Reklama

Trestání kluků

Bobrik (St, 3. 7. 2019 - 06:07)

Já bych tě svázal a obložil kopřivami .

Květa (St, 3. 7. 2019 - 09:07)

Jéžiš tak to snad né. Párkrát jsem se na zahrádce dotkla kopřivy a úplně mi to stačilo. To pálení na prstech nebo na ruce. A obložit kopřivami, to si nedokážu představit. To by nikdo druhému neudělal. Jen nějaký sadista.

Bobrik (Pá, 5. 7. 2019 - 09:07)

To jsem přehnal celé tělo je jen tu pipinku já si občas dám obklad kopřivou ten začátek je dost drsný potom bobr napuchne a celý den hezky brni je to jak ty tvoje vibrační kuličky .

Ondřej (So, 29. 6. 2019 - 18:06)

Matěj dostal výprask za vysvědčení. Musel si sundat trenky - zůstalo mu pak jen tričko, nic dalšího na sobě neměl a byl taky bos , položit se na postel a dostal řemenem přes nahý zadek.

Květa (So, 29. 6. 2019 - 18:06)

A když se tak musí položit vcelku nahý na postel, nestydí se? Beru to podle svého syna. Kdyby se měl svléknout do naha, no to by vůbec neudělal. Dva by ho museli držet a úplně ho znehybnit a další pak by mu stáhl slipy. No ten by se bránil.

Ondřej (Ne, 30. 6. 2019 - 09:06)

Matěj občas dostane, takže je zvyklý a drží. Včera bylo teplo a tak měl na sobě jen tričko a trenky. Kolik je Vašemu synovi a hlavně, jak je velký? Někdy může být kuk i ve třinácti malý a drobný, hodně dětský a pak asi není problém ho zvládnout a zbít ho na holou, ale někdy může být už devítiletý kluk velký a pak to může být náročné mu nařezat, když není na výprask zvyklý a nechce držet.

Květa (Ne, 30. 6. 2019 - 09:06)

Syn měl před nedávnem 13, ale je to pořád jakoby takový malý chlapeček. Ale abych ho přiměla k tomu, aby si vyzkoušel, jak mu pasují, kupř. trenky, boxerky či slipy, tak toho bych se nikdy nedočkala. A to i když stojím za ním a řeknu mu, že se nedívám, anebo i když odejdu z místnosti. No prostě je šíleně stydlivej v letech své puberty.

Ondřej (Ne, 30. 6. 2019 - 12:06)

No, to znamená, že kdyby to bylo potřeba, tak bys asi zvládla mu nařezat. Byl by to pro něj dvojnásobný trest, když se stydí a dostal by na holou...No a jestli jsi s ním sama a máš pocit, že by opravdu měl být pořádně bit, protože si to zaslouží a myslíš si, že bys to nezvládla a nechceš do toho zatahovat příbuzné, tak Ti poradím. Pozvi pár jeho spolužáků a uvidíš, jak Ti ochotně s ním pomůžou a pro kluka to bude trojnásobný trest - že dostane na holou a spolužáci ho před tím svléknou a podrží ho.

Květa (Ne, 30. 6. 2019 - 15:06)

To není tak špatný nápad. Pozvat si na něj spolužáky. Ze dva ze tři kluky a ti už by si s ním poradili. Těm by se neubránil. Chytli by ho a kromě trika by z něj vše stáhli. A nakonec by ho mohli i spráskat. Já bych jenom na to dohlížela. Pořádně by mu zpracovali ten jeho třináctiletej zadek! Ten by dostal do těla!

Ondřej (Ne, 30. 6. 2019 - 17:06)

Tak si ty kluky pozvi a ať mu dají zabrat. Pak napiš, jak to proběhlo, co mu všechno sundali a jak ho zbili na holej zadek...

Květa (Ne, 30. 6. 2019 - 18:06)

Už na tom začínám dělat. Tři, čtyři jeho spolužáky, nebo kámoše znám a vím, že něco takového si nenechají ujít. Ti si na něm zgustnou. Jak na svlíkání, tak pak na nářezu. Ještě jim připravím nějaký provaz, aby ho mohli spoutat, kdyby se moc bránil, nebo nějak sebou škubal. Jo, kdyby tak synátor věděl, co ho čeká. Ten jeho zadek, ten bude vypadat, ten bude zmučenej po výprasku.

