Reklama

Trestání kluků

Kukuřice (Čt, 1. 5. 2014 - 15:05)

rozhodně by se to oblečení...Ano Franta je přemoudřelej- takové děti nemá rád.On prej v tom seriálu hraje mladšího, že teak vypadá. A Co myslíš ta Viky? já bych je nejradči potrestal oba.

Ale abysme se nebavili pořád o Ulici, třeba v Ordinaci jsou taky protivní děti třeba ta verunka ted, předtim janička, toník je hodnej ale občas taky něco vyvede. A ty jak hráli v gymplu a doktoři vpočátku všichni by ve směs zasloužili. Nbebo jak je tareklama na detol, jak ty děti řeknou otci žádnej detol žádná večeře. okamžitě by měli leted kalhoty dolů a bejt seřezaný a bez večeře. Já sem jel vúterý s dětma domů ze školy-czími a tam byla holka docela s pěkným zadkem a pořátse tam motala kolem pubertáků a různě se tam poštuchovali, tak sem si říkal klukům o holce stáhnout gatky a naplácat a bylo by po škádlení.

wizi (Čt, 1. 5. 2014 - 14:05)

No s tim oblečením máte...rozhodně by se to oblečení u holek mělo hlídat, ale někdy i u kluků. Děti mají chodit dětsky oblékané. Pokud jde o dnešní děti, myslím, že většina z nich zná výprask opravdu jen z vyprávění. Liberální výchova panuje myslím v celé Evropě od Gibraltaru až do Ruska. Možná akorát v Anglii je to ještě tradičně trochu přísnější, ale jinak nemyslím, že by to děti moc znaly. Jinak na ty kluky z ulice jsem si vzpomněl především proto, že jsem toho kluka, co hraje Borise jednou viděl na hlavním nádraží s nějakou dospělou ženou (asi maminka, nevím). A byl na ní dost drzý a odmlouval. Pak ž jsem zase musel na vlak, ale na ten jeho nepříjemný výraz a odsekávání si pamatuju. To bylo tak před rokem. Tak to jsem si říkal, že by potřeboval přehnout přes koleno přímo tam a přede všema. A ten, co hraje Frantu, toho jsem sice nikdy neviděl, ale párkrát byl někde v TV jiných pořadech a připadal mi takový nafoukaný a přemoudřelý. Mluvil o tom natáčení, jakoby ho celé řídil on. Z těchto důvodů si myslím, že dětským hercům mnohdy stoupne taková pochybná sláva rychle do hlavy. Příklady vidíme ze světa. když se to stane, není lepší způsob jak je vrátit nohama na zem a připomenout jim, že jsou zatím pořád ještě malé děti, než pětadvacet na holou s kalhotama dole.

Kukuřice (Čt, 1. 5. 2014 - 12:05)

a ještě dodatek: nedávno v tv říkali jak byli děti ve škole zděšeni když jim ukázali jak dřív děti byli trestáni ve škole i doma. pěkně na holou. Ale já myslím že dnešní děti to někdy znaj jen se bojí to přiznat

Kukuřice (Čt, 1. 5. 2014 - 12:05)

No s tim oblečením máte pravdu. Já bych dokonce trval na tom, že kdyby se dceři zařezávali třeba plavky či kalhoty a kratasy tak si to neustále musí vyndavat aby neprovokovala kluky, jinak že bude výprask. jinak dceru bych kontroloval po snídani a jakmile by měla tanga byl by výprask a musela by si je jít převlíc. i sem uvažoval na tom pokud by neustále dcera chtěla provokovat takoupil bych jí volné tepláky a musela by v nich chodit do školy. nějaké holky třeba naschvál nosí kalhoty typu tepláků a těž se jim zařezávají. jednou sem viděl asi 12letou holku v bílých elastácích a bylo vidět že má tanga a ještě kroutila zadkem. a když narážíte na borise a frantu. tak jednou táta borise mu vyhrožoval že mu dá na holou a boris se rozbrečel. bylo to v době kdy byl na borise i jeho mámu táta zlej. a franta jednou dostal od svého táty spíš jako symbolicky byl přehnut přes kolenoa dostalale to tak je 5let

Kukuřice (Čt, 1. 5. 2014 - 12:05)

