Reklama

Pánská sukně je vhodný oděv pro léto

Pavel (So, 1. 4. 2017 - 21:04)

Přesně tak. Na trhu je...Kraťasy jsou jistě bezva,ale sukně je něco jiného. Proto jsem právě psal o tom vyzkoušení.

Steve (So, 1. 4. 2017 - 17:04)

Řekl bych spíš nějak mírně ujetí jedinci ... úchylka.

Petr (So, 1. 4. 2017 - 17:04)

Ve vedru přeci nebudeme...Přesně tak. Na trhu je takové množství kalhot a oblečení vůbec, každý si vybere.
Jenomže tu sukni spíše vyhledávají všelijací aktivisté, co na sebe chtějí za každou cenu upozornit.
Je to jejich povaha, i takoví lidé zde jsou.

Pavle, (So, 1. 4. 2017 - 17:04)

To jsem ještě...Jednoduché to je, ale proč tě to zajímá.
Ty si oblečení šiješ sám?
Asi to bude tím, že tuhle pitomost nebude nikdo nabízet v obchodě, válelo by se to tam věky.

Steve (So, 1. 4. 2017 - 17:04)

Ve vedru přeci nebudeme nosit neprodyšné rifle kde se člověk akorát tak dole zapařuje jako blázen! Je spousta letních kalhot, látkové, lněné apod ...

Steve (So, 1. 4. 2017 - 17:04)

Na léto si chlap vezme krat'asy a má vystaráno ... jsou asi 3 různé délky. Na zahradu může i takové ty větší trenýrky. Takže proč vymýšlet nějaké sukně? Ty nechme našim drahým polovičkám ...

Chlapi, myslete proboha hlavou a né dámským přirozením :-D

Konečně názor (So, 1. 4. 2017 - 17:04)

Kdo nevyzkošel pohodlí...Ano, a protože už nejsme ve středověku, můžeme se dnes oblékat, jak chceme. Třeba nosit tanga, chodit nahý, nosit pánské legíny, vysoké podpatky, podvazkový pás... zkrátka už se za orientzaci nemusíme stydět.
Tak jsi to myslel?

Tvá partnerka t (So, 1. 4. 2017 - 16:04)

Proč vyšetřovat, diagnóza...Já jsem viděl v posledních 10 letech jen 2 pošahance v sukni. Jednoho u nás a druhého ve Francii. Není to normální záležitost.

Pavel (So, 1. 4. 2017 - 16:04)

který nosí sukně, by měl...Proč vyšetřovat, diagnóza je jasná: Má rád pohodlí a kašle na páka jako ty!

Pavel (So, 1. 4. 2017 - 16:04)

proč hned sukně? pokud to...To jsem ještě nezkoušel,ale určitě by se zase našli ti praví muži, kteří by blbě kecali. Taky ušít takové kalhoty je složivější. Obyčejná letní sukně je sešít obdélník látky a nahoru zašít gumu.

Default User Image
Max (Čt, 28. 12. 2023 - 11:12)

Ano Pavle, plně s tebou souhlasím proč se neustále šijí nepohodlné trenýrky, nejlepší je opravdu pro nošení kus látky nahoře s gumou, jelikož u nás se to nedostane koupit, tak jsem již na malých trenýrkách ustřihl spodek a na adidaskách rozpáral boční sešití, tím vznikla krátká sukýnka pro pohodlné a praktické nošení, zvláště pro muže a starší pány, není zapotřebí již úd zvedat přes gumu, kdy dochází vždy ještě k poslední kapce do kalhot. Je toto jednoduché - kus látky s gumou,  nebo výroba ze starého trička na hoře již potrhané - ustřihnout, záložku na gumu, totéž jsem si vyrobil ze starších nočních košil, ženských  kombín apod. je to praktické, žádný šev od trenýrek, dostatek prostoru, dokonalé větrání, volnost při sportu, rada pro výrobce - toto zboží schází na trhu, dováží se to jen z ciziny, avšak za dolary

Luděk (So, 1. 4. 2017 - 16:04)

proč hned sukně? pokud to...Ano, to je přesně ono, na sukni trvají jenom psychicky nemocná individua.

no nevím (So, 1. 4. 2017 - 15:04)

proč hned sukně? pokud to není nějakej fetiš a jde pouze o pohodlí a provzdušnění rozkroku, tak může chlap klidně nosit takový ty široký indický kalhoty, co mají rozkrok volnej někde mezi kolenama.

Muž (So, 1. 4. 2017 - 15:04)

Kdo nevyzkošel pohodlí...který nosí sukně, by měl být vyšetřen podrobně na psychiatrii.

nechápu (So, 1. 4. 2017 - 15:04)

A není to jedno v čem kdo chodí oblečený, proč má někdo tendenci někomu říkat, ze pouze to jeho je správné. Každý ať nosí co je mu příjemné. Mnohem víc než sukně na chlapovi me vadí pokud se někdo nemeje a obtěžuje okolí svím smradem.

Pavel (So, 1. 4. 2017 - 15:04)

Kdo nevyzkošel pohodlí letní sukně, tak nemůže pochopit. Druhá možnost je,že nechce nebo není schopen, a pak zde blábolí o homosexuálech. Je to o pohodlí a o mozku, který neustrnul ve středověku.

Mařko (Pá, 31. 3. 2017 - 20:03)

Nemá smysl reagovat na...Slaboduší jedinci jsou muži, kteří se oblékají do sukýnek....

Marie (Pá, 31. 3. 2017 - 19:03)

Nemá smysl reagovat na slaboduché jedince.

Petr (Pá, 31. 3. 2017 - 16:03)

Myslím, že to jsou asi...Fetišisté anebo různí aktivisté, zkrátka ne moc normální lidé, co tímto rádi vzbuzují pozornost a pak si stěžují, že jejich postoj nikdo nechápe.
To je jejich takový svět.
Jinak kroj je kroj, má tedy svá přísná pravidla, to máte pravdu.
Ale těžko asi srovnávat skota v jejich národním kroji s nějakým fetišistou v sukni a třeba zavšivených dredech.
Už se těším, jak zase potrefené kobyly budou reagvat.

hasič (Pá, 31. 3. 2017 - 07:03)

Myslím, že to jsou asi fetišisté a dělá jim to dobře. Snad se to dá trochu léčit. Tam kde je to národní kroj je to jiné, u nás je to myslím nepřístojné.

Reklama

Přidat komentář