Reklama

Vzrušení z vlastního syna

luci (So, 7. 7. 2018 - 17:07)

Rád bych o tom to tématu...Hochu uklidni se. Mamky které se nechají nabíjet svými synky se najdou ale takové to s tebou diskutovat nebudou.

Petr - balon (So, 7. 7. 2018 - 01:07)

Rád bych o tom to tématu pokecal s nějakou maminou. Tel 722 738 533.

Petr - balon (So, 7. 7. 2018 - 01:07)

Ahoj. Rad bych o tom to tematu pokecal po tel. 722 738 533.

Petr - balon (So, 7. 7. 2018 - 01:07)

Tak...co napsat...vidím, že...Ahoj. Rad bych s tebou o tom to tematu pokecal po tel. 722 738 533.

Bohuš (Čt, 5. 7. 2018 - 14:07)

ahoj je mi 21 bydlim s matkou...Nejsi ani první a ani zdaleka ne poslední koho to přitahuje !

Marek (Čt, 5. 7. 2018 - 00:07)

ahoj je mi 21 bydlim s matkou sám a popravde mě tato predstava vzrusuje ,proto sem taky tady , je to pekna zenská momentalne bez chlapa , tak by bylo fajn si vzájemne pomoct ... na tom neni nic nechutneho , samozrejme ne kazdej kluk ma doma rajcovní maminu ale kdyz jí vidim v tricku a leginach jak treba meje nadobí tak bych musel bejt na chlapy abych na ni nedostal chut :) čistě o to fyzicno nez si najdu svoji partnerku , sem rád ze sem pisou zensky povidky ze treba pred 10 lety se svym synem spali ale on uz má dávno rodinu a svoji manzelku ... spousta jich to odsoudí asi to neni na kazdou , chapu ze ne kazda se zvrusí pri te predstave ze ji pytluje její syn ale lidi sou ruzní ,samozrejme kdo má sexu dost tak ho to treba ani nenapadne , zajímalo by mě v kolika rodinach se to stalo , jasný je ze se ktomu nikdo neprizná ,,ze se tesi az ho doma mamka vykourí a on jí pak vylíže, já bych tý svojí ho tam strcil okamzitě :)

Bohuš (Ne, 24. 6. 2018 - 18:06)

Mela jsi ho alespon vykourit...Ahojky, máš pravdu mohla mu ho vykouřit!

swiggi (Ne, 24. 6. 2018 - 16:06)

Zdravím , já sem se za to...Co takhle dát si lahev vina,a zeptat se zda ji nechybí sex.Uvidíš reakci,pak to zkus jako na každou jinou!Sáhni na kolinko. pohlad prsa..

luci (So, 23. 6. 2018 - 18:06)

A třeba si o svých...Ištváne,to jsi opravdu přehnal!

Jindra (So, 23. 6. 2018 - 16:06)

A třeba si o svých...To má být jako vtip?Pokud vím,tak žádné fantazie nejsou trestné,nemluvě o tom,že drtivá většina dam které se tomu věnují,si užívá se skoro dospělými a nebo dospělými syny.Není to tedy žádné zneužívání.To,co o tom někteří lidi soudí,jsou jen rádoby moralistické kecy,nic víc.Navíc je do toho každému tak akorát velké kulové.

no tak si ho za (So, 23. 6. 2018 - 11:06)

Zdravím , já sem se za to...Honit, aby tě jako při tom pristihla... A uvidíš...

Mates (So, 23. 6. 2018 - 07:06)

Zdravím , já sem se za to drive stydel ale od 13 let sem si honil nad mamcinejma kalhotkama a poslouchal sem kdyz s tatou šukali hodne me to zvrusovalo jak řvala utoho , v tu dobu ji bylo 35 a opravdu vypadala dobre , casto sem ji smiroval kdyz se prevlikala , koupala videl sem ji celou nejvice me zajimal jeji rozkrok :) trvalo to nejakou dobu pote sem si nasel svoji pritelkyni a na mati sem ani nepomyslel , rodice se po letech rozvedli a ona zustala sama porad velmi atraktivni paninka. Nastehoval sem se k ní abych neco usetril .. dnes je mi 25 a makam na sobe cvicim snad nevypadam spatne , muzete si myslet o me co chcete ale me se proste líbí jako ženská a vzrusuje mě :) chlapa ted nema takze urcite musi byt porad nadrzena , zijeme sami zajímalo by mě zda ji treba taky zvrusuji :) kezbych se za ní mohl vecer pritulit a uzit si s ní nebo aspon neco aby mi dovolila , jenze jak na to ? kolikrat kdyz ji vidim rozvalenou na gauci jen v sukni tak sem z ní hotovej hned :) vzdyt by to bylo jen mezi nami , pro nekoho to je asi nepochopitelne ale já bych se opravdu nebranil s mamkou se pomilovat , zajimalo by me vypraveni rodin kde se neco takoveho stalo jak to vydí oba a jejich pocity ,zkusenosti . Tezko rict kolik je ve skutecnosti takových maminek co to synum dovolí , podle mě si prijdou na svoje oba , pokud se to nikdo nedozví tak co ...

luci (Pá, 22. 6. 2018 - 00:06)

Určitě je takovýcj maminek...Spolehni se,že je,ale ty se tím na diskuzích neprezentují.

Eduard Nud (Čt, 21. 6. 2018 - 09:06)

Já mám taky syna. No. Plyšového slona. Říkám mu Ferda, ale jedna sestřička mu říká Zuzanka. Jsme skuteční odborníci, nemůžeme se shodnout na pohlaví.

Ale to jsem nechtěl. Ve dne sedí v křesle, v noci u počítače, aby nepřekážel, když ustýlám a je pořád celý nahatý (!). Někdy ho vezmu do náruče, pochovám, když mám na sobě boxerky nebo nic.

To ráno a večer. Ale pak ho zase dám do křesla nebo k počítači. Připadám si jako deviant nebo senilní stařec. Ale tu první chvíli mi to nahradí skutečného člověka. Však taky proto malé děti vlastní plyšová zvířátka.

Ištvan Fekete (Čt, 21. 6. 2018 - 09:06)

Určitě je takovýcj maminek...A třeba si o svých fantaziích rády popovidaji ve výkonu trestu a nebo později v nařízene ústavni sexuologicke léčbe.

Bohuš (St, 20. 6. 2018 - 11:06)

Tak jsem tady našla toto...Určitě je takovýcj maminek více,neboj se !

Bohuš (Po, 11. 6. 2018 - 12:06)

Mám dotaz..Někde tady jsem...No a ? Normální u zdravé ženy,pokud budete chtít oba!!!

problém (Ne, 10. 6. 2018 - 20:06)

A kdyby reagovala pozitivně,...ty myslíš že kdybys to takhle řek svojí mámě že by do toho šla jo :D

Dan K. (Ne, 10. 6. 2018 - 19:06)

mě ani tak nevzrušuje že...A kdyby reagovala pozitivně, že když se to nikdo nedozví....šel bys do toho? Myslim, že by jsi se lekl skutečnosti.

problém (Ne, 10. 6. 2018 - 16:06)

mě ani tak nevzrušuje že bych měl něco s mámou spíš ta představa co by řekla kdybych jí řek že se mi libi a že mě vzrušuje jak by na to reagovala

Reklama

Přidat komentář