No s tim oblečením máte pravdu. Já bych dokonce trval na tom, že kdyby se dceři zařezávali třeba plavky či kalhoty a kratasy tak si to neustále musí vyndavat aby neprovokovala kluky, jinak že bude výprask. jinak dceru bych kontroloval po snídani a jakmile by měla tanga byl by výprask a musela by si je jít převlíc. i sem uvažoval na tom pokud by neustále dcera chtěla provokovat takoupil bych jí volné tepláky a musela by v nich chodit do školy. nějaké holky třeba naschvál nosí kalhoty typu tepláků a těž se jim zařezávají. jednou sem viděl asi 12letou holku v bílých elastácích a bylo vidět že má tanga a ještě kroutila zadkem. a když narážíte na borise a frantu. tak jednou táta borise mu vyhrožoval že mu dá na holou a boris se rozbrečel. bylo to v době kdy byl na borise i jeho mámu táta zlej. a franta jednou dostal od svého táty spíš jako symbolicky byl přehnut přes kolenoa dostalale to tak je 5let

wizi (Čt, 1. 5. 2014 - 10:05)

moje řeč, hlavně když maj...je to tak, s těmi upnutými kalhotami máte úplnou pravdu. Přitom je to směšné, když taková děvčata se snaží kroutit zadkem a přitom ještě žádný pořádně nemají. Je to produkt dnešní doby. Rodiče by jim takové oblečení neměli do určitého věku dovolovat. Stejně tak si myslím, že by se jim vůbec neměli kupovat třeba tanga, nebo jiné podobné věci. Malým holkám úplně stačí obyčejné kalhotky a nemusí nosit ani podprsenku, když žádná prsa stejně ještě nemají. Ale to platí i o tom, když malí kluci nosí "drsný" oblečení, třeba skejťácké nebo punkové a díky tomu si pak myslí, že jsou dospělejší a všechno můžou. Třeba kouřit, sprostě pokřikovat na lidi, nerespektovat dospělé. Ty taky patří přehnout přes koleno. Když už tu byla zmíněna ta Ulice, tak musím říct, že souhlasím s tím, že ti kluci tam by už hodněkrát potřebovali. Franta a Borisek. Co myslíte vy?

Kukuřice (Čt, 1. 5. 2014 - 07:05)

A nebo je rovnou pozvat, aby...moje řeč, hlavně když maj na sobě obtáhlé klahoty a kroutí zadkem zasloužili by je stáhnou a na řetźat. pak vámi zminovaná hanba apk by sem je donutil si obtáhhlé klahoty natáhnout a sedět v nich

wizi (St, 30. 4. 2014 - 17:04)

a ubrečenou zveřejnit...A nebo je rovnou pozvat, aby se přišli na výprask osobně podívat. Aby se musela hned potom každému z nich omluvit. Viděli by ji stát na hanbě a jak je poslaná do postele o hodně dřív, než oni, třeba ještě před večerníčkem a za světla. Nevím jak vy, kukuřice, ale já si vůbec nemyslím, že malé holky jsou nějak z podstaty dospělejší než kluci, nebo že dospívají rychlejc. Myslím, že i holky patří někdy seřezat, když se neumí chovat.

kukuřice (St, 30. 4. 2014 - 08:04)

Souhlas. Napleskat na holou,...a ubrečenou zveřejnit klukům ze školy co pomlouvala

wizi (Út, 29. 4. 2014 - 20:04)

Včera byla ve volejete nově...Souhlas. Napleskat na holou, postavit na hanbu a pak poslat brzo spát. Na cokoliv pod rozkvetlou třešní má ještě času až až.

Kukuřice (Ne, 27. 4. 2014 - 13:04)

Včera byla ve volejete nově ema a že prej kluci by nepoznali rozkvetlou třešen za to by měla bejt zvalchovaná

Eliška (Ne, 27. 4. 2014 - 12:04)

U zelené sedmi?

Tady...Copak jenom pravopisu. I syntaxe je příšerná.

"Seriál je taky to ranč", "ty kluci".

Kdybych byla matkou nebo učitelkou Kukuřice, asi bych se musela propadnout hanbou.

