Reklama

Trestání kluků

qve (Út, 24. 12. 2013 - 13:12)

Moje kolegyně jednou...Ano, to je pochopitelné. Z takového trestu by měl každý pořádný dospívající kluk strach. Možná taky pohrozit výměnou spodního prádla za nějaké dětštější nebo holčičí, to by asi taky stačilo, aby nezlobil.

Petr (Čt, 19. 12. 2013 - 20:12)

Moje kolegyně jednou...Chyba. Správně je: "že mu sdělila"

Petr (Čt, 19. 12. 2013 - 20:12)

Moje kolegyně jednou potrestala syna tím, že mi tvrdě sdělila, že pokud nezačne sekat dobrotu, obarví mu všechno oblečení na růžovo a donutí ho v tom jít do školy. Prý to fungovalo skvěle a dokonce k tomu ani nedošlo. On se toho totiž strašne lekl.

sedum (Čt, 19. 12. 2013 - 19:12)

i před holkamaTvrdé, ale puberťáci aspoň vidí, že když se neumí chovat zodpovědně jako velcí, tak budou za trest pobíhat nahatí jako malá děcka. Zvlášť pro klučičí dospívající ego to musí být silné kafe.

Mrv (Čt, 12. 12. 2013 - 08:12)

Jenom doma, nebo i před...i před holkama

mart (St, 11. 12. 2013 - 23:12)

Já byl trestán nahotou....Jenom doma, nebo i před holkama?

mart (St, 11. 12. 2013 - 23:12)

Já byl trestán nahotou....Jenom doma, nebo i před holkama?

Mrv (Po, 9. 12. 2013 - 11:12)

Já byl trestán nahotou. Podle závažnosti přestupku mi byl vyměřen počet hodin nