Reklama

Trestání kluků

Kukuřice (Pá, 25. 4. 2014 - 06:04)

Reklamy jsou plné různých...No jestli se díváte na ordinaci tam jednou hrála holka a to byl spratek děsnej ta janička pak jí vyměnili jak byla jako na vozíku do Počátků-seriál. Ale taky děsnej spratek. Neboted zase Verunka v Ordinaci a Toník-sice je milej a taky když zlobívšechny ty děti tak já chápu že se chovaj jak chce scenárista ale je to někdy děs.pěkně mně vytáčí reklama na Detol žádný detol žádná večeře. jinak v minulotsi vím že bylo plno reklam co mně štvalo i herců v Ulici boris s tou pepinou to mně vždy svrběla ruka.

Nedivte se, (Čt, 24. 4. 2014 - 09:04)

Ti kluci v reklamě na...ti reklamní kluci jsou zřejmě po svém tátovi, který tam vcelku úspěšně vypadá jako absolvent pomocné školy, který se ještě nenaučil chovat.Asi ho nepojistili proti blbosti, a takhle to dopadlo.

Patrik (Čt, 24. 4. 2014 - 01:04)

Ti kluci v reklamě na...Reklamy jsou plné různých spratků. Já osobně mám averzi i vůči většině dětských herců. Někteří jsou sice šikovní, ale většinou mi ve filmech spíš vadí (myslím v normálních filmech, ne filmech pro děti, tam je jejich přítomnost pochopitelná).

Patrik (Čt, 24. 4. 2014 - 01:04)

Ti kluci v reklamě na...Reklamy jsou plné různých spratků. Já osobně mám averzi i vůči většině dětských herců. Někteří jsou sice šikovní, ale většinou mi ve filmech spíš vadí (myslím v normálních filmech, ne filmech pro děti, tam je jejich přítomnost pochopitelná).

Kukuřice (St, 23. 4. 2014 - 07:04)

Ti kluci v reklamě na pojištění nebo co by zasloužili co. jak si hrajou s tátou na indiány a tak

marasm (Pá, 18. 4. 2014 - 09:04)

velmi pěkný comment na...Tak tak, taky mám zkušenosti s výchovou kluka a holky. Holčičky jsou (většinou) prostě méně divoké, zatímco většina kluků jsou raubíři. Ten náš byl taky hodně sebevědomý, takže těch pár na holou v dětství ho taky krotilo, nejen aby si uvědomil následky svého chování, ale taky aby pochopil, kde jsou jeho hranice. Nechat ho růst jen tak bez výchovných korekcí by znamenalo, že by z něj vyrostl nevycválaný klacek, sice by nikdy nezažil "strašlivé týrání dětí" v podobě pár plácanců na zadek, zato by ale možná seděl v kriminále, a nás rodiče by to mrzelo mnohem víc, než těch pár výprasků, co jsme mu museli dát. Dneska je dospělý a na výchovu si nestěžuje, naopak. Dobře si pamatuje jaké byl kvítko, takže s tím nemá problém. Doufám, že si to s sebou odnese i do výchovy vlastních dětí.

D (Ne, 6. 4. 2014 - 18:04)

...To uz je o neco lepsi. Sice tam neni kloudny odkaz na zadne primarni zdroje (z vyjimkou jakesi "studie WHO z roku 2002", o niz se EU udajne opira), nicmene usili EU o zakaz fyzickych trestu v clenskych zemich je v tom clanku opravdu zmineno. Dekuji.

paní povídala j (Ne, 6. 4. 2014 - 15:04)

http://www.novinky.cz/zena/deti/303463-cesi-jsou-k-fyzickym-trestum-deti-velmi-benevolentni.html

D (Pá, 4. 4. 2014 - 20:04)

velmi pěkný comment na...A chce EU opravdu celoplosne zakazat fyzicke tresty?

EU ma sice spoustu much, a rada lidi ji nema rada, nicmene obcas se ji podsouvaji i veci, ktere ani nezamysli ani nedela.

Bylo by velmi disciplinovane a hodne osob, ktera samy zazily prisnou vychovu, aby se podobna tvrzeni dokladala z hodnovernych zdroju. Vychazet z agentury JPP (= jedna pani povidala) mi prijde velmi neukaznene ;)

---- (Pá, 4. 4. 2014 - 08:04)

nejhorší věci na světě...velmi pěkný comment na EU,která chce prý celoplošně zakáazt fyzické tresty,takže z extrému do extrému,první se děti mlátí jak žito a pak je nemůžete najednou plácnout přes zadek rukou...jsem si jista,že ale touto cestou z nich vyrostou egoisti a devianti,protože pokud si představím svou šestiletou ratolest,jak asi 14dní zpět kopal do dveří,že není po jeho,a já přišla,třikrát ho rukou plácla přes zadek-zavřel se,asi za půl hodiny vylezl a bylo..kdybych ho neplácla,tak nám v deseti rozbije celý byt?Pro dítě by to byl signál-vše je povoleno,jsi beztrestný..upozorňuju,že jsem ho neplácla s úmyslem ho týrat,nebo bít denně..tak to prostě v normální rodině je..holku neplácáme na zadek vůbec,nevzteká se a poslechne..kluk buchá hračkami o zem,kope do dveří jak se naštve,nebo jde a buchne dveřmi,je to kluk a občas se musí krotit..jinak zkouší skákat z parapetu okna,nebo šplhat na skříň,a podobně..líbí se mi příspěvek :-nejhorší věci na světě jsou: psychopati, diktátoři a filosofové. A nejhorší je kombinace všech tří v jednom. A EU jen diktuje nesmysly!

