Reklama

cervene,modre trenky na telocviku,silonove gatky,spartakiada

Jirka mujadul (Čt, 5. 4. 2012 - 15:04)

Pane Jirko,pokud máte...Zdravím ,
pokud někdo máte zájem o DMT tak mi napište na uvedený email.Připište i velikost.Nějaké nové nepoužité mám ještě na prodej.Pokud by někdo měl zájem i o použité-seprané tak by taky nějaké byly.

milda a olga (Út, 3. 4. 2012 - 09:04)

Dámy a pánové,modrých...Dobrý den,plnící pera na výměnu bohužel nemáme,ale rádi je koupime za peníze od vel.44-50 svetle modré ap.barvy,napište případnou cenu a kolik by jste nám jich mohl případně prodat.Děkujeme

A co červené trenky?máte...Cerveny trenky jsou super.Par jich jeste vlastnim. Nasla by se kamaradka ktere se libi pripadne je nosi? Libi se mi take tzv. adidasky jakekoliv barvy.

Juliána (Út, 27. 3. 2012 - 15:03)

A co červené trenky?máte někdo originální červené chlapecké co měli kluci na tělocvik?Velikost tak na 14-15 let?
no oni je nosili i mimo tělocvik.Fotku někdo nemáte? Díky.

angora (Út, 27. 3. 2012 - 13:03)

Pokud má někdo zájem o...Pane Jirko,pokud máte ještě ty modré trenýrky,tak máme o ně zájem,spíše ty světle modré,ale i jiné,jen když budou.Napište počet co máte a cenu,Děkujeme.Oldřiška

Mirek (Po, 19. 3. 2012 - 12:03)

Není to problém,udejte...Dobrý den,chci své přítelkyni sehnat pár těch suprových bombarďáků z dětství. Prý nabízíte,tudíž bych chtěl dívčí velikost 160 nebo dámskou 44. Pokud možno 4 ks.(i více)
kontakt [email protected]
děkuji.

jana (Po, 12. 3. 2012 - 12:03)

Dobrý den , cháním kdo by...Dobrý den,napište vel.těch DMT.Jestli máte nějaké navíc,byl by zájem o vel.46 a 48světle modré.Děkuji

jozef (Čt, 1. 3. 2012 - 19:03)

súhlasím názorom,dievčenské modré trenírky
nosene ta telocvik sú lepšie ako ostatne
spodne prádlo.rovnako hladam priateľku a
modré trenírky.som 38 ročný muž. moje t,číslo
00421 0944324976

milos (Út, 28. 2. 2012 - 13:02)

Já je dávám klukovi(13)...Tak to máte vážená paní pravdu,já je mám od dětství je mi přes 30 a nosím je stále i jen tak ven v nich,když je teplo,mám jich několik a je to nejlepší spodní prádlo.Lepší než slipy,partnerka je nosí také,její kolegyně nosí hojně zase pánské prádlo a nic na tom není zvláštního.Já nosil tak do 15let po sestrách i plavky,bydleli jsme stranou,tak to bylo jedno.Je dost žen a znám které nosí i pánské plavky boxerky,jako moje kolegyně z práce.Nikomu to nevadí,ať si každý nosí co chce.Některé holky a ženy dnes chodí ustrojený jak muži,že někdy nepoznáte kdo to je§zda chlap nebo ženská.Co si o tom myslíte Vy sama?

vilda (Po, 27. 2. 2012 - 13:02)

Rád by jsem prostřednictvím této stránky poznal a našel milou,pohodovou,příjemnou,usměvavou,štíhlejší přítelkyni,která také nosí modré trenýrky jako já.Společné zájmy kolo,foto,příroda.Já 49letý

jan a jana (Čt, 23. 2. 2012 - 10:02)

