985 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Lukaš (anonym)
Odpověď na mám 13 let a s tátou mám
Slipi už skoro nikdo nenosi
21. Únor 2019 - 0:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Tresty kluků mohou být různé, nejenom bití. Popíšu vzpomínku na trest, který jsem dostal na táboře. Bylo to v 70. letech. Poprali jsme se tam s jedním klukem, docela dost. Vedoucí nás museli roztrhnout. Pak na nástupu jsme si museli stoupnout před nastoupený tábor a čekat na ortel. Nejdřív bylo kázání, že jsme hrubě porušili kázeň a pak přišel trest. Řekli nám, že se oba ihned vyzujeme do bosa a čtyřikrát oběhneme tábor. Bylo dost chladno a po dešti, všude bylo i dost bláta. Bez řečí a se sklopenou hlavou jsme přijali trest. Oba jsme se sehnuli, rozvázali si tkaničky, zuly si boty a sundali si ponožky. Bosí jsme se rozběhli po studené, blátivé zemi. Dostali jsme pěkně zabrat. Doběhli jsme po čtyřech kolech udýchaní, zpocení a s pořádně umazanýma nohama, které nás pořádně studily. Pak jsme se mohli jít umýt a obout.
2. Duben 2019 - 16:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Sabina (anonym)
Zdravím, jsem Sabina a je mi 12. let. Mám osmiletýho bráchu, kterej je pěkně drzej a rád prudí. Nedávno jsem mu nařezala na holou, byly u toho i kámošky, který mi s ním pomohly, daly jsme mu co proto, dovolila nám to máma. Holky za mnou přišly, on ke mně vlezl do pokoje a prudil nás. Byl drzej a sprostej a nechtěl vypadnout. Pak jsem šla za mámou, ona řekla, že už ho má dost a ať ho seřežem a pořádně a klidně na holou. Popadla vařečku a šla se mnou zpátky do pokoje. Tam řekla znovu, ať mu dáme výprask, nechala tam vařečku a odešla. Ondra zblednul a chtěl utíkat z pokoje. Chytly jsme ho, odtáhly ho k posteli a tam jsme ho povalily, na záda a klekly na něho. Já na ruce a holky na nohy. Chvíli jsme ho držely, on se zmítal a vřískal, ale nebylo mu to nic platné. Řekla jsem holkám, ať mu sundají věci od pasu dolů a pak bude bit. Ječel néééé, ale holky mu rozeply kalhoty a začaly mu je svlíkat. Hodily je na zem a pokračovaly ve svlíkání. Sundaly mu ponožky a pak i trenky, přistálo to postupně na zemi. Smály jsme se Ondrášovu malému pindíku a pak jsme ho přetočily břichem dolů. Řekla jsem, že mu každá dáme deset ran na zadek. Natáhly jsme mu ruce a nohy, vyhrnuly mu tričko, já klečela na rukách, jedna kámoška na nohách a ta další ho začala bít vařečkou přes zadek. Řval jako pominutej a začal i brečet. Po deseti ranách se holky prohodily a bila ho ta druhá. Tak pak vystřídala mě a klekla mu na ruce. Já jsem Ondrovi vysázela těch posledních deset ran. Zatímco holky mu dávaly střídavě na obě holé půlky, měl tam červené otisky od vařečky, tak já mu dala pořádně na tu škvírku uprostřed. Řval ještě víc a škubal sebou, že ho sotva udržely. Po bití seskočil vzlykající brácha z postele. Popadl svoje věci a utekl do svého pokoje. Tam pak ještě dlouho brečel.
10. Duben 2019 - 17:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukáš (anonym)
Když jsem chodil do čtvrté třídy, tak mě potrestali moji spolužáci. Při hodině jsem si špital se svým spolužákem a nervózní učitelka, která mě dvakrát napomenula a pak řekla, že nechá kvůli mně celou třídu po škole. A že mi neuškodí, když mi spolužáci trochu domluví… Všichni na mě byli naštvaní a učitelku vzali za slovo a následující přestávku pak s pomocí řemene domlouvali mému nahému zadku. Po zvonění se na mě vrhli a za chvíli jsem ležel na břiše na lavici, od pasu dolů vysvlečený, bosý. Pořádně mi nařezali, brečel jsem, velké slzy mi stříkaly až na zem, až z toho byla loužička.
