Reklama

Pánská sukně je vhodný oděv pro léto

Pánská sukně (Út, 4. 4. 2017 - 16:04)

Takže pokud chceš být za...je naprosto okrajová záležitost, zavzpomínejte, kolikrát v životě jste nějakého debila v sukni viděli. Já viděl asi 4, možná 5 tak za posledních 5 let.

Strach (Út, 4. 4. 2017 - 16:04)

být svůj-to je přesný.Dobře víte,že se za vámi každý bude otáčet,smát se a pochopení prostě nikde nebude,jenomže co s tím? Já jsem přesvědčená,že si lidé zvyknou,když vás budou vidět častěji a hlavně vám takto postiženým to musí být úplně jedno.Je to váš život a nemůžete dávat na ostatní,jedině tak budete štastní.

Hm, (Út, 4. 4. 2017 - 16:04)

Nikomu nic netlačím, Jen se...Takže pokud chceš být za kašpara, tvůj problém.
Také si myslím, že chlap v sukni to bude mít v hlavě trochu přehozené.
Ale proti gustu...
Co ti na to říkají kolegové v práci?

Taky Petr (Út, 4. 4. 2017 - 07:04)

Nemáš pocit, že ti kluci...Dík za takový názor. S takovým rozhodně stará bába nejsi

Taky Petr (Út, 4. 4. 2017 - 06:04)

To není o tom,, jestli...Nikomu nic netlačím, Jen se tady ohrazuji proti takovým jako jsi ty. Totiž těm co si pletou demokracii( manipuluješ s tím slovem tak by sis měl o tom něco alespoň přečíst) s demagogií. Ono základem té demokracie je sice prosazovat svůj zájem (práva), ale bez toho, abys porušoval práva druhých. V tvém případě, bez urážek. Komplex méněcennosti? Není top spíš tak, že ty koplexy si tady hojí ta strana, co tady pomlouvá něco, o čem nemá ani páru? Proč sem píšu já, je to, aby se někdo další, kdo má, třeba kvůli takovým jako jste vy, strach být svůj, tak aby ho neměl a se na vaše moudra vybodnul.
A kde jsi přišel na to, že mi vadí nějaký posměch? Přečti si to znovu a snad to pochopíš jinak

stará bába - 47 (Po, 3. 4. 2017 - 20:04)

To není o tom,, jestli...Nemáš pocit, že ti kluci jsou spíš výstřední, než že by měli komplex méněcennosti?
Netuším, proč lidem vadí, že chlap má sukni. Mně se také nelíbí kalhoty s nízkým rozkrokem nebo to, čemu říkají harémky, tak se zkrátka nedívám. Ale kluk v sukni...to se podívám ráda. Je to něco jiného a když na to má postavu, je to sexy.

Petr (Po, 3. 4. 2017 - 19:04)

Trochu - hodně to...To není o tom,, jestli někdo chce natlačit někomu názor.
Pokud bychom to tak brali, tak stejně bych mohl tvrdit, že ty chceš nalačit svůj názor o té tvé sukni.
Je demokracie a v té mají lidé právo říci svůj názor.
Můj názor je, že v sukni může chodit jen totální blb, nebo aktivista, ekolog, pracovník neziskovky a co já vím, jaká ještě pohybná existence.
Zkrátka někdo, komu kape na maják a tím, že na sebe takto směšně upozorňuje, tím si léčí někaký komplex méněcennosti.
Tak jest.
Pokud ti vadí, že se ti za sukni posmívají, nikdo tě přece nenutí, abys tu pitomost nosil.

Steve, (Po, 3. 4. 2017 - 17:04)

Mě se líbí ženské...pochop,to je taková úchylka,ti lidé za to nemůžou.Pro nás nepochopitelné,oni to mají stejně tak,jako my třeba milujeme čokoládu.

Steve (Po, 3. 4. 2017 - 17:04)

A proč to nemuže být jen...Mě se líbí ženské oblečení na ženě ... proč bych měl dle tebe toto nosit na ssobě? :-D Trošku mimo, ne?

Petr (Po, 3. 4. 2017 - 07:04)

takže pokud protestuji proti...Trochu - hodně to překrucuješ. O dredech atd. jsem tu nepsal. To je spíš trend těch co nosí kalhoty proklatě nízko, tak že nima maj nohy svázaný. Ale je to jejich volba a kecat jim do toho nemá cenu. Leda tak, že pokud si narvou na hlavu kapuci a do uší špunty, neměli by vylejzat na ulici, bo je tam pak sejme 1. kamion. Já jsem se tady pokoušel naznačit, že v této společnosti, byť se tváří strašnšě liberálně, tak se do tebe někdo snaží furt něco natlačit, že musíš. Co se týče problematiky oblíkání, tak pro chlapa existuje do "společnosti", práce jediný - společenský oblek. A můžeš být stupidní politik, kravaťák, nebo nějakej šmejd co obírá starý babky. Všichni na venek vypadaj stejně. Jediná vyjímka platí pro vypatlaný gumy. Ty to maj v zelený a liší se vejložkama.
K tomu když připočtu to, že se oblíkání nenění ani s tím jestli sněží nebo je parný léto...?. Jo a oblečení tzv. volnočasové? Tak nějak poslední dobou, se mi vnucuje podezření, že se nás někdo pokouší narvat do tepláků. Zkrátka, mysli si co chceš, ale já jen nechci být jedním z těch, co se bojí být svůj aby je náhodou někdo nepomluvil. Jo ještě jedna věc. Když si vezmu kilt, tak se vesměs lidi, co potkávám, usmívaj, nebo třeba i vysmívaj, to neřeším, ale nejsou to ty studený čumáky co běžně.

stará baba - 47 (Ne, 2. 4. 2017 - 23:04)

Náhodou...viděla jsem mladýho kluka v dlouhé černé sukni, dokonce s rozparkem. Měl k tomu takové boty alá kanady, černé triko na tělo a vestu s kapucí. K tomu, zase si to tak nepamatuju, ale nějaké stříbrné doplňky. A byl vééééééélice sexy.
Možná je to tím, že jsem stará ropucha :)

hasič (Ne, 2. 4. 2017 - 23:04)

proč šít
Kupte si kalhoty rajtky a jste volní.

Aha (Ne, 2. 4. 2017 - 20:04)

Trend měsíce holá hlava a legíny a přes ně sukňi.To je určený pro pracovníky ČD, dress code z pera ředitele Žaluda.

Aha, (Ne, 2. 4. 2017 - 18:04)

A proč to nemuže být jen...takže pokud protestuji proti sjednocování myšlení, vezmu si sukni, na palici si pořídím zavšivené dredy a přes ně asi bude vhodná kapuca a týpek je hned na světě.

Petr (Ne, 2. 4. 2017 - 18:04)

A proč to nemuže být jen...Aha, takže pokud někdo bude nosit sukni, tím pádem protestuje proti uniformitě.
Takže jak jsem psal - ideální oblečení, resp. uniforma pro aktivistu.
Důkaz že sukni nenosí norální chlapi.

* (Ne, 2. 4. 2017 - 15:04)

To jsem ještě...Proč šít? Kupte si kalhoty za pár stovek v indické prodejně nebo někde na netu. turecké kalhoty/harémky, volné lněné kalhoty.. variant je několik.. Dávám to jako návrh, v případě, že chcete mít volný pocit. Pokud trváte na sukni, klidně si ji noste, ale pak to není z nutnosti, ale z vašeho přesvědčení. Pěkný slunečný den.

Pavel (Ne, 2. 4. 2017 - 09:04)

Nyní nastává práce na...To není ta nejpohodlnější varianta oblečení. Je zajímavé, jak někteří lidé chtějí stále jiným diktovat svůj názor. Nikdo nechce, aby sukni nosili všichni muži povinně.

Petr (Ne, 2. 4. 2017 - 08:04)

Přesně tak. Na trhu je...A proč to nemuže být jen tak, že se každýmu líbí něco jinýho. Sjednotit myšlení se tu pokoušeli soudruzi a nejak se to neosvědčilo

hogo fogo (So, 1. 4. 2017 - 23:04)

Nyní nastává práce na zahradě tak si vemte plášť pro zahradníky, zapněte a pod něj si dejte červené
trenýrky s lampasy, na nohy kanady, na hlavu hučku s kšiltem a máte to jako propínací sukni. Do lesa mžete nosit kabát hubertus, kvér přes rameno, ostatní může zůstat a můžete lovit škodnou např. černou zvěř. Pěkně se proluftujete.

Pavel (So, 1. 4. 2017 - 21:04)

Přesně tak. Na trhu je...Kraťasy jsou jistě bezva,ale sukně je něco jiného. Proto jsem právě psal o tom vyzkoušení.

Reklama

Přidat komentář