Reklama

Trestání kluků

Marketa (Út, 6. 5. 2014 - 17:05)

Franta a Viki jak tam byli...Tohleto přesně mě taky napadlo, když jsem se na ten díl Ulice dívala. Že by Frantíškovi slušelo zmalovat zadek a mladé dámě taky. Ale jinak by se mělo k podobným trestům přistupovat spíš šetrně. Domácí vězení nebo zabavení počítače taky funguje výchovně. Nejsem proti fyzickým trestům, ale měly by být až poslední možnost, když už to s dítětem jinak nejde.

Marketa (Út, 6. 5. 2014 - 17:05)

Franta a Viki jak tam byli...Tohleto přesně mě taky napadlo, když jsem se na ten díl Ulice dívala. Že by Frantíškovi slušelo zmalovat zadek a mladé dámě taky. Ale jinak by se mělo k podobným trestům přistupovat spíš šetrně. Domácí vězení nebo zabavení počítače taky funguje výchovně. Nejsem proti fyzickým trestům, ale měly by být až poslední možnost, když už to s dítětem jinak nejde.

Kukuřice (Čt, 1. 5. 2014 - 18:05)

jako aby zase ste byli vobraze ty co to tady krytizují. já nejsem zastánce nějakého týrání a seřezávání dítěte aby mělo zadek neustále bolavej. ale nějakým dětem prostě výprask chybí

Kukuřice (Čt, 1. 5. 2014 - 18:05)

no a puboši v autobuse, to...dobře se s váma kecá nemáte icq ? kdyžtak si o něj písnite na [email protected]
nebo si můžem psát na emamilu tady je to takové moc veřejné

Mark (Čt, 1. 5. 2014 - 16:05)

No teda tuhle diskusi když si přečte liberální rodič, tak ho nejspíš trefí. :D Jen pánové doufám, že nemáte vlastní děti, protože ty by měly téměř spartánskou výchovu. Ale jinak je to asi jedno. Každý m na to jiný názor.

wizi (Čt, 1. 5. 2014 - 16:05)

Ano Franta je přemoudřelej-...no a puboši v autobuse, to je taky často síla. Samozřejmě jak říkáte, kalhoty dolů a na zadek, to by bylo ideální řešení. Jen nevím, jestli je správné seřezat před stejně starýma klukama takovou holku, co už má jak říkáte docela pěknej zadek. Sice by se určitě styděla a bylo by to spravedlivé, že když před nima kroutila zadkem, tak ted všichni uvidí, jak přes něj dostane. Ale na druhou stranu by to pro ty pubertální kluky mohl být svým způsobem sexuální zážitek, vidět tu holku s holým zadkem (a při výprasku často bývá nechtěně vidět i předek), a to zas by nebylo moc výchovné. Ale když by dostali nářez třeba všichni najednou, tak si myslím, že je to ideální. To by neměli čas koukat se jeden po druhém, ale řešili by asi hlavně svůj vlastní výprask.

Kukuřice (Čt, 1. 5. 2014 - 16:05)

Franta a Viki jak tam byli...dobře se s váma kecá nemáte icq ? kdyžtak si o něj písnite na [email protected]
nebo si můžem psát na emamilu tady je to takové moc veřejné

wizi (Čt, 1. 5. 2014 - 16:05)

Ano Franta je přemoudřelej-...Franta a Viki jak tam byli drzí na Vikina otce, který měl jen spravedlivý strach, aby mu dcera nepřšla předčasně do jináče. A Franta mu tam ještě vyhrožoval a málem by se s ním býval pral. Takový smrad a chtít se prát s dospělým. No já kdybych byl otec od Viki, tak bych klidně Frantu nechal, aby na mě zkusil zaútočit, ale hned bych ho přitom přehnul přes koleno a napráskal na holou. A pak i Viki, protože byla drzá a tatínkovi se neodmlouvá. A pak bych doporučil Frantovým rodičům, aby si ho seřezali ještě jednou. A nakonec by dostali oba třeba zaracha. Žádný "Romeo a Julie", ale dvě zlobivá děcka. Mohli by spolu stát chvilku na hanbě po výprasku. I když zase nevím, jestli by to bylo správné, protože kdyby byli na hanbě se staženýma kalhotama, tak by tímpádem jeden druhého viděli nahatého, a na to zas mají času dost. Jinak ordinaci neznám, ale v gymplu ten spratek co tam hrál, asi tak 10-12 let mu bylo, tak ten byl prvotřídní adept na pořádný sekec. A reklama na detol má být asi vtipná, ale mě přijde přiblblá. A máte pravdu s tím, co by tam ty děti potřebovaly.

