Reklama

Pás cudnosti

mariand (Ne, 7. 7. 2019 - 06:07)

Ďakujem. Pred mesiacom sme to prvý krát vyskúšali. Bolelo to a ona sama chcela, aby som si dal dole a oddýchol. Po týždni som si na pás naozaj privykol a fyzické bolesti mimo tlaku zmizli. Tlačí toteraz niekde v hlave. Som teraz 14 dní mimo domova zamknutý, a začal som pozorovať, že aj keď chcem otvoriť, reálne nehľadám spôsob ako na to. Mám plastový zámok, takže je to jednoduché, ale vždy sa zastavím. Keď ju o to v telefonáte poprosím, ona povie nie a ja to akosi rešpektujem. Dokonca, keď chcela, aby som si zasunul na hodinu vibračný masážny kolíček, tak som to jednoducho urobil, aj keď si nemyslím, že by ma to vzrušovalo. Bolo to také pocitovo neutrálne. Bolo mi to jedno, ale urobil som to. Mal som pocit, že keby som tak nespravil, tak ju podvádzam. Akoby mi začínali svietiť iné kontrolky.

Návštěvník (St, 19. 6. 2019 - 22:06)

jjjjj

Quido (Út, 18. 6. 2019 - 23:06)

Obecně paroháč, nebo konkrétněji - v jazyce sexuálních her - manžel (nejednou vykastrovaný), který sleduje sex své manželky s jiným chlapem, a případně ještě poskytuje oběma těmto souložícím rozmanité úsluhy.

Návštěvník (Ne, 16. 6. 2019 - 18:06)

Na vláknu "Mužnost" byla právě naznačena souvislost mezi zamčeným penisem a mečem v pochvě, který nelze vytasit. https://diskuse.doktorka.cz/diskuse/muznost?page=38#comment-2884182

Jiří (So, 15. 6. 2019 - 07:06)

Tak to mělo ještě dohru. Paní dnes v noci dostala chuť na sex a zjistila, že nemám pás. Dostal jsem přes koule a pak si na mě pěkně zajezdila. Ona se samozřejmě udělala a já ne.
Ráno přikázala hned nasadit pás, aby mě snad nenapadlo si ho vyhonit. Otevření v nedohlednu.

Jiří (Pá, 14. 6. 2019 - 15:06)

Tak jsem paní nakonec přemluvil. Nejdřív došlo na sundání klícky a pořádnou hygienu a potom hned výprask přes zadek a koule, aby se mi postavil.
Takhle přiškrceného ocelovým a vibrační kroužkem si mě hned osedlala.
Pak přišla na řadu 69 a sexík s výstřikem dovnitř s pokaženým orgasmem na konci.
Pás zůstal dole.
Musím ho hned doma nasadit, aby to paní nezjistila.

Jiří (Čt, 13. 6. 2019 - 15:06)

Tak dneska stříkat nebudu, maximálně manželku večer vylížu .
Nestihneme oboje, tak nákup dostal přednost.
Že už mám modrý koule a veliký jak tenisáky manželku vůbec nezajímá.
Tak snad jí přemluvím v neděli.

Roman (Čt, 13. 6. 2019 - 06:06)

tak ode dneška mě manželka zamkla na 4 až 5 tydnu .......zda se mi to doooost dlouhe ...

láďa (Pá, 14. 6. 2019 - 16:06)

Tak to je super stav kdy nevíš dne a hodiny kdy bude zase na chvíli venku to miluju.

Zdena (St, 12. 6. 2019 - 00:06)

Dobrý den.
Píšete že urino jen na hrátky.
Jak dlouhé hrátky( časově) máte na mysli??

Ivan (St, 12. 6. 2019 - 12:06)

Tak ta délka, kdy je možné mít urinární trubici bez rizika infekce či poškození moč. cest je asi různé podle člověka co ji má a také podle toho,jaké činnosti provádí. Někdo třeba řekne, že se to dá vyzkoušet, ale tomu bych nepřál, aby si léčil následky. Takže lépe méně než více.
Já bych to tipoval tak na den či víkend - doma.

Jiří (Út, 11. 6. 2019 - 11:06)

Tak ve čtvrtek jsme si naplánovali sexik u sestry v bytě.
Vezmu všechny pomůcky sebou a uvidím na co dojde.
Nechci už ani střīkat. Lepšī je sundat klec, namazat penis znecitlivujícím krémem a ošukat manželku. Pak nasadit klec zpátky a manželka ošuká zase mně.
Lepší a delší pocity než při stříkánī a vše co vyteče hned slízat.
TAK MI DRŽTE PALCE !!!

niceshape (Po, 10. 6. 2019 - 09:06)

Dnes jsem si dal pás cudnosti poprvé. Cool zážitek, nezkusíte taky?

mariand (Út, 9. 7. 2019 - 13:07)

Ďakujem za pomoc pri vysvetlení. Manželka nie je v polohe, že to akceptuje, ona to chce. A aj ja.

Návštěvník (Út, 9. 7. 2019 - 22:07)

Myslela jsem akceptování nošení dámských kalhotek

mariand (Út, 9. 7. 2019 - 23:07)

Veď aj ja som to vzťahoval ke kalhotkám.

mariand (Út, 9. 7. 2019 - 12:07)

Viem, že mám výnimočnú manželku. Nie preto, že ma prvychováva svojími metódami, ale preto, že mi rozumie, a teší ju to. Samozrejme potom aj mňa. Jednoducho partnerská chémia. Vraj sa tomu tak hovorí. A je to môj druhý vzťah. Už roky. Až po rozvode som pochopil, o čom to celé má byť a na čom celý vzťah treba postaviť, aby šťastie nebolo nikdy predstierané, ale skutočné. Prajem Ti, aby si to raz zažil a spoznal.

mariand (Út, 9. 7. 2019 - 12:07)

Ďakujem. Áno som chlap a tak to cítim vo všetkom. Aj v obliekaní. Ale ako spodné prádlo nenosím slipy, trenky, boxerky. Len dámske gaťky. A kupuje ich manželka, alebo spolu. A doteraz ani jedna predavačka s tým nemala problém a nevyvaľovala oči. Aj keď im je úplne jasné, kto ich bude nosiť vzhľadom k naším postavám. Väčšinou je to niečo jemné s čipkou. Ani 22 ročná s tým nemá problém. Vie to, akceptuje a nerieši. Manželka jej to jednoducho oznámila, porozprávali sa bezo mňa a život beží úplne normálne ďalej. Bez pretvárky a falše. Toto sú zásadné veci a nie, kto nosí aké prádlo. Dokázať byť vždy sám sebou.

Návštěvník (Út, 9. 7. 2019 - 13:07)

Super že máš manželku, která to akceptuje a nemá s tím problém. Co je to čipka po slovensky?

warp (Út, 9. 7. 2019 - 13:07)

čipka je krajka. u nás to nosí manželka...

Reklama

Přidat komentář