakonec jsem v kuchyni, protože ponožky mám v ložnici a holky ještě leží. Dnes nemáme naplánovaný žádný výlet, Ťufík je v pohodě a v noci nepištěl a taky mamča nás chtěla vzít k jedné paní, co má hodně bylinek a tak jsem zvědavá. Možná zrovna na kašel ségry by se něco hodilo, ikdyž taky mamča v kuchyni bylinky na kašel má. Podívám se, co je v lednici, protože mám hlad a mamča včera, jo už je vzhůru,končím.

Tony Johnovi (St, 10. 7. 2019 - 23:07)

(použil jsem v nápisu obrat mladého Jakuba, kterého jsem si velmi oblíbil pro jeho přímočarost ale který už sem po tři roky nechce chodit) a který tu byl ve své nepřítomnosti zneužit. ------------------------Nechám příběh žít. Já jsem se chtěl vidět v Mikulkách hlavně s Liborem, protože je dospělý. Měl jsem pro Mišku tu obálku s pohledy z Berlína, které poslané poštou nepřišly. Miška se hodně bála Miloše a tak mi tam místní lidi vše, co se U Vladařů jako vyzvídajícímu cizátorovi (neseděl jsem v hospodě v Mikulkách už 34 let, i když pocházím kousek odtamtud. Tu si ze mně pak jistý vtipálek, který se vydával za Libora udělal nehoráznou legraci.

Tony, (Čt, 11. 7. 2019 - 07:07)

Chtěl jsi napsat....za Jakuba, ne za Libora? Libor ti korektní setkání přece nabidl někdy ke konci srpna?

Filip (St, 10. 7. 2019 - 23:07)

To není normální už tady,hlavně že se tady promazávalo a bludy nějakýho Lojzu byly ok.A příspěvky k tématu zapadly mezi tyhle sračky.Jo viadukt,plná baculka,počůraný kaťky a nočník.V reálu kdyby mě holka řekla že chodí v noci na nočník a nebo k jahodám,tak nevím nevím asi bych vyprskl smíchy.Papír po vytření jestli byl potom hází pod postel,ne?A chtěl bych to vidět.A všem bych to řekl.

Hm (St, 10. 7. 2019 - 22:07)

Opět skvěle odezírané Johne. Děkuji. I tvá analýza může pomáhat Liborovi.

M (St, 10. 7. 2019 - 21:07)

Jano a ostantí holky když už sme u toho většina chlapů co je tu se prostě piss líbí, mně to poprvé zajímalo, když sem vlastně viděl poprvé resp. si sáhl na nahou ženu, tak mě to prostě zaujalo a zjevně to zůstalo dodnes. Někdo říká, že to maj rádi lidi, co sou rádi ponižovány, já s tím nemohu souhlasit, resp. nejsem si vědom, že bych rád byl ponižován, ale na druhou strnau nevyprávim to každému u piva, ví to o mě asi jen 8 lid.
Problémem je, že naše společnost hned odsoudí, aniž by se pokusila porovnat.

Jana (St, 10. 7. 2019 - 21:07)

Já jsem strašně ráda,že příběh pokračuje, ale chci říci, že v kontextu Johnových analýz pro mně nejen příběh,ale i tato diskuze dostává jinou hodnotu než jen pinožení se za tím,zda to je či není realita.Myslím,že by se Libor a Tonym sejít měl, nebyl pochopen.

Monika (St, 10. 7. 2019 - 22:07)

Jano naprosto souhlasím!

M (St, 10. 7. 2019 - 20:07)

AŤ si trhnou ikdyby to byla slavná osoba tak co je komu do toho? Víš co já si nesu traumat?
Každému pomáhá něco jiného. Už jen nerejte do Libora, ať může v klidu psát, nepřipomínejte mu nic prostě jakoby to vlastně nidko neodhalil.
Jen mě mrzí, že to spíše nepíše holka :-(
Jinak není Rostoky u Prahy a nikoli Jilemnice?

