Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Vasek (Čt, 21. 12. 2017 - 00:12)

Proč ne?Protože se takto...Luco napis.Vasek

Vasek (Čt, 21. 12. 2017 - 00:12)

Proč ne?Protože se takto...Luci napis mi..

real (St, 20. 12. 2017 - 23:12)

Proč ne?Protože se takto...srát na justici,hlavní je smočit...a mámě ulevit :-)

luci (St, 20. 12. 2017 - 15:12)

Pokud matka nemá chlapa a...Proč ne?Protože se takto dopouštějí incestu,což je u nás trestné.Pokud se takhle matka se synem uspokojují,měli by zabránit možnému oplodněni.Samozřejmě si dávat pozor,aby jim přitom nikdo "nesvítil",když to někdo udá je problém s justicí.

Kluk (St, 20. 12. 2017 - 10:12)

Pokud matka nemá chlapa a syn je vyvinutý udělá ji to dobře proč ne.
Je to jenom sekačka bez emocí.

Ales (St, 20. 12. 2017 - 10:12)

Já mám stejný problé[email protected]

Ales (St, 20. 12. 2017 - 10:12)

Nějaká matka či syn na...Já mám stejný problém

Daniel (Pá, 15. 12. 2017 - 20:12)

Nějaká matka či syn na pokec která žije v incestnim vztahu ? chci radu vzrušuje mě matka už strašně dlouho a potřebuju radu email [email protected]

Syn (Ne, 3. 12. 2017 - 13:12)

Ahoj ve spolek.
Už od 17 let me mamka stále okukovala. Dělalo mi to dobře. Rada se mi ukazovala nahá a sledovala jak jsem vzrušený. Byl jsem ještě panic. Takze jsem se styděl a nechtěl ji zklamat, svou nezkusenosti. Nicméně jsem po ni nesmirne toužil a stále masturboval. Někdy i aby si toho všimla protoze ona po me toužila snad ještě vic :-). Jenže už je to pár let zpátký a ja mam dotaz na vás mamky..? Zmizí takova silna touha po letech ? Nebo na to myslí do dnes jako Já ?

Olagu KolouSkku (Čt, 21. 9. 2017 - 06:09)

Mama je silnejsi postavy ma...tyhle tvoje pokusy o erotické povídky jsou sice sympatické, ale když to píšeš, tak si u toho aspoň současně nehoň, potom děláš zbytečné chyby navíc, mačkáš stejnou klávesu víckrát, atd.
A také si pořádně zopakuj pravidla pravopisu, jelikož vynechávat interpunkci, chybějící mezery mezi větami a absence velkého písmene na počátku věty příliš o tvé literární úrovni rovněž nesvědčí. ;-)
A tvoje matka má tři ňadra? Tak to je tedy zajímavá hříčka přírody, to jsem naposledy kdysi viděl ve filmu Total Recall s Arnoldem Schwarzeneggerem. :- D

KolouSekk (Čt, 21. 9. 2017 - 02:09)

Mama je silnejsi postavy ma asi 3 prsa,neni to krasavice ale me proste vzrusuje.dene jsem hledal prilezitost ji videt nahou.vyhoda byla ze se predemnou naha nestydela takze sem po ni touzil vic a vic.kdyz byl tata v praci mohl sem jit klidne za ni k vane a povidat si sni aa pritom si ji prohlizet.musela videt ze ji koukam do klina nebo jsempri obeti tlacil klin do jejiho a pri tom mi tvrdnul.casto sem si to delal tak aby me nachytala.jednou me videla a hlavne slysela jak vzdycham asi si myslela ze o ni nevim ale vedel sem.s tatou spala pravidelne nekdy i pres den.nevedel jsem jak se zachova kdyz ji reknu co sni chci.jednou sem sni jel do kramu nakoupit nejaky obleceni byl sem sni v kabince.kdyz si sundala tryko byla jen v podprde rekl sem ji ze ma nadherny prsa jen se pousmala a rekla ze uz je nema jako za mlada.tak rikam ze urcite kdyz je naha vypadaji uzasne.koukla se a reekla chces je videt ?rekl jsem ano.tak az prej budem doma sami muzu si i sahnout,vedela ze sem nikdy holku nemel ani nevidel nahou.kdyz se koupala volala na me at prijdu.stala tam naha a rekla tak pojd mas co jsis pral.hned mi stal.drzel ssem obee prsa a riikam ze je ma nadherny.nedalo mi se ji zeptat jeesstli ji muzu sahnout i do klina kdyz ji ho ujazzu v erekci a reekla ano.koukala jak mi zni stoji.klin ma obrovskej a baculatej sice neoholenej ale stavnatej.no pak si lehla a rooztahla nohy bezeslov me navalila na sebe a rekla dam ti neco co matky nedelaj a zacla ho do sebe strkat.bylo to neskutecny ho mit v mame jako prvni byl sem panic.pokud touzis po mame udelej to

Olag (Čt, 21. 9. 2017 - 01:09)

Tak jsem tady našla toto...Nikdy mi zadna nedala to co mama,nejdriv mi rikala ze ma tatu a ja sem vlasni syn ale kdyz sem ji dal precis par priznani tak zmekla.je az neuveritelny co sem citil kdyz sewm do ni vjel.ona je bohyne

pavel (Pá, 1. 9. 2017 - 11:09)

mě svedla matka.... Ozvi...mám taky takovou zkušenost - dlouhodobou- ale nelituju opravdu se mi to všechno moc líbylo

Pero (Út, 29. 8. 2017 - 07:08)

Taky sukam svoji 50-letou...Prosim hak si prekecal matku k sexu strasne me vzrusuje

Jindra (Út, 31. 7. 2018 - 15:07)

Ty jsi opravdu ale debilní...Normální člověk nemusí souhlasit s tím,co se kde píše,ale i na kontroverzní věci může reagovat slušně.

Právě jsi ale předvedl,jaká je tvoje úroveň nízká.Dokonce ještě výrazně nižší než toho,který souloží s matkou.

Nejspíš jsi to samé,čím nadáváš jiným.

Jirka (Po, 30. 7. 2018 - 22:07)

Bydlíme s matkou sami...Je to to nejkrásnější co se dá prožít. Milování s maminkou je nejnadhernejsi slast.

David (Po, 30. 7. 2018 - 17:07)

Bydlíme s matkou sami popravdě mě vzrusuje predstava si to sní rozdat :) pritahuje mě jako žena , sem rád že takových kluku co by se milovali s mamkou je dost , zavidím těm co se to splnilo a muzou si spolu doma užívat

Jirka (St, 25. 7. 2018 - 10:07)

Popsala jsem ti jak se to...Evičko, opryvdu je to jen vaše věc. Vím, že jste chtěla jen svou zkušeností pomoci jiným, kterým se neco podobného stalo. Bohuzel tady se lidi jsou schopni hlavne urazet. Nido nikoho do niceho nenutil, bxli jste plnoleti tak co. Kazdemu je po tom houby. A kdyz to tema tady je tak co kdo cekal? Ze to tu bude prazdne? Zivot je nevyspitatrlny a mnohdy bam pripravi veci, o kterych bychom mysleli, ze se nam nikdy nemohou stat. A najednou bum a je to tu.
Taky mam kraxnou zkusenost s maminkou. Nejste urcite sami.

.-* (Po, 23. 7. 2018 - 13:07)

Hochu uklidni se. Mamky...Já mám radši kandaulismus.

Twiggy (Po, 23. 7. 2018 - 13:07)

Tak...co napsat...vidím, že...To je pro mě nesplnitelný sen, kéž by jste byla Vy mou matkou =*.

Reklama

Přidat komentář