19. Duben 2019 - 16:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Ladis 56 (anonym)
Ladis 56 (anonym) V dětství jsem si užíval hry na indiány, zvlášť když jsme vzali nějakého kluka do zajetí…. Hráli jsme si u tety na venkově, na louce u lesa jsme měli stan, bylo mi jedenáct a mým dvěma bratrancům dvanáct. No a jednou když jsme takhle, tábořili, vybaveni čelenkami s peřím, jsme si všimli, že nás z křoví u lesa někdo pozoruje. Na nic jsme nečekali a vyrazili jsme sprintem k němu. Byl to asi desetiletý blonďatý kluk, malý a drobný. Byl by nám utekl, ale zakopl a upadl a tak jsme ho chytili. Odvlekli jsme ho do tábora a řekli mu, že je náš zajatec. Vzpouzel se, nadával nám, ale nebylo mu to nic platné. Povalili jsme ho na zem, bratranci ho drželi a já jsem ze stanu přinesl provazy. Stáhli jsme z něho teplákovou bundu – měl pod ní tričko a pevně mu za zády svázali holé ruce. Pak mu kluci drželi nohy a já jsem mu zul tenisky a sundal jsem mu ponožky a vyhrnul mu nohavice u texasek až ke kolenům. Holé nohy jsem mu pevně spoutal provazem. Musím se přiznat, že to celé pro mě bylo hodně vzrušující, už když jsme toho kluka chytili a když jsem ho zouval do bosa, tak už mi stál pindík…. Náš zajatec, když jsme ho znehybnili přestal nadávat a začal nás prosit, aby jsme ho pustili. Nechali jsme ho spoutaného na zemi a sedli si po indiánsku, abychom se poradili, co s ním uděláme. Dohodli jsme že, že nejlepší trest pro zajatce bude, když bude vyhoněn, a abychom ho pořádně ponížili a potrápili, tak mu budeme honit holého pindíka, ne přes kalhoty a budeme se střídat. A tak jsme to vzápětí udělali. Klukovi jsme stáhli tepláky a pak i trenky až ke kolenům a bratranec pak uchopil do ruky jeho holého pindíka. Zajatec se zmítal tak, že jsme ho s druhým bratránkem museli přidržovat, i když byl spoutaný. Křičel a ječel, né, né, já nechci…. Bratranec mu stáhl předkožku ze žaludu a jemně s ní pohyboval sem a tam. Kluk byl v obličeji rudý jako rajče, celý se zmítal a kroutil prsty bosých nohou…Za chvíli uchopil zajatcův zrudlý pindík druhý bratránek a pokračoval v pomalém honění. Chvílemi mu držel staženou předkožku a trápil ho druhou rukou na holém žaludu. Drbal mu ho nehtem a cvrnkal mu do něj… Nakonec jsem uchopil pindíka do ruky já. Žalud byl hodně naběhlý, rudý a horký. Kluk byl celý zpocený a už brečel. Pořád opakoval, ne, ne. Holé prsty u nohou měl nyní zaťaté. Stačilo pár pohybů kůžičkou sem a tam a kluk se udělal, na sucho, samozřejmě sperma ještě neměl, ale přesto mu vyteklo z naběhlého pindíka pár kapek takové tekutiny. Dnes vím, že to byla tekutina z prostaty, museli jsme ho přivézt k pořádnému orgazmu. Pak jsme zmučeného kluka rozvázali, celý ubrečený popadl boty, ponožky a bundu a bosky utíkal pryč… A já právě prožíval taky velký orgasmus
9. Červen 2019 - 15:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Ladis 56 (anonym)
Za pár dní se ten kluk k našemu táboru plížil znovu a měl s sebou kamaráda, taky malý kluk, hnědovlasý. Když jsme je zahlédli, tak jsem se s bratranci rychle dohodl, že tentokrát dostane ten kluk pořádně za vyučenou! Bude bit a budeme ho mučit na nohách a ten druhý dopadne taky tak. Samozřejmě pak oba zajatce ztrestáme nakonec na holých pindících… Kluky jsme chytli a dovlekli je do tábora. Byli povaleni na zem, svlečeni z teplákových bundiček, tentokrát jsme jim oběma stáhli i tričko a já jsem pak oběma postupně zul botky a sundal jim i ponožky a vyhrnul jim nohavice u tepláků pod kolena. Pak si museli bosí stoupnout čelem ke stromům, obejmout je a byli pevně připoutání ke stromu. A dostali nařezáno pruty na holá záda. Křičeli, plakali. Po bití si museli zase lehnout na zem a byli pevně spoutáni na rukách i na nohách. A pak jsme jim pálili bosý chodidla zapalovačem. Zase naříkali, křičeli a plakali bolestí. Zmučené kluky jsem pak oba postupně vyhonil. Pomalu jsem jim obnažil pindíky a nahonil je, až se na sucho udělali, tentokrát neukápl ani blonďáček, ten jeho kamarád se pak z to ho počůral, ještě svlečený, takže to teklo na zem. Pak jsme je pustili, zase utekli naboso, věci v ruce, plačky.