D (Čt, 3. 4. 2014 - 14:04)

Spise naopak. Jakmile zacne...Vy nicmene muzete byt inklinovan k ponekud priznivejsimu pohledu na zenske pohlavi. Pro nekoho ovsem muze byt takovyto pohled prilis obtizny...

D (Čt, 3. 4. 2014 - 10:04)

Chápu-li to správně, vy...Spise naopak. Jakmile zacne clovek prilis rozebirat zenskou ulohu ve vsehomiru, svadi ho to - aspon tedy me - k procitovani relativni bidy, mizerie a nicotnosti i samotneho muzstvi a muznosti...

Jakub Martině (St, 2. 4. 2014 - 22:04)

Já si vzpomínám na jednu...no to může fungovat jen v tom případě, že nahota není pro vás běžná. U nás by to nefungovalo, celý prázdniny jsme byli u tety na chalupě. Velká zahrada s bazénem, plavky jsou tam neznámým pojmem. Se segrou a sestřenkou jsme tam rádi i dneska. Když jsem tetu nějakou lumpárnou naštval, musel jsem příští den dělat všechny domácí práce sám. Na zadek jsem od ní taky parkrát dostal, ale to bylo hned po přestupku. Na to, že je malá ženská, má slušnou ránu rukou. A jestli to segra nebo sestřenak viděly, to jí bylo fuk. Teta měla od mamky pověření, aby mně nešetřila, když jsem vyváděl.

tyvůl (St, 2. 4. 2014 - 21:04)

nejhorší věci na světě jsou: psychopati, diktátoři a filosofové. A nejhorší je kombinace všech tří v jednom.

- (St, 2. 4. 2014 - 20:04)

Faktem je, ze vetsina muzu...Chápu-li to správně, vy tedy nevěříte že by tu byl nějaký vyšší důvod ženské existence? Že plní nějakou úlohu v životě mužů a mohou jim dopomoci naplnit mužný ideál? Tím přece zpětně i jejich život získává smysl, či ne?

D (St, 2. 4. 2014 - 20:04)

Faktem je, ze vetsina muzu jsou heterosexualove. Tenhle detail bych ale osobne vztahnul spise k oblasti reprodukce.

Na druhou stranu je ale pravda, ze i sama muzna odvaha pred smrti ma vlastne instrumentalni funkci vuci zachovani rodu, a jako takova se take vyvinula.

Co bylo puvodne podpurnym prostredkem pro uspech neceho velmi fundamentalniho, ale i profanniho a bazalniho, se nekdy stava ucelem pro sebe sama. Pak je jen otazkou vkusu, jaky podobny - puvodne odvozeny - ucel pro sebe sama se komu libi nebo nelibi...

to je také prav (St, 2. 4. 2014 - 20:04)

Rodi, rodi - ale muzi je zase...Vyššího životního ideálu mužství můžeme asi dosáhnout jen my muži, to je pravda. Ale ženy nám jsou také po staletí inspirací, nemyslíte? Jsou tím, za co bojovat, jsou ty, kdo nás obdivují a milují právě za ten mužný ideál.

D (St, 2. 4. 2014 - 20:04)

Ženy a dívky nemají v...Rodi, rodi - ale muzi je zase musi predtim oplodnit spermatem, nebo aspon sperma za timto ucelem vyronit. Tim se role obou pohlavi v reprodukci vyrovnavaji.

A biologicka reprodukce lidstva sama o sobe je pouze dlouhodobou perpetuaci dalsich a dalsich generaci rychle umirajicich smrtelniku - nedovedu si predstavit priklad vetsi bezesmyslnosti a marnosti...

to je pravda (St, 2. 4. 2014 - 19:04)

i já si vážím toho, když...Ženy a dívky nemají v sobě statečnost pánů tvorstva. Již jako malá děvčata jsou slabší a náchylná k pláči a hysterickým scénám. Jsou především ztělesněním krásy a plodné síly. Proto jsou také od věků muži chráněny. Ale nemyslím, že by žily bez zjevného smyslu. Rodí světu nové chlapce - budoucí muže. To není málo, ne?

to je pravda (St, 2. 4. 2014 - 19:04)

i já si vážím toho, když...Ženy a dívky nemají v sobě statečnost pánů tvorstva. Již jako malá děvčata jsou slabší a náchylná k pláči a hysterickým scénám. Jsou především ztělesněním krásy a plodné síly. Proto jsou také od věků muži chráněny. Ale nemyslím, že by žily bez zjevného smyslu. Rodí světu nové chlapce - budoucí muže. To není málo, ne?

Reklama

Přidat komentář