Klára (St, 10. 7. 2019 - 20:07)

Trochu jsme se i dnes toulaly a dojely jsme domů až později. Koupání opět skvělé, ale Miška na to saunování moc nebude vydržela jednou a dobrý a pak byl saunový rituál s esencemi a vějířem asi na 10 minut a Miška to nedala a v půlce musela odejít a já jsem šla za ní taky. Byla skoro na omdlení ,ale naštěstí dnes neblinkala, jen jsme se rychle zchladily v bazénku a byla zase dobrá. Dnes jsme daly i promítání a prostě jsme blbly v bazénech. Pak jsme vyjely se podívat na ty slíbené vláčky a jezdí tam každou chvíli a mamča říkala,že bychom se mohly svézt klidně vlakem do Drážďan nebo i parníkem, co tady taky jezdí. V bazénech se venku čůrat nedalo a tak jsme čůraly na WC ale všechny jsme to dělaly trochu z výšky a nesedáme si na cizí záchody na prkýnko. Mamča nás chtěla vzít ještě do Hřenska a na Pravčickou bránu, ale už bylo pozdě a tak jsme skončily u Vladařů na večeři, mně a Mišce se už tam chtělo znovu čůrat ,ale řekly jsme si,že to vydržíme a ségra to nedala a ta musela asi hodně utekla tam na záchod. Mamča ví, že radši čůráme venku a tak se ani nedivila, když jsme zastavily u chaloupky, že hned za autem šly naše kalhotky dolů a pipinky si ulevovaly proudem rychle ven do trávy. Ťufík je v klidu a nepiští, tak nevím jestli ho dáme k nám nebo ho necháme vedle.Asi kdyby v noci otravoval, tak ho dáme na chodbu, vyčůráme se preventivně a budeme spát dál. Maminka od Mišky dnes volala, že ji nám tam nechá tak dlouho, jak ona bude chtít a jak my nebudeme od ní otrávený a že si jinak pro ni přijede okamžitě, kdyby zlobila. Ale ona je suprová a já i ségra jsme šťastné, že ji tady máme. Miška byla u Vladařů trochu nejistá, aby tam nečekal Miloš, ale až do chvíle, než jsme tam zastavily na večeři si na to nevzpomněla a Miloš tam samozřejmě nebyl, protože je to Petr a nemá čisté svědomí.Nikola má už malý očička a asi bude brzo chrnět a já myslím, že Miška a já taky. Miška je tady vedle mne a má mne tady jako svou psací mluvčí, ale kdyby něco chtěla napsat sama, tak určitě napíše taky, Toho osmnáctého zajedeme do Roztok k Markétě a to se na to moc těšíme. Libor nás tam vezme a buď zpátky přespíme jednu noc v Mimoni doma a pak druhý den přijedeme za mamčou nebo přijedeme rovnou třeba pozdě večer. Uvidíme ,ale na Markétku se moc těším, ona si plánuje taky přijet Věrča z Prahy a setkat se máme na Ještědu, ale zatím ji to nevychází časově kvůli službám a tak asi až v srpnu.

M (St, 10. 7. 2019 - 20:07)

Ale eště že sem si u toho nedělal dobře :P.

M (St, 10. 7. 2019 - 20:07)

Kurva tak to mi ho vyndej. Sorry, ale to fakt nejde. Jen proč to všechno, co tím vlastně sleduješ, pomáhá ti to aspoň?
Já bych ml taky jeden příběh kterej by byl klidně reálný, ale s čůráním nesouvysí.
Když se ot takhle už rozproudilo, nechtěl by ste někdo pokecat na FB či máte-li nekoo ICQ?
Jinak já nejsem fiktivní postava, opravdu nevidim, pocházim z ÚL a jen sem se děsil že by holky reálně toho byly schopné, vim jaké máj já střeva.
Pomluvy na doktorce sou naprosto běžně a člověk se musí přez to přenst.
Já sem to tušil jen bylo lepší dělat, že vlastně je to reálné, ale potvrdil bych si to v Dačicích.

Touha (St, 10. 7. 2019 - 19:07)

Zeptám se diskutujících i Johna na názor? Proč se chce nový Libor setkat s Tondou?

John (St, 10. 7. 2019 - 21:07)

Mohu-li zareagovat na Váš dotaz, tak je velmi trefný a děkuji za něj. Podle mého posouzení je Libor ta zranitelná a křehká bytost s nízkým sebevědomím až naivním přemýšlením a zčásti se v Kláře zrcadlí jeho osobnost. To vše proto ,co prožil v dětství a jak byl ponížen, týrán, znevažován a on velmi toužil po čisté lásce a opoře ,ale byla mu odepřena a on neměl odvahu ji najít třeba ve fungujícím partnerském vztahu. A nyní se na scéně objevuje Tony. Zralý muž s přehledem,kterého Libor tak trochu vodil za nos, byť nevědomě a nyní má z toho pocit viny. Zde je jeho nezvládnutá role vůči autoritám všeobecně a on v tomto momentě může Tonyho považovat za autoritu ve dvou rovinách - potřeba se mu osobně omluvit a vysvětlit své pohnutky
- a druhá rovina, podle mne významnější- on jej nyní, kdy se odhalil bere Tonyho jako určitou berličku,oporu, autoritu- člověka ,který ho pochopí a podpoří a neodsoudí. To nebýt odsouzen za své počínání právě Tonym může být pro Libora z terapeutického hlediska velmi významné, ačkoliv tato jeho vize nemusí být osobním setkáním zcela naplněna. V celém Liborově příběhu se prolíná volání SOS . Volání o pomoc v situaci, kdy jsem na dně. Pak jsou tu ještě dvě drobnosti. Je tady informace, že Libor byl poznán a Radka ví o koho se jedná. Zde mohu-li požádat, ponechte si tuto informaci jako důvěrnou pro sebe, protože jinak by to mohlo mít i fatální následky a z mé praxe takovéto causy nebyly ojedinělé, navíc ,pokud by se mělo jednat o člověka na vyšším společenském postu. A druhá drobnost- proč zrovna zde na tomto portálu se začal odvíjet jeho příběh? Buď to byla náhoda, ale nejsem toho názoru, naopak si myslím, že se Liborovi líbí piss a že ke své společenské roli se za to stydí a tají to, přestože se jedná dnes již o poměrně bežně vyhledávanou sexuální aktivitu hlavně u mužů, které vzrušuje pohled na močící partnerku. Na závěr chci popřát Liborovi hlavně hodně štěstí a vám ostatní kromě toho samého i lehkou tolerantnost. Velmi mne zaujal i názor,že příspěvek, že sám příběh je i terapií pro ty, které se v podobných problémech pohybují a s tím mohu jedině souhlasit.

Touha (St, 10. 7. 2019 - 21:07)

Johne, dovolím si Vám oponovat ve třech bodech: 1. Mám dojem, že autor Libor není mlady muž ale muž nejméně středního věku. Jazyk, který používá při psaní příběhu, není jazyk současného mladého muže. Pokud se ovšem nejedná o úmyslnou autorskou stylizaci. 2. Nemyslím si, že Libor je veřejně známá osoba. 3. příspěvek Radka byl fejk, opravdu je minimální pravděpodobnost, že se zde sejdou lidé, kteří se znají a poznají. A i kdyby, proč by na něj Radka upozorňoval

John (St, 10. 7. 2019 - 21:07)