Češtinář (Ne, 27. 4. 2014 - 11:04)

Dost stupidní seriál je...U zelené sedmi?

Tady někomu za mlada řádně nevalchovali zadek za prznění českého pravopisu...

zelí (Ne, 27. 4. 2014 - 10:04)

Dost stupidní seriál je...Ti jednoznačně.

zelí (Ne, 27. 4. 2014 - 10:04)

Dost stupidní seriál je...Ti jednoznačně.

zelí (Ne, 27. 4. 2014 - 10:04)

Dost stupidní seriál je...Ti jednoznačně.

Kukuřice (Pá, 25. 4. 2014 - 20:04)

Dost stupidní seriál je taky to ranč u zelené sedmi. tam by ty kluci potřebovali taky zvalchovat zadek.

Patrik (Pá, 25. 4. 2014 - 14:04)

No jestli se díváte na...Já ne, ale ulici sleduje pravidelně manželka, takže ji čas od času vidím. Sice mi to může být ukradený, ale občas se divím, jak takovéhle seriály ukazují "správnou" výchovu." Spratek může být drzý, může zlobit a dělat ze sebe kdovíco, a rodiče se utápí v sebelítosti a místo pár na holou si s ním povídají a on na ně kašle. Smutné. Zvlášť překvapující bylo, když o těch klucích tam (Franta, Boris, další si nepamatuju) při každé jejich lumpárně všichni dospělí kolem nich vehementně opakovali, že kluci "už jsou přece velcí", takže je přece nemůžeme trestat nějakými zákazy, příkazy, nebo nedej bože tělesně. Holt scénáristé se asi vydali na humanistické tažení za výchovu bez tělesných (a jakýchkoliv jiných) trestů. Jiné podobné seriály nesleduju, ale asi to v nich bude podobné. Výchovný prvek naprosto schází. Frantu i Borise měli seřezat už mnohokrát. Ale už i v prvních dílech, když tam hrála Brodská, tak ty její fiktivní děti by taky bývaly potřebovaly. Ta holka, co hrála její dceru, si vzpomínám, že jí tam nadávala tak, že kdyby to byla moje dcera, tak už má zadek červenej. Ale to nemá smysl. Jen doufám, že se nám tyhle vzory chování, které v TV ukazujeme a ve výchově provádíme jednou nevrátí v nějaké šeredné podobě.

Pepík (Pá, 25. 4. 2014 - 06:04)

zbatek nepřítomnosti rodičů sem měl zákaz kamarádů nemoh sem za nima ani oni k nám a musel pomáhat a učit se jak blebec v červenci. to sem si vduchu řek že to dědovi nezapomaenu. po návratu se ukáazalo že děda mně neměl dát na zadek. tak pak se mně teda děda omluvil když viděl že to asi přehnal a pak když bylo sucho a tahal kýble z rybníka tak sem dělal že to nevidím a seděl sem na dvorku na lavičce. jenže po čase se mně ho zželelo a nosil to s ním. ale ten výprask a ucené učení sem mu neodpustil. ted už nežije ale občas se mi o tom zdává jak na demnou stojí s vařečkou či prutem. i když sem pak ještě jednou dostal od táty za kouření to už sem bral jako spravedlivýtresttaky od táty je to jinýten má právo tretsat syny.

pepík (Pá, 25. 4. 2014 - 06:04)

večer jsem se umyl a usínal, v tom děda přišel do pokoje a rozsvítil v ruce měl prut a že se mám připravit k výsprasku že odmlouvám a nepolouschám a že prej právě mluvil s tátou a že prej může mi dát na holou jak chce. já moc od našich nedostával a hlavně ted už v pubertě vůbec tak mně to zaskočilo. / mimochodem pak se ukázalo že s ním vůbeco tom netelefonoval a děda měl pak od táty problém že mně nařezal/ No ale děda měl jakš takš umně respekttak sem odhrnul peřinu a on mně párkrát šleh přes pižamové kalhoty a já schválně křičel že to bolí i když to tak hrozné nebylo.tak mně je stáh a zjistil že mám ještě těsné slipy a že prej je to nezdravé tak sem je musel taky stáhnout a dostal sem na holou. to už teda bolelo i sem se rozbrečel

Reklama

Přidat komentář