9. Červen 2019 - 16:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Margita (anonym)
Odpověď na Za pár dní se ten kluk k
Tak ráda bych svého syna takto potrestala, ale, bohužel, mohu si to jen představovat. Měl třináct a samozřejmě se tohohle nenohu dopustit. Predstavuji si, jak ho spoutávám a to tak, že ho úplně znehybním. Začínám lechtáním na všech místech jeho těla, kromě péra. Poté následuje další mučení. Výprask na zadek a až ho má zčervenalý, tak přikládání žahavých kopřiv. To si aspoň užije. Hlavně to svědění potom. Jo, to jsou jen moje představy. Pořádně mu dát do těla.
10. Červen 2019 - 17:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Svého kluka trestam pravidelně každou sobotu odpoledne. Je na to od dětství zvyklí. Jen ty tresty jsou trochu jiné. Jeho matka ho trestala hlavně přes zadek a na spis pres ptáka a kulky.
10. Červen 2019 - 19:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Margita (anonym)
Odpověď na Svého kluka trestam
Evo, a čím dostává? Řemenem či něčím jiným? Péro a hlavně klučičí kule, plné semene, jsou velice citlivé na bolest. Aspoň myslím. Určitě mu dáváš zabrat opatrně.
10. Červen 2019 - 19:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Odpověď na Evo, a čím dostává? Řemenem
Dostává podle toho jak se v týdnu choval. Rukou, páskem, pravitkem,prutem... . Nemusím opatrně. Pták i koule něco vydrží. A když ma koule plné semene drží jak beránek.
10. Červen 2019 - 19:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Margita (anonym)
Odpověď na Dostává podle toho jak se v
Taky bych svýmu synovi dala pořádně do těla. Nejdříve mu zmučit zadek. Nejlepší je (mám to vyzkoušené na sobě) výprask dřevěným prkénkem. A jít i kousek dolů pod zadek na zadní stehna a na boky, až skoro dopředu. A pak ho obrátit, a pořádně mu zmučit péro. Pořád mám ale pocit, že by ho to moc bolelo. Aby to vydržel. Ale když říkáš, že ten tvůj kluk to snese, tak to pro něj asi taková hrůza nebude. Hlavně aby držel. Jo a nestydí se při tom výprasku tvůj syn? Kluci v tom věku jsou většinou velice stydliví. Zadek ještě ano, ale když se má obrátit na záda a je mu pak všechno mezi nohama vidět, jestli to tomu tvýmu nevadí? Anebo je již tak zvyklý, že mu to ani nepřijde?
10. Červen 2019 - 20:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Odpověď na Taky bych svýmu synovi dala
Jak čteš moje příspěvky !? Netrestam syna . Žádného nemám. Trestám svyho kluka - přítele . Je mu 21.
10. Červen 2019 - 20:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Margita (anonym)
Odpověď na Jak čteš moje příspěvky !?
Omylem jsem napsala "syn" místo kluka.
10. Červen 2019 - 21:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Ondřej (anonym)
Děti se mohou vychovávat výpraskem i v dnešní době, jen to musí být přiměřené a ne moc časté. Jsem už j starší a svého syna Matěje, kterému je devět let vychovávám podle starých zásad. Takže když mě hodně naštve, tak dostane. Většinou páskem, na holou, ale je to tak jednou měsíčně, nebo i za dva měsíce. Ale mám pro něj i speciální trest, ale tím ho trestám maximálně tak třikrát až pětkrát za rok, podle provinění. Když to tedy zaslouží, tak je bit na chodidla, musí být bos a dostává takovou dřevěnou kulatou tyčkou od ramínka. Na zadek dostane tak 20 – 30 ran, podle provinění, na chodidla 10 – 15 ran.