Kukuřice (Čt, 1. 5. 2014 - 15:05)

rozhodně by se to oblečení...Ano Franta je přemoudřelej- takové děti nemá rád.On prej v tom seriálu hraje mladšího, že teak vypadá. A Co myslíš ta Viky? já bych je nejradči potrestal oba.

Ale abysme se nebavili pořád o Ulici, třeba v Ordinaci jsou taky protivní děti třeba ta verunka ted, předtim janička, toník je hodnej ale občas taky něco vyvede. A ty jak hráli v gymplu a doktoři vpočátku všichni by ve směs zasloužili. Nbebo jak je tareklama na detol, jak ty děti řeknou otci žádnej detol žádná večeře. okamžitě by měli leted kalhoty dolů a bejt seřezaný a bez večeře. Já sem jel vúterý s dětma domů ze školy-czími a tam byla holka docela s pěkným zadkem a pořátse tam motala kolem pubertáků a různě se tam poštuchovali, tak sem si říkal klukům o holce stáhnout gatky a naplácat a bylo by po škádlení.

wizi (Čt, 1. 5. 2014 - 14:05)

No s tim oblečením máte...rozhodně by se to oblečení u holek mělo hlídat, ale někdy i u kluků. Děti mají chodit dětsky oblékané. Pokud jde o dnešní děti, myslím, že většina z nich zná výprask opravdu jen z vyprávění. Liberální výchova panuje myslím v celé Evropě od Gibraltaru až do Ruska. Možná akorát v Anglii je to ještě tradičně trochu přísnější, ale jinak nemyslím, že by to děti moc znaly. Jinak na ty kluky z ulice jsem si vzpomněl především proto, že jsem toho kluka, co hraje Borise jednou viděl na hlavním nádraží s nějakou dospělou ženou (asi maminka, nevím). A byl na ní dost drzý a odmlouval. Pak ž jsem zase musel na vlak, ale na ten jeho nepříjemný výraz a odsekávání si pamatuju. To bylo tak před rokem. Tak to jsem si říkal, že by potřeboval přehnout přes koleno přímo tam a přede všema. A ten, co hraje Frantu, toho jsem sice nikdy neviděl, ale párkrát byl někde v TV jiných pořadech a připadal mi takový nafoukaný a přemoudřelý. Mluvil o tom natáčení, jakoby ho celé řídil on. Z těchto důvodů si myslím, že dětským hercům mnohdy stoupne taková pochybná sláva rychle do hlavy. Příklady vidíme ze světa. když se to stane, není lepší způsob jak je vrátit nohama na zem a připomenout jim, že jsou zatím pořád ještě malé děti, než pětadvacet na holou s kalhotama dole.

Kukuřice (Čt, 1. 5. 2014 - 12:05)

a ještě dodatek: nedávno v tv říkali jak byli děti ve škole zděšeni když jim ukázali jak dřív děti byli trestáni ve škole i doma. pěkně na holou. Ale já myslím že dnešní děti to někdy znaj jen se bojí to přiznat

Kukuřice (Čt, 1. 5. 2014 - 12:05)

No s tim oblečením máte pravdu. Já bych dokonce trval na tom, že kdyby se dceři zařezávali třeba plavky či kalhoty a kratasy tak si to neustále musí vyndavat aby neprovokovala kluky, jinak že bude výprask. jinak dceru bych kontroloval po snídani a jakmile by měla tanga byl by výprask a musela by si je jít převlíc. i sem uvažoval na tom pokud by neustále dcera chtěla provokovat takoupil bych jí volné tepláky a musela by v nich chodit do školy. nějaké holky třeba naschvál nosí kalhoty typu tepláků a těž se jim zařezávají. jednou sem viděl asi 12letou holku v bílých elastácích a bylo vidět že má tanga a ještě kroutila zadkem. a když narážíte na borise a frantu. tak jednou táta borise mu vyhrožoval že mu dá na holou a boris se rozbrečel. bylo to v době kdy byl na borise i jeho mámu táta zlej. a franta jednou dostal od svého táty spíš jako symbolicky byl přehnut přes kolenoa dostalale to tak je 5let

Kukuřice (Čt, 1. 5. 2014 - 12:05)

No s tim oblečením máte pravdu. Já bych dokonce trval na tom, že kdyby se dceři zařezávali třeba plavky či kalhoty a kratasy tak si to neustále musí vyndavat aby neprovokovala kluky, jinak že bude výprask. jinak dceru bych kontroloval po snídani a jakmile by měla tanga byl by výprask a musela by si je jít převlíc. i sem uvažoval na tom pokud by neustále dcera chtěla provokovat takoupil bych jí volné tepláky a musela by v nich chodit do školy. nějaké holky třeba naschvál nosí kalhoty typu tepláků a těž se jim zařezávají. jednou sem viděl asi 12letou holku v bílých elastácích a bylo vidět že má tanga a ještě kroutila zadkem. a když narážíte na borise a frantu. tak jednou táta borise mu vyhrožoval že mu dá na holou a boris se rozbrečel. bylo to v době kdy byl na borise i jeho mámu táta zlej. a franta jednou dostal od svého táty spíš jako symbolicky byl přehnut přes kolenoa dostalale to tak je 5let

wizi (Čt, 1. 5. 2014 - 10:05)

moje řeč, hlavně když maj...je to tak, s těmi upnutými kalhotami máte úplnou pravdu. Přitom je to směšné, když taková děvčata se snaží kroutit zadkem a přitom ještě žádný pořádně nemají. Je to produkt dnešní doby. Rodiče by jim takové oblečení neměli do určitého věku dovolovat. Stejně tak si myslím, že by se jim vůbec neměli kupovat třeba tanga, nebo jiné podobné věci. Malým holkám úplně stačí obyčejné kalhotky a nemusí nosit ani podprsenku, když žádná prsa stejně ještě nemají. Ale to platí i o tom, když malí kluci nosí "drsný" oblečení, třeba skejťácké nebo punkové a díky tomu si pak myslí, že jsou dospělejší a všechno můžou. Třeba kouřit, sprostě pokřikovat na lidi, nerespektovat dospělé. Ty taky patří přehnout přes koleno. Když už tu byla zmíněna ta Ulice, tak musím říct, že souhlasím s tím, že ti kluci tam by už hodněkrát potřebovali. Franta a Borisek. Co myslíte vy?

Kukuřice (Čt, 1. 5. 2014 - 07:05)

A nebo je rovnou pozvat, aby...moje řeč, hlavně když maj na sobě obtáhlé klahoty a kroutí zadkem zasloužili by je stáhnou a na řetźat. pak vámi zminovaná hanba apk by sem je donutil si obtáhhlé klahoty natáhnout a sedět v nich

wizi (St, 30. 4. 2014 - 17:04)

a ubrečenou zveřejnit...A nebo je rovnou pozvat, aby se přišli na výprask osobně podívat. Aby se musela hned potom každému z nich omluvit. Viděli by ji stát na hanbě a jak je poslaná do postele o hodně dřív, než oni, třeba ještě před večerníčkem a za světla. Nevím jak vy, kukuřice, ale já si vůbec nemyslím, že malé holky jsou nějak z podstaty dospělejší než kluci, nebo že dospívají rychlejc. Myslím, že i holky patří někdy seřezat, když se neumí chovat.

kukuřice (St, 30. 4. 2014 - 08:04)

Souhlas. Napleskat na holou,...a ubrečenou zveřejnit klukům ze školy co pomlouvala

wizi (Út, 29. 4. 2014 - 20:04)

Včera byla ve volejete nově...Souhlas. Napleskat na holou, postavit na hanbu a pak poslat brzo spát. Na cokoliv pod rozkvetlou třešní má ještě času až až.

Kukuřice (Ne, 27. 4. 2014 - 13:04)

Včera byla ve volejete nově ema a že prej kluci by nepoznali rozkvetlou třešen za to by měla bejt zvalchovaná

Eliška (Ne, 27. 4. 2014 - 12:04)

U zelené sedmi?

Tady...Copak jenom pravopisu. I syntaxe je příšerná.

"Seriál je taky to ranč", "ty kluci".

Kdybych byla matkou nebo učitelkou Kukuřice, asi bych se musela propadnout hanbou.

Reklama

Přidat komentář