Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Balonek (So, 24. 3. 2018 - 17:03)

Já klidně...,můžeme si...Dobře. Mé číslo je ti k dispozici. Budu se těšit na ty tvé "goriláky" ....

Balonek (So, 24. 3. 2018 - 17:03)

Já klidně...,můžeme si...Dobře. Mé číslo je to k dispozici. Budu se těšit na ty tvé "goriláky" ....

Yossarian (So, 24. 3. 2018 - 13:03)

Rád bych o incestu, apod.,...Já klidně...,můžeme si taky pokecat o gorilácích...!!!Se dvěma jsem měla poměr...,jeden mne ojel zezadu a druhému
jsem kouřila péro zepředu...!!!
Heleď..., svému synátorovi bych dovolila
cokoliv z oblasti sexu...!!!A klidně ať mi vystříká svatyni...!!!

Yossarian (So, 24. 3. 2018 - 13:03)

Rád bych o incestu, apod.,...Já klidně...,můžeme si taky pokecat o gorilácích...!!!Se dvěma jsem měla poměr...,jeden mne ojel zezadu a druhému
jsem kouřila péro zepředu...!!!
Heleď..., svému synátorovi bych dovolila
cokoliv z oblasti sexu...!!!A klidně ať mi vystříká svatyni...!!!

Yossarian (So, 24. 3. 2018 - 13:03)

Rád bych o incestu, apod.,...Já klidně...,můžeme si taky pokecat o gorilácích...!!!Se dvěma jsem měla poměr...,jeden mne ojel zezadu a druhému
jsem kouřila péro zepředu...!!!
Heleď..., svému synátorovi bych dovolila
cokoliv z oblasti sexu...!!!A klidně ať mi vystříká svatyni...!!!

Arnošt (So, 24. 3. 2018 - 12:03)

Rád bych o incestu, apod.,...Ty si jako vážně myslíš,že si s tebou bude nějaká žena jen tak esemeskovat o incestu?Na to zapomeň,to by tě za prvé musela znát,a taky málokdo je ochoten bavit se o intimních věcech ze svého soukromí.A ženy obzvlášť.

Balonek (So, 24. 3. 2018 - 10:03)

Tak jsem tady našla toto...Rád bych o incestu, apod., pokecal s nějakou maminou, ženou ..... Mé tel 722386890.

Jarka 42 (Pá, 28. 5. 2021 - 20:05)

Ja bych si rada popsala maš li zajem mam stejnou zkušenost

luci (Pá, 23. 3. 2018 - 17:03)

Chtěl bych ještě jednu...Pochop,že by se vám neulevilo,ale naopak přitížilo.Definitivně "zamkni dveře této třinácté komnaty a zahoď klíč"!!!

Syn (Pá, 23. 3. 2018 - 14:03)

Chtěl bys pochopit,že...Chtěl bych ještě jednu šanci a konečně ji využít tak jak jsem to měl udělat už před lety. Ale asi to vypadá dost bledě. Podle toho co píšeš. Třeba by se nám oboum ulevilo kdyby jsme si to pěkně vyříkali...

luci (Po, 19. 3. 2018 - 23:03)

Chci vědět proč to...Chtěl bys pochopit,že nadržená ženská se těžko ovládá a dělá zoufalé věci.Někdo dokáže chtíč potlačit dobře,někdo hůř a s někým to prostě cloumá. Takže ji budeš konfrontovat s tím co tenkrát bylo a nebylo,abys to pochopil? Nebo ji chceš ponížit,ztrapnit a mít to jako satisfakci? Rozumný chlap by to hodil za hlavu a šel dál.

Syn (Po, 19. 3. 2018 - 21:03)

A jak by sis to postavení...Chci vědět proč to dělala. Penis je až na druhém místě... sranda. Nejde mi o to ji ojet. Ale to aby ji došlo co dělala. A pak kdybych to pochopil bych ji mohl odpustit. A zapomenout.

Dědek (Po, 19. 3. 2018 - 19:03)

Sodoma-Gomora!Zalez Bábo mezi prkna a neotravuj, čouhá
ti parte z kapsy.

Bába (Po, 19. 3. 2018 - 19:03)

Sodoma-Gomora!

Strejda (Po, 19. 3. 2018 - 18:03)

Možná...

luci (Po, 19. 3. 2018 - 18:03)

To je právě to... Nikdy...A jak by sis to postavení čelem představoval? Postavením penisu,nebo jak?

Otec (Po, 19. 3. 2018 - 17:03)

To je právě to... Nikdy...Ano.

Matka (Po, 19. 3. 2018 - 16:03)

To je právě to... Nikdy...Ne.

Syn (Po, 19. 3. 2018 - 15:03)

Pokud už incest...To je právě to... Nikdy mezi námi k ničemu nedošlo. Nikdy jsem se k tomu neodhodlal. I když se mi nabízela. Tak ji chci říct že dnes
je situace jiná. Několik let mě chtěla fiknout a tet by nechtěla ? To mě přijde divný.
Podle mě se stydí. A navic je to jeji vina víc než moje. Tak by se k tomu měla postavit čelem.. Ne ?

Tony (Po, 19. 3. 2018 - 14:03)

Pokud už incest...Aho Luci,podle tvých příspěvků si myslím jako bys to chápala, tobě by se líbilo kdyby tvoje dcera sukala s tvým mužem? Vždyť to není normální. Ja když byl v pubertě tak bych z matkou nešel ani na nákup, natož si ji představit nahou. Fuj i teď mi naskakuje husí kůže. Ti co tu píšou ty bláboly fakt nejsou normální. Na světě je tolik nádherných sexy ženských, no opravdu tomu nerozumím.

Reklama

Přidat komentář