11. Červen 2019 - 21:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Alča (anonym)
Odpověď na Děti se mohou vychovávat
Netušila jsem, že rány na chodidla nějakou malou tyčkou mohou být bolestivé. Navíc jenom 10 až 15 ran. Já svýho syna sem tam, když něco provede, zmydlím pořádně po zadku a to dřevěným prkénkem. Zdá se mi to nejúčinnější a nejbolestivější. Zasahuju teda nejen zadek, ale hlavně tak 10 cm zadních stehen od vrchu. Pak při sednutí to jsou muka. Ale chodidla mě nenapadla. Je to aspoň trochu bolestivé?
11. Červen 2019 - 21:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Ondřej (anonym)
Odpověď na Netušila jsem, že rány na
Samozřejmě, že to kluka bolí, ale jak už jsem psal, nechci ho týrat. Trest musí bolet, al ne ublížit. Ta dřevěná tyčka možná ani od ramínka není, je totiž úzká a docela pružná, takže to s ní bolí dost. A ještě upřesním, když s ní Matějovi nařežu, tak dostává 10 - 15 ran na každé holé chodidlo zvlášť a když uhýbá, tak dostane přidáno. Naříká a brečí, nehraje to, to bych poznal, takže ho to bolí až dost.
12. Červen 2019 - 6:51
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Odpověď na Samozřejmě, že to kluka bolí,
tys asi byl hodne rezanej jako kluk kdyz pouzivas takto specifickych metod... normalne vareckou pres zadek jednu a ne toto divadlo ...
12. Červen 2019 - 7:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Quido (anonym)
Odpověď na tys asi byl hodne rezanej
Taky by mě celkem zajímalo, jestli se podobní rodiče mají šanci dočkat ve svém stáří od svých dětí nějakého vděku. Třeba je jejich děcka jen promyšleně připraví o majetek, a pak je nechají čekat na smrt v nějakém smradlavém starobinci. Pokud tam ještě navíc nebudou občas i docházet, aby je bili přes chodidla.
12. Červen 2019 - 10:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Ondřej (anonym)
No, no. Jak už jsem psal, tak Matěj je bit jen občas a na chodidla jen opravdu výjimečně. Brečí i při výprasku na zadek, to je normální, že děti při výprasku brečí, dříve se nad tím nikdo nepozastavoval. Výprask musí trochu bolet, proč by pak dostával, kdyby ho to nebolelo, to by nebyl žádný trest. A to trestání na chodidla není zase až tak hrozné, jak tu někdo tvrdí, já ho samozřejmě nebiju moc silně, ale trochu ho to bolet musí, jak už jsem řekl. Během školního roku, když dostane, tak mu nařežu v pátek odpoledne, aby se mu zadek přes víkend zotavil a neměl ve škole problémy při sezení. To samé, když je bit na chodidla, taky dostane v pátek odpoledne, nebo maximálně v sobotu dopoledne. Ono ho to zase tolik nebolí, to není mlácení, ale výchovný trest s citem, má jen trochu červené nohy, běhá jako srnec, ne že by bolestí nechodil…V pondělí už není vůbec vidět, že dostal. A taky není bit jen tak, ale za pořádné prohřešky. Naposled dostal minulý týden, ale po velmi dlouhé době. A byl bit na chodidla, protože ve škole vlezl spolužákovi do baťohu, sebral mu tam brambůrky a půlku jich snědl a ještě mu vzal klíče a pokládal to za ohromě vtipné, než si ten kluk stěžoval učitelce, že mu někdo vykradl baťoh. Dostal třídní důtku a učitelka mi volala, že mám syna zloděje. Takže v pátek odpoledne, to už bývám brzo doma, jsem se Matějem zavřel u něj v pokoji, když přišel ze školy a řekl jsem mu, že bude bit a že asi ví proč. Chvíli mi tvrdil, že to měla být legrace, ale pak toho rychle nechal a už jen stál se sklopenou hlavou. Tak jsem mu řekl, ať se připraví, že dostane na chodidla a ať maže pro tyčku a připraví se na výprask. Takže vyběhl ze dveří, rychle se vrátil s tyčkou, shodil z nohou pantofle, sundal si kotníčkové ponožky a bosky si lehl na postel. Ohnul nohy v kolenou, zvedl nohy a nastavil chodidla. A pak byl bit, za chvíli začal vzlykat a plačky sliboval, že už to neudělá. Dostal střídavě po deseti ranách na každou nožku a protože dvakrát uhnul, tak jsem mu dvě rány přidal. Pak výprask skončil. Matěj ještě pak chvíli brečel na posteli.