AHOJ JIRKO.
Znovu se Ti...Katko,máteli o ně zájem ještě,tak napište kolik a jakou velikost

milos a milena (Čt, 23. 2. 2012 - 10:02)

muzes nejaky trenyrky prodat...Ano,můžeme si vzájemně je vyměnit,já mám vel.46 holka 44 a můj přítel 50, nosíme je spolu už od dětství co se spolu známe a chodíme spolu

verka (Čt, 23. 2. 2012 - 10:02)

jsem učitelka těláku jak...Paní Jano,máte ve všem pravdu jak uvádíte a souhlasíme ve všem s Váma.Já ty modré nosím dodnes a naše holky i kluci je též nosí.Partner je nosí už od dětství a říká,že jsou lepší než běžné trenky a slipy,měl dost sester,tak to po nich donosil a zůstal už při nich.Rádi by jsme získali pro sebe další.Pokud máte a můžete se poptat,tak budeme rádí.pište na č.720154623 Děkuji

jana (Čt, 23. 2. 2012 - 09:02)

Pokud má někdo zájem o...Ahoj Jirko,mám zájem o ty modrě trenýrky pro sebe i partnera v uvedené vel.nosíme je oba dva a je to lepší než slipy a kalhotky č.mob.720154623.Děkuji za nás za oba

Jana (St, 22. 2. 2012 - 18:02)

Reaguji na Váš dotaz,u nás...Tak ty modré s kapsičkou už nenosím. Nosím např. na volejbal elastické trenýrky, materiál trošku jako plavky. Jsou bez kapsičky, mám modré s oranžovými pruhy na bocích a červené se žlutými boky. Jsou super, dobře se v nich sportuje, někdy je nosím i doma nebo v létě i na zahradu. Musí však pod ně být tanga.

milan a věrka (St, 22. 2. 2012 - 13:02)

Pokud má ještě někdo doma...Není to problém,udejte počet a č.vel.U nás je nosí všichni

milan (St, 22. 2. 2012 - 13:02)

Nasel by se nekdo kdo je nosi...Reaguji na Váš dotaz,u nás je nosí všichni a já je nosím také,mám jich dost a jsou lepší než slipy a běžné trenky.Některé ženy nosí pánské slipy a boxerky,já a žena dáváme přednost těm modrým.Máteli nějaké na výměnu,máme zájem,vel.44,46,48.Děkujeme Milan a Věra

milan (St, 22. 2. 2012 - 12:02)

No, nechci se chlubit, ale...Dobrý den o ty modré trenýrky máme zájem od vel.44-52.Děkujeme č.mob.721581256

milan (St, 22. 2. 2012 - 12:02)

poradte,kde sa dajú ešte...Ty trenyrky se dají sehnat,máme jich dost a rádi Vám pomůžeme,napište počet a velikost na č.721581256 Věra a Milan

Jana (Út, 21. 2. 2012 - 18:02)

ja nosil bile tricko s...Tak s těmi vykukujícími varlaty to byla pravda a my holky jsme se měly na co koukat. Ale s těmi našimi modrými jsme si taky užily... Jako malá jsem trenýrky nosila přímo na tělo, ve vyšších ročnících základky pak pod ně musely být kalhotky. Hlavně pod ty světle modré, ty byly dost průsvitné a ta z nás, která měla hodně tmavé ochlupení, tak si je skoro nemohla dovolit. A pak když jsem měla menstruaci, tak to v těch trenkách bylo taky složité, vložka se docela dobře rýsovala. Ale v úboru podle předpisů se cvičit muselo... V pubertě jsme se dost styděly a tak jsme si přes trenýrky dávaly tričko, ať se zakryje co možná nejvíc. Někdy z nich vylézaly naše zadečky, střih a materiál nebyl ideální pro každou slečnu či ženu. A pak mám ještě jednu vzpomínku na léto. To jsme v nich běhaly nejen doma, ale i venku. A jak to bylo fajn, žádné rozdíly mezi námi nebyly.

Reklama

Přidat komentář