Reklama

Lechtání

Tomáš (So, 11. 1. 2020 - 21:01)

Já jsem vždy chtěl zlechtat nějakou holku 12-15let,je mi 13let.Ve škole máme strašně hezký a lechtivý holky,já je vždy tak strašně moc toužim pořádně připoutat ke křeslu aby se nemohli vůbec hýbat a potom je pořádně zlechtat dokud by se nepočůrali.Ale nejví chci zlechtat jednu 14.letou holku(spolužačku),ta je ze všech nejlechtivější,pamatuji si jak jsme jednou bily ve škole v přírodě a přišla k ní kamarádka a řekla ať jí dá nohu že jí namasíruje,ale když jí tu nohu dala tak najednoz se na ní vrhli ještě dvě nebo tři holky ze zadu a začali jí lechtat k smrti.Vypadalo to asi takhle dvě holky jí seděly na nohou a jedna jí pořádně lechtala na nohou a ta poslední jí seděla na břiše a měla kolena přitisknutý k její rukou aby nemohla hýbat rukama a takhle jí lechtali asi 10minut.Tak proto bych chtěl nějakou holku 12-15let zlechtat,kdo by si o tom alespoň chtěl pokecat nebo zlechtat tak ať odepíše na tento komentář

jiří (Po, 29. 6. 2020 - 08:06)

já bych chtěl zlechtat celý nahý

PETR (Út, 14. 1. 2020 - 19:01)

já bych taky chtěl někoho,kdo by mě šimral,[email protected]

Tomáš (Út, 14. 1. 2020 - 20:01)

Promiň ale já bych chtě zlechtat nějakou holku

PETR (So, 11. 1. 2020 - 09:01)

AHOJ.NAJDU TADY NĚKOHO NA LECHTÁNÍ?SLEČNY,ŽENY.PIŠTE:
[email protected] kluci dáte se lechtat?

petr (So, 28. 12. 2019 - 14:12)

Jsou tu nějaké holky,které by mě zlechtali a vydrželi lechtat půl hodiny,z okolí Jičína-můžem oslavit i Silvestra.

jirka (Čt, 19. 12. 2019 - 14:12)

chtel bych abyste me nekdo svlekli a az do pocurani lechtali

Martin (Pá, 3. 1. 2020 - 09:01)

Ahoj pokud chces lechtat ozvi se na marrtass.b@ seznam.cz

PETR (Út, 17. 12. 2019 - 18:12)

AHOJ.JMENUJI SE PETR.PROSÍM NAJDE SE TU UŽ OPRAVDU HOLKA,KTERÁ BY SE SEMNO CHTĚLA ŠIMRAT?ZATÍM MARNĚ PÍŠU,ALE POŘÁD NIC.MOC PROSÍM PÍ[email protected] domluvíme se.

petr (Čt, 12. 12. 2019 - 08:12)

Je tu někdo,kdo by mě zlechtal,až do počůrání?

Default User Image
Ada m (Ne, 3. 9. 2023 - 17:09)

Jako já rád lechtání ale jsem kluk tak nevím 

Default User Image
Ada (Ne, 3. 9. 2023 - 17:09)

Jako já rád lechtání ale jsem kluk tak nevím 

Venda (So, 7. 12. 2019 - 15:12)

Tady se fakt lidi svěří jen se svými představami a se sny. Proto, Petře, nepočítej s tím, že se ti nějaká holka či žena ozve. I když by o to měla sebevětší zájem, tak to neudělá. Snad jen jedna z tisíce, ale i tak to není moc pravděpodobné.

PETR (Út, 17. 12. 2019 - 18:12)

AHOJ,VENDO.PLNĚ TI DÁVÁM ZAPRAVDU.MĚ PSALA LENKA 1983.A NEPŘIJELA
I KDYŽ TO SLÍBYLA.UŽ JÍ NEVĚŘÍM.A KORÁD JSOU TU MLUVKY,A SLIBOTECHNY
CO JEN SLIBUJÍ.MĚ JE PODSTATNĚ JEDNO,JESTLI JETO KLUK,NEBO HOLKA.
PÍSNĚ[email protected]

Ladis (So, 7. 12. 2019 - 13:12)

Jdi už někam do prdele, ty trumpeto Petře. Ne, tady opravdu není seznamka, to jsi opravdu tak blbý, pořád sen píšeš dokola že tady hledáš holku na lechtání. Dej si někam na seznamku inzerát, ty debile a neotravuj už tady, imbecile! A sním další podobní idioti, neotravujte tady, blbci! Tady fakt není žádná seznamka, kde vám napíše nějaká holka!

PETR (Po, 25. 11. 2019 - 18:11)

AHOJ.TAK CO NAJDE SE UŽ KONEČNĚ NĚKDO KDO BY SE NECHAL LECHTAT
I ODEMNE?ZATÍM JEN ČEKÁM.KAŽDÝ JEN SLIBUJE,ALE SKUTEK UTEK.UŽ SE
PROSÍM [email protected] AT UŽ JSI KLUK,NEBO DĚVČE.

Pepas (So, 16. 11. 2019 - 13:11)

Co to sem pořád píše za blbce, kteří si tu dělají nějakou divnou seznamku? Nechcete si třeba podat inzerát na nějakou inzerci? Sem patří příběhy o lechtání a ne toto!

PETR (Pá, 15. 11. 2019 - 22:11)

AHOJ.JMENUJI SE PETR.ŠIMRÁNÍ MÁM RÁD OD MALA.JESTLI TU JE,ŽENA,ČI
DÍVKA?OKOLO-28-40.A NECHALA BY SE ŠIMRAT,LECHTAT NA CHODIDLE BUDU
MOC RÁD.MĚ JE 55.NAPIŠ[email protected]

Jak vidím, tak tady chodí pořád kecálci a stydlivky, ale skutek pokaždé utek...
Prý že to jde do kytek? Kdy to tak nebylo? Tahle diskuze je v kytkách od samého začátku, navíc žádná holka není schopná jedinkrát odepsat, hlavně že lechtání prý zbožňují a při tom jsou to jenom obyčejné stydlivky, které denně potkáváš na ulici, takže s takovou se těžko někdy domluvíme, když tu budou psát pořád jenom samé slibotechny..

Hh (Ne, 10. 11. 2019 - 01:11)

[email protected] holky pište o lechtání ;))

Reklama

Přidat komentář