Reklama

Lechtání

PETR TŮMA (Ne, 20. 10. 2019 - 18:10)

AHOJ,TAK NEČEKEJ NANIC.CHTĚL BYCH LECHTAT I ŠIMRAT.NAPIŠ.
[email protected]

PETR TŮMA (So, 19. 10. 2019 - 18:10)

ještě dodatek.jsem v říčanech,kde také bydlím.z rovna sloužím až do pondělí.
máš možnost přijíd mě zlechtat.

PETR TŮMA (So, 19. 10. 2019 - 18:10)

AHOJ,I KDYŽ JEMĚ 55LET ŠIMRÁNÍ MÁM POŘÁD RÁD.TAK SEM SE CHTĚL ZEPTAT,ZDALI BY SE NENAŠEL NĚKDO STEJNÝCH ZÁLIB.ZAVOLEJ:737970226.
NEBO tumapetr64email.cz navěku nezáleží.kluk-dívka.mladý/mladá.můžeš
přijít i zamnou do služby budu moc rád.šimrání zbožňuju od mala.

Petr (Ne, 29. 9. 2019 - 20:09)

Najdu tu kamarádku, která má ráda lechtání s fajn klukem? Je mi 22, sportuju, cestuju a doufám, že mám i smysl pro humor :D.
Kdyztak piš na [email protected]

Petr (Ne, 29. 9. 2019 - 20:09)

Bydlím v Praze mimochodem.

Jindřich (Pá, 27. 9. 2019 - 19:09)

Je tu nějaká slečna okolí olomouc?

Petřík (So, 7. 9. 2019 - 16:09)

Když mi bylo devět let, tak mě spolužák ulechtal k počůrání. Před školou, na sídlišti. Měl na mě spadeno, už mě několikrát zbil. Takže když mě srazil před školou na zem, tak jsem čekal, že mě znovu pořádně zbije. Ale on mě začal rozvazovat tkaničky u bot... Zul mě boty a sundal mi i ponožky. Pak mě bosýho strašně zlechtal na chodidlech. Mě už se chtělo čůrat ve škole, ale říkal jsem si, že to domů vydržím. Nevydržel, bosý, zmučený, jsem pustil teplou moč do kalhot... Počůral jsem se strašně. Mému zmučení přihlíželo několik dětí a ty se mi pak strašně smály. Zrudlý hanbou jsem pak s botama v ruce utíkal bosky domů.

Julinka (So, 17. 8. 2019 - 19:08)

Jsem hodně lechtivA

jirka (Út, 6. 8. 2019 - 06:08)

chtel bych lechtat
moc

PETR (Út, 22. 10. 2019 - 14:10)
PETR (Út, 22. 10. 2019 - 14:10)

ahoj,jirko.upřesni to.napiš.

Petr (Ne, 28. 7. 2019 - 19:07)

Na základce, když jsem byl malý, asi ve třetí třídě mi kvůli lechtání stáhli punčocháče. Je to už hodně dávno, někdy v 70. letech. I když mě takhle chtěli potrápit, tak mě to dost vzrušilo. Seběhlo se to takhle – tři kluci se na mě domluvili, že mě hodně o přestávce zlechtají. A protože to bylo v zimě, tak aby mě mohli polechtat holé paty, tak že mi svlíknou punčocháče. O přestávce se na mě vrhli a odtáhli mě dozadu za lavice. Tam mě položili na zem. Nejdřív mě zbavili bačkor, pak ze mě stáhli kalhoty a nakonec mi svlíkli punčocháče. A už nic nebránilo, aby mě pořádně polechtali na holé kůži… Málem mě ulechtali, chtělo se mi čůrat, řval jsem smíchy, ale zároveň mě začal tak příjemně svrbět pindík… A když bylo pak po všem, byla hodina a já jsem seděl oblečený v lavici, tak jsem si tajně drbal pindíka přes kalhoty a pořád jsem myslel na to, jak mě svlíkli a lechtali, až jsem zažil takový krásný pocit… Nevěděl jsem, co to dělám, tehdy ještě děti nebyly tak informované jako dnes.

Lechtat (St, 24. 7. 2019 - 22:07)

Jestli má někdo zájem o zlechtani sebe nebo mě není problém Napiš na email [email protected]

PETR (Ne, 20. 10. 2019 - 11:10)

AHOJ,TOME NECHÁŠ SE ZLECHTAT I ODEMĚ?MŮŽEME OBA DVA.PIŠ
[email protected] budu rád,když přijedeš.

Lenca (Pá, 12. 7. 2019 - 14:07)

Ahoj popovida nejaka holka nabo kluk o lechtani?piste na [email protected]

PETR (Ne, 20. 10. 2019 - 11:10)

AHOJ, LENI.JÁ BYCH SE STEBOU CHTĚL ŠIMRAT A LECHTAT.PŘIJEDEŠ?PIŠ
[email protected]

Martin (Pá, 12. 7. 2019 - 07:07)

Ahoj hledam nekoho kdo mi bude lechtat chodidla az do pocurani piste na [email protected]

PETR (So, 19. 10. 2019 - 23:10)

AHOJ,TAKÉ BYCH SE NECHAL LOCHTAT JEN KDYBI BYLO SKÝM.JESTLI MÁŠ
ZÁJEM NAPIŠ[email protected] rád.

klarusinka (Čt, 4. 7. 2019 - 14:07)

já lochtám manžela výhradně po orgasmu je pak mnohem víc lechtivý. předem se na tom vždycky domluvíme. nesvazuju ho ale poutám k posteli pomocí popruhů a lochtám na žebrech.

julie (Pá, 30. 8. 2019 - 18:08)

jé ráda bych se nechala odvás zlechtat je mi 35 let jsem mentalně zdravotně postížena ale miluji moc a moc Lechtání jsem si ce tlusta mám štítnou žlazu dam vám email adresu [email protected] jsem ze šanova u Znojma takového člověka jasko ste vy hledám na lechtáni julka

Reklama

Přidat komentář