Reklama

Cervikální dystonie

Jirka (Čt, 16. 11. 2017 - 11:11)

Ahoj Jirko, jojo, topíme...Oklešky.

mila (St, 15. 11. 2017 - 19:11)

Nemám rád ten pach z...Ahoj Jirko, jojo, topíme pouze dřevem. Zatápím třískama, to je moje práce :-) Líbí se mi takové ty větévky svázané, tenké, na zatápění, nevím, jak se jim říká :-) Ale jsem líná si je přes léto nadělat :-(

Jirka (Út, 14. 11. 2017 - 11:11)

Zdravím dystoniky. Jak...Nemám rád ten pach z radiátorů tak chvilku zatopím a potom to zase vyvětrám,nejsem normální..Minulý týden jsem ještě spal při otevřeném okně,znám lidi co tak spí i v mrazu..topíš dřevem?

mila (So, 11. 11. 2017 - 18:11)

Zdravím dystoniky. Jak žijete v tomto dušičkovém čase? Jirko, taky už se těším na teplo :-) Zatím si topím a topím a topím v kamnech a mám teplo alespoň doma. Mějte se co nejlíp....

Jirka (St, 1. 11. 2017 - 10:11)

Zdravím všechny dystoniky,...Jo díky,už ať je zase léto.

mária (St, 27. 9. 2017 - 14:09)

Zdravím všechny dystoniky,...Diky MIluško.

mila (So, 23. 9. 2017 - 20:09)

Zdravím všechny dystoniky, v podzimním čase a přeju šťastné dny....

Lenka (Čt, 21. 9. 2017 - 13:09)

Nebuď na dystonii sám a přidej se k nám. Fcb :Česká skupina pro dystonii. Poděl se o sve zkušenosti s léčbou dystonie ať je nás víc.

mária (Čt, 14. 9. 2017 - 20:09)

Maruš ty máš i kloubní...Ano mám bolesti kloubu a dosti velké v nemocnici mi loni přeléčili tu boreliozu a od té doby se nikdo nezajímá prm. v olomouci mi řekl že budto nechá mě tak nebo mi napíše Rivotril (blbec)a to mám duchod 1 stupně na třes prostě nezájem.

Pro Marii (Út, 12. 9. 2017 - 13:09)

Já beru AD Citalect 20 ale...Maruš ty máš i kloubní potíže? Dělali ti testy na Lymskou boreliozu? Se mě zdá, že těch potíží krom dystonie máš hodně.Na třesy a svalové bolesti, tam pomůže přeléčení antibiotiky.Když je dystonie zanětlivého původu, tak BTX většinou nezabírá, protože zanícené nervy a obaly nervů se ještě paralyzují nervovým jedem:-(. Ad.

standa (Po, 11. 9. 2017 - 07:09)

Jdi se léčit s palicí.jdi si hrát na jiný písek a neser se do něčeho čemu nerozumíš.

Jochen (Po, 11. 9. 2017 - 01:09)

Zdravim Vas všechny...Jdi se léčit s palicí.

standa (Pá, 8. 9. 2017 - 06:09)

botox vyprchal - 2 měsíce po. teď mi "psychouš" přidal DENIBAN-je z toho o hodně méně třesu , jen se z toho "maličko" přibývá na váze. vychytává to DOPAMIN. Tak někdo může zkusit si to nechat a vyzkoušet na "třesíky a záškubíky" . jiné vedlejší účinky nepozoruji.

standa (St, 6. 9. 2017 - 11:09)

K woznicove do porubytak jako já - chodil jsem do Vítkovické - ale tam měli jen 3případy/rok ! tak jsem přešel do Poruby , kde toho už viděla více. S tím ramenem to asi není tak moc běžné.

Hory (St, 6. 9. 2017 - 08:09)

K woznicove do poruby

standa (St, 6. 9. 2017 - 06:09)

Potřebovala bych nějakého...kam chodíš do Ostravy ?

Hory (Pá, 1. 9. 2017 - 07:09)

Potřebovala bych nějakého dobrého doktors, který te nemoci rozumí v Ostravě mi to opichali a doktorka, která mi to píchala tak říkala, že rameno nikdy neopichavala dívala se do počítače a jedno místo Pichla na slepo a já od 3 dne po aplikacu vůbec nefungují, jen ležím dojdu se umýt na toaletu a to je vše.pred botoxem jsem normálně fungovala měla jsem je malé záškuby, sice bolestive, ale zvladatelne

Hory (Pá, 1. 9. 2017 - 07:09)

Stando mě ty svaly tuhnou a pak zas povolí dělá mi to přes celý hrudník a práva ruka tvrdne nevím co s tím a doktoři nic

standa (Pá, 1. 9. 2017 - 06:09)

Působil botox někomu více...botox většinou působí 6 týdnů , aly ty opíchnuté svaly již nenabudou původní síly , tak jsou i po vyprchání takové "vláčnější" a méně křečovité.původní síly by nabyly bez botoxu opět při normální práci, kdy se opět posilují.

Hory (Pá, 1. 9. 2017 - 04:09)

Působil botox někomu více jak 12 týdnů a bolely ji svaly i ty co jsou v pořádku

Reklama

Přidat komentář