Alča (So, 29. 6. 2019 - 18:06)

A jaké měl známky, že musel tohle podstoupit?

Ondřej (Ne, 30. 6. 2019 - 09:06)

Raději to nebudu rozebírat, ale byla tam hlavně dvojka z chování...

Alča (Ne, 30. 6. 2019 - 09:06)

No tak to už něco musel provést. Dvojka z chování se nedává jen tak, z rozmaru.

Alča (Ne, 30. 6. 2019 - 09:06)

Jsem Alena, ale jiná, než Alča. Když tak tedy Alča 2.

Ondřej (Pá, 14. 6. 2019 - 07:06)

Náhodou Matěj občas taky musí klečet, je to jeden z trestů. Zatím jsem psal jen i jeho výprascích, ty ale opravdu moc často nebývají. Klečení bývá třeba za pozdní příchody. To musí Matěj jít do koupelny, jde tam bos, a když má dlouhé kalhoty, tak si je před tím musí taky sundat. Klečí pak na dlaždičkách, tak patnáct – dvacet minut.

Ondřeji, (Pá, 14. 6. 2019 - 09:06)

ty už jsi tak otravně nudný, že to vypadá, že máš opravdu nějakého syna Matěje, kterého biješ přes chodidla a necháváš klečet v koupelně.

Ondřej (St, 12. 6. 2019 - 21:06)

No, no. Jak už jsem psal, tak Matěj je bit jen občas a na chodidla jen opravdu výjimečně. Brečí i při výprasku na zadek, to je normální, že děti při výprasku brečí, dříve se nad tím nikdo nepozastavoval. Výprask musí trochu bolet, proč by pak dostával, kdyby ho to nebolelo, to by nebyl žádný trest. A to trestání na chodidla není zase až tak hrozné, jak tu někdo tvrdí, já ho samozřejmě nebiju moc silně, ale trochu ho to bolet musí, jak už jsem řekl. Během školního roku, když dostane, tak mu nařežu v pátek odpoledne, aby se mu zadek přes víkend zotavil a neměl ve škole problémy při sezení. To samé, když je bit na chodidla, taky dostane v pátek odpoledne, nebo maximálně v sobotu dopoledne. Ono ho to zase tolik nebolí, to není mlácení, ale výchovný trest s citem, má jen trochu červené nohy, běhá jako srnec, ne že by bolestí nechodil…V pondělí už není vůbec vidět, že dostal. A taky není bit jen tak, ale za pořádné prohřešky. Naposled dostal minulý týden, ale po velmi dlouhé době. A byl bit na chodidla, protože ve škole vlezl spolužákovi do baťohu, sebral mu tam brambůrky a půlku jich snědl a ještě mu vzal klíče a pokládal to za ohromě vtipné, než si ten kluk stěžoval učitelce, že mu někdo vykradl baťoh. Dostal třídní důtku a učitelka mi volala, že mám syna zloděje. Takže v pátek odpoledne, to už bývám brzo doma, jsem se Matějem zavřel u něj v pokoji, když přišel ze školy a řekl jsem mu, že bude bit a že asi ví proč. Chvíli mi tvrdil, že to měla být legrace, ale pak toho rychle nechal a už jen stál se sklopenou hlavou. Tak jsem mu řekl, ať se připraví, že dostane na chodidla a ať maže pro tyčku a připraví se na výprask. Takže vyběhl ze dveří, rychle se vrátil s tyčkou, shodil z nohou pantofle, sundal si kotníčkové ponožky a bosky si lehl na postel. Ohnul nohy v kolenou, zvedl nohy a nastavil chodidla. A pak byl bit, za chvíli začal vzlykat a plačky sliboval, že už to neudělá. Dostal střídavě po deseti ranách na každou nožku a protože dvakrát uhnul, tak jsem mu dvě rány přidal. Pak výprask skončil. Matěj ještě pak chvíli brečel na posteli.

Návštěvník (St, 12. 6. 2019 - 22:06)

Není jednodušší klečení v koutě?

Přihlížející (Čt, 13. 6. 2019 - 10:06)

To by musel mít přinejmenším zázvor v prdeli. Z popisu Matějova banálního klečení v koutě by se totiž jeho údajný otec jen těžko udělal.

Reklama

Přidat komentář