Touho, ale já jsem netvrdil, že Libor musí být mladý muž, jen muž, který se nese třeba i desítky let trauma z mládí a nyní je teprve schopen jej ventilovat. Můuže být s přehledem ve věku Tonyho nebo mírně mladší.
2. Jedna indicie mne zarazila - přečtěte si prosím pasáž, kdy Klára se setkává s osobností v Mimoni v bílem luxusním voze a dostává od ní dárek- knihu a DVD. Může ,ale nemusí zde být souvislost s pozadím Liborovy práce, který takto cípečkem velmi maskovaně odhaluje své soukromí. Je to trochu možná násilná kombinace, ale ze své praxe ji znám právě v podání podobných lidí, kteří prošli složitým obdobím jako veřejně známé osoby. Na to navazuje příspěvek Radky, který může být samozřejmě fejk, ale pokud čtu trochu mezi řádky, tak jsem zde na rozpacích. Nicméně myslím si, že Libor dospěje nakonec k rozhodnutí se s Tonym setkat a odhalit svou identitu, ale musí být sám na to připraven. A to přestože si myslím, že by vnitřně chtěl, není schopen tak zatím učinit.

John (St, 10. 7. 2019 - 19:07)

Jestli dovolíte, vnesu sem ještě jeden poslední malý postřeh, protože mne v důsledku děje vyvstaly ještě některé významnější indicie, které logicky vysvětlují nejen dialog Libora po jeho odhalení. Tak za prvé si nelze nevšimnout postavy Markéty a Kláry a spojených prožitků. Markéta je sexuálně prakticky znásilněna otcovým kamarádem za jeho "dohledu" a Klára prožívá peklo s otcem tyranem, který jí a dcerku mlátí, nepouští na záchod a v jednom okamžiku Klára Nikolu zachraňuje, protože ji jde o život. Jakub Mišku nejprve naláká na sexuální čůrací hrátky, aby se z něj posléze stal agresor a tyran, co nedovolí jít Mišce vykonat potřebu až se stane ponižující nepříjemnost, kterou si dívka nese v sobě následující měsíce. Přestože Libor dnes vysvětlil některé pohnutky, příběhem se lyne ve třech rovinách trauma z mužské agresivní role. Klárka zachraňuje Nikolu ..... Velmi důležitý postřeh je-li pravdivý- Libor nese těžce nenarození očekávaného sourozence - sestry viz. snaha oživit a ochránit ji před zlem i v současnosti. Je-li Libor jedináček, pak o to větší trauma s dětství nese v sobě. Libor píše, že se izoluje na nějaký čas v místě, kde to měl rád a chce psát dál. Zdánlivý rozpor není v důsledku rozporem, ale vnitřní terapií a očistou, přičemž odkrývá ze sebe pravdivé střípky jako reálnou realitu jeho skutečného příběhu. Mám za to, že potřebuje vypsat a vyventilovat ze sebe vše,co ještě nevyšlo na povrch z jeho nitra. Připadá si zraněný a nešťastný a je možné že to nesl neřešené v sobě v řádu i desítek let. Proto je tato grafoterapie pro něj velmi důležitá. Navíc pokud nemůže z jakýchkoliv důvodů odkrýt svou identitu ( státní zaměstnanec, vysoká společenská funkce, umělec aj.) má to o to těžší.
Tolik můj doplňující náhled nebo spíše jednoduché shrnutí.

Míla (St, 10. 7. 2019 - 19:07)

Velmi zdařilé. Pro Libora důležité jako názor odborníka, pro příběh možná také.

Dock (St, 10. 7. 2019 - 18:07)

Asi libor potřebuje dobrou nabíječku.

Radka (St, 10. 7. 2019 - 18:07)

Jen chci říct, že já toho člověka z jeho rukopisu zde poznala a dokonce jsem se s ním i několikrát setkala a četla jsem i jeho knížku a velmi si ho vážím a v životě bych neřekla, že si nese v sobě toto trauma z minulosti. Ale chápu proč to nosí v sobě jako třináctou komnatu a nemůže se s tím svěřit veřejně. Tohle četl můj kamarád a upozornil mne na text a obsah a já jsem si dosadila 1+1 a bylo to jednoznačné.

Reklama

Přidat komentář