12. Červen 2019 - 21:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na No, no. Jak už jsem psal, tak
Není jednodušší klečení v koutě?
12. Červen 2019 - 22:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Přihlížející (anonym)
Odpověď na Není jednodušší klečení v
To by musel mít přinejmenším zázvor v prdeli. Z popisu Matějova banálního klečení v koutě by se totiž jeho údajný otec jen těžko udělal.
13. Červen 2019 - 10:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Ondřej (anonym)
Náhodou Matěj občas taky musí klečet, je to jeden z trestů. Zatím jsem psal jen i jeho výprascích, ty ale opravdu moc často nebývají. Klečení bývá třeba za pozdní příchody. To musí Matěj jít do koupelny, jde tam bos, a když má dlouhé kalhoty, tak si je před tím musí taky sundat. Klečí pak na dlaždičkách, tak patnáct – dvacet minut.
14. Červen 2019 - 7:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Ondřeji, (anonym)
Odpověď na Náhodou Matěj občas taky musí
ty už jsi tak otravně nudný, že to vypadá, že máš opravdu nějakého syna Matěje, kterého biješ přes chodidla a necháváš klečet v koupelně.
14. Červen 2019 - 9:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukaš (anonym)
Odpověď na Zdravím, jsem Sabina a je mi
V jakem to v roce bylo chudak braška necvrknul se nebo nepočural se
20. Červen 2019 - 10:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Ondřej (anonym)
Matěj dostal výprask za vysvědčení. Musel si sundat trenky - zůstalo mu pak jen tričko, nic dalšího na sobě neměl a byl taky bos , položit se na postel a dostal řemenem přes nahý zadek.
29. Červen 2019 - 18:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Alča (anonym)
Odpověď na Matěj dostal výprask za
A jaké měl známky, že musel tohle podstoupit?
29. Červen 2019 - 18:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Květa (anonym)
Odpověď na Matěj dostal výprask za
A když se tak musí položit vcelku nahý na postel, nestydí se? Beru to podle svého syna. Kdyby se měl svléknout do naha, no to by vůbec neudělal. Dva by ho museli držet a úplně ho znehybnit a další pak by mu stáhl slipy. No ten by se bránil.
29. Červen 2019 - 18:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Ondřej (anonym)
Odpověď na A když se tak musí položit
Matěj občas dostane, takže je zvyklý a drží. Včera bylo teplo a tak měl na sobě jen tričko a trenky. Kolik je Vašemu synovi a hlavně, jak je velký? Někdy může být kuk i ve třinácti malý a drobný, hodně dětský a pak asi není problém ho zvládnout a zbít ho na holou, ale někdy může být už devítiletý kluk velký a pak to může být náročné mu nařezat, když není na výprask zvyklý a nechce držet.
30. Červen 2019 - 9:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Ondřej (anonym)
Odpověď na A jaké měl známky, že musel
Raději to nebudu rozebírat, ale byla tam hlavně dvojka z chování...
30. Červen 2019 - 9:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Květa (anonym)
Odpověď na Matěj občas dostane, takže je
Syn měl před nedávnem 13, ale je to pořád jakoby takový malý chlapeček. Ale abych ho přiměla k tomu, aby si vyzkoušel, jak mu pasují, kupř. trenky, boxerky či slipy, tak toho bych se nikdy nedočkala. A to i když stojím za ním a řeknu mu, že se nedívám, anebo i když odejdu z místnosti. No prostě je šíleně stydlivej v letech své puberty.
30. Červen 2019 - 9:29

Stránky

Přidat komentář