Reklama

Schindeleho minerály

katae (St, 12. 1. 2005 - 15:01)

Minerály užívám asi týden, ale zatím vůbec žádné změny na sobě nepozoruju.Je pravda, že jsem i před tím žila celkem zdravě, jím pravidelně v malých dávkách a dělám si čistící kůry.Tak uvidíme.

štěpánka48 (St, 12. 1. 2005 - 15:01)

Mám velmi podobné zkušenosti, úbytky na váze nejsou sice nikterak veliké cca do 10 kg, na druhou stranu však alespoň tělo hned nezažívá nějaký šok, jako u ostatních diet, které stejně nefungují. Pravdou je, že byť je úbytek menší, už nedochází k zpětnému přibírání:-) a to je asi pro mně to nejdůležitější

milan nohel (St, 12. 1. 2005 - 14:01)

prave s hubnutim jste zacinali a pak uz byly jen prispevky na téma zlepseni pleti,kloubu,revma,lupenky,tlaku a na hubnuti se nejak zapomelo.s tim vsak mam prave dobrou zkusenost, obdobnou jak pise pani o kousek vys.zhubnul jsem taky sice jen 8 kilo /zatim/ale nemusim se omezovat v jidle - to je to zasadni plus

angelika (St, 12. 1. 2005 - 13:01)

osmý den a hlavinka stále nebolí, jupííí

zdenka (St, 12. 1. 2005 - 08:01)

všici píšete jen o kloubech, ale o hubnutí nic...já som zhubla díky obsaženému chrómu o 7 kilo, není to vela ale nemusím sa žinýrovat co kde sním

pavel (St, 12. 1. 2005 - 07:01)

není to žádný zázrak, i když zdraví pro někoho zázrakem je.pak je třeba říci, že schindeleho minerály v tomto směru nemají konkurenci.

yveta (Út, 11. 1. 2005 - 17:01)

ráda bych se také zapojila do diskuze na toto téma, protože mám s těmito minerály rovněž dlouhodobé zkušenosti - bereme je celá rodina a dávám je i dětem a musím zaklepat nebyli jsme nemocní hodně dlouho, patrně to zlepšilo i imunitní systém. Počátky však byly těžké, zhruba měsíc totiž dochází k masivní detoxikaci organismu a z těla se vylučuje všechen binec nastřádaný za roky života. Mi se to projevilo vřídky nejen v obličeji a opravdu jsem se divila, co všechno bylo v těle za svinstvo. Do měsíce se mi pokožka dvakrát sloupala a vřídky vymizely. To však nebylo to nejdůležitější, pro mně bylo zásadní, že to pomohlo na mé kolena a klouby a výrazně se zlepšilo zažívání, rovněž mně přastala bolet hlava, podotýkám, že jsem mívala těžké migrény a to jsem si myslela, že z nošení brýlí-omyl. Je to dobrý produkt a za sebe i rodinu můžu všem vřele doporučit

v.quo (Út, 11. 1. 2005 - 17:01)

Můžu potvrdit, osobně sice beru tři lžičky ráno, v poledne a večer, ale i tak to ny ty čtyři měsíce vyjde

meetjoeblack (Po, 10. 1. 2005 - 15:01)

píšou, že podle užívání.když bereš lžičku 2xdenně, tak zhruba 4-6 měsíců, to de ne ?

kateřina holíko (Po, 10. 1. 2005 - 15:01)

jak dlouho vydrží to kilové balení ? dologran mi vydrží necelých 14 dní, ale to je malá pixlička tak se ptám, protože bych si to chtěla koupit

míra54 (Po, 10. 1. 2005 - 13:01)

Vážení, velice mně zaujal článek na uvedené téma a děkuji za něj, zvlášť řekl bych proto, že jsem zde zároveň mohl najít odkaz na www. stránky, na kterých lze schindeleho minerály zakoupit. Věděl jsem, že něco takového existuje, ale nevěděl jsem, kde to můžu zakoupit. Knížku jsem četl a opravdu by mělo být více takových přírodních produktů, které fungují tak pozitivně na člověka.

angelika (Po, 10. 1. 2005 - 11:01)

šestý den užívam...konečně nemám zácpu a přestala mně bolet hlava..jsem zvedavá jestli to vydrží,protiže ty brufeny už mi lezly krkem

v.quo (Po, 10. 1. 2005 - 09:01)

blacku vracím za tu moji starou..., já tu energii využívám jinak a věř, že i ta Tvoje bude spokojená,hi:-)))

meetjoeblack (Po, 10. 1. 2005 - 06:01)

dobré ranko..včera jsem čučel na telku do jedné...to už se mi nepodařilo dost dlouho a už chápu, co bylo myšleno slovem nabitá energií-energičná:-)

linda (Pá, 7. 1. 2005 - 14:01)

paní doktorko,pokud je mi známo produkt má ochrannou známku trade mark a věřte, že v zahraničí by si nikdo nedovolil napsat na obaly něco jiného než by bylo obsahem, svět je v tomto daleko před náma. s přítelem občas žiju ve francii a nakupovat tam je prostě radost, hlavně u spotřebního zboží nemusím chodit reklamovat, jako magor

doktorka (Pá, 7. 1. 2005 - 13:01)

pro jistotu jsem dala schindele do vody a nechala udělat rozbor...a musím otevřeně napsat, že to složení, které je uvedeno na obalu odpovídá skutečnosti a byla jsem překvapena i mnohými stopovými prvky, jako je třeba lithium...jsem ráda, že je produkt, kde obal odpovídá obsahu...to je vše...další zkušenosti později

meetjoeblack (Pá, 7. 1. 2005 - 12:01)

blbý dotaz...pořádně čti!máš to hned v prvním příspěvku v.quo

mikexxx (Pá, 7. 1. 2005 - 11:01)

jen dotaz, pořád pišete o nějakych mineralech, ale vůbec nevim o co de.na jakém strance nebo kde se hleda ta spol. MINERAL STONES?

lenka (Pá, 7. 1. 2005 - 11:01)

Jen troškou již do tak velkýho mlýna,užívám zhruba tři roky a přála bych Vám všem vidět mý nehty,vlasy i pleť..není to zázrak, jsou to jen minerály potřebné k životu a mimochodníkem zcela jistě to pomáhá na klouby a dnu, můžu o tom vyprávět, protože jsem byla před operací kolene a kyčle.., takový příspěvy by mohlo být tady víc, více rad lidí, kterým něco pomohlo a chtějí se podělit,přeji hezký den všem

meetjoeblack (Pá, 7. 1. 2005 - 09:01)

nemyslím si, že by to bylo návykové, i když je fakt, že to, co tělo potřebuje tak většinou samo chce, že?:-)u mně třeba čokoládu:-)taky třetí den a s větry mám zatím pokoj...jsem zvědavý, jestli mne toho zbaví úplně...

Reklama

Přidat komentář