Reklama

Pás cudnosti

Jiří (Čt, 13. 6. 2019 - 15:06)

Tak dneska stříkat nebudu, maximálně manželku večer vylížu .
Nestihneme oboje, tak nákup dostal přednost.
Že už mám modrý koule a veliký jak tenisáky manželku vůbec nezajímá.
Tak snad jí přemluvím v neděli.

Roman (Čt, 13. 6. 2019 - 06:06)

tak ode dneška mě manželka zamkla na 4 až 5 tydnu .......zda se mi to doooost dlouhe ...

láďa (Pá, 14. 6. 2019 - 16:06)

Tak to je super stav kdy nevíš dne a hodiny kdy bude zase na chvíli venku to miluju.

Zdena (St, 12. 6. 2019 - 00:06)

Dobrý den.
Píšete že urino jen na hrátky.
Jak dlouhé hrátky( časově) máte na mysli??

Ivan (St, 12. 6. 2019 - 12:06)

Tak ta délka, kdy je možné mít urinární trubici bez rizika infekce či poškození moč. cest je asi různé podle člověka co ji má a také podle toho,jaké činnosti provádí. Někdo třeba řekne, že se to dá vyzkoušet, ale tomu bych nepřál, aby si léčil následky. Takže lépe méně než více.
Já bych to tipoval tak na den či víkend - doma.

Jiří (Út, 11. 6. 2019 - 11:06)

Tak ve čtvrtek jsme si naplánovali sexik u sestry v bytě.
Vezmu všechny pomůcky sebou a uvidím na co dojde.
Nechci už ani střīkat. Lepšī je sundat klec, namazat penis znecitlivujícím krémem a ošukat manželku. Pak nasadit klec zpátky a manželka ošuká zase mně.
Lepší a delší pocity než při stříkánī a vše co vyteče hned slízat.
TAK MI DRŽTE PALCE !!!

niceshape (Po, 10. 6. 2019 - 09:06)

Dnes jsem si dal pás cudnosti poprvé. Cool zážitek, nezkusíte taky?

mariand (Út, 9. 7. 2019 - 13:07)

Ďakujem za pomoc pri vysvetlení. Manželka nie je v polohe, že to akceptuje, ona to chce. A aj ja.

Návštěvník (Út, 9. 7. 2019 - 22:07)

Myslela jsem akceptování nošení dámských kalhotek

mariand (Út, 9. 7. 2019 - 23:07)

Veď aj ja som to vzťahoval ke kalhotkám.

mariand (Út, 9. 7. 2019 - 12:07)

Viem, že mám výnimočnú manželku. Nie preto, že ma prvychováva svojími metódami, ale preto, že mi rozumie, a teší ju to. Samozrejme potom aj mňa. Jednoducho partnerská chémia. Vraj sa tomu tak hovorí. A je to môj druhý vzťah. Už roky. Až po rozvode som pochopil, o čom to celé má byť a na čom celý vzťah treba postaviť, aby šťastie nebolo nikdy predstierané, ale skutočné. Prajem Ti, aby si to raz zažil a spoznal.

mariand (Út, 9. 7. 2019 - 12:07)

Ďakujem. Áno som chlap a tak to cítim vo všetkom. Aj v obliekaní. Ale ako spodné prádlo nenosím slipy, trenky, boxerky. Len dámske gaťky. A kupuje ich manželka, alebo spolu. A doteraz ani jedna predavačka s tým nemala problém a nevyvaľovala oči. Aj keď im je úplne jasné, kto ich bude nosiť vzhľadom k naším postavám. Väčšinou je to niečo jemné s čipkou. Ani 22 ročná s tým nemá problém. Vie to, akceptuje a nerieši. Manželka jej to jednoducho oznámila, porozprávali sa bezo mňa a život beží úplne normálne ďalej. Bez pretvárky a falše. Toto sú zásadné veci a nie, kto nosí aké prádlo. Dokázať byť vždy sám sebou.

Návštěvník (Út, 9. 7. 2019 - 13:07)

Super že máš manželku, která to akceptuje a nemá s tím problém. Co je to čipka po slovensky?

warp (Út, 9. 7. 2019 - 13:07)

čipka je krajka. u nás to nosí manželka...

mariand (Út, 9. 7. 2019 - 10:07)

Zbytočne Ti budem vysvetľovať, že v takom vzťahu je úplne bežné, že manželka je dosť inteligentná na to, že si v mnohých veciach nechá poradiť a prijme v pohode môj názor. Je to trvale zviazaný spoločný život do ktoręho prirodzene patrí práca, relax, spoločenský život, koníčky, nákupy, rodina a pod. Len laik si myslí, ža manželka nepotrebuje a nechce radu manžela. Zvyšok je presvedčenie o správnom životnom štýle, ktorý prospieva nie len manželom ako osabám, ale silne ovplyvňuje pozitívne aj ich vzťah.

mariand (Út, 9. 7. 2019 - 00:07)

Poznáte niekto stránky, kde sů zobrazené drobné tetovacie symboly na telo submisívneho manžela? Nie cucold. Prípadne pre dominantnú manželku, alebo prehľadné vysvetlenie zaužívaných symbolov. Napr, znak 'zelené v kartách' a v ňom Q,J,K,β,alfa,omega,femdom,dominant wife a pod. ? Chcem sa v tom zorientovať.

mariand (Po, 8. 7. 2019 - 22:07)

Pátram po názoroch iných manželiek, ktoré nemajú potrebu vladtniť manžela ako plaziaceho otroka, ktorého z rozmaru mučia, ale chcú si manžela prevychovať. Na všetko a bez reptania. Lebo si to tak prajú a sú presvedčené, že to tak má byť. A že to aj nakoniec vďaka vytrvalosti dosiahli. Chcem sa vnútorne pripraviť, aby som všetky jej postupy lepšie zvládal a dal jej nezávisle na mojej vôli to, čo práve bude odo mňa vyžadovať.

Návštěvník (Út, 9. 7. 2019 - 09:07)

Co tak nechat se úředně zbavit svéprávnosti?

luci (Út, 9. 7. 2019 - 23:07)

Uvědom si , že je to o deviaci a potom piš příspěvek !

mariand (St, 10. 7. 2019 - 00:07)

Luci, to patrili mne?

Reklama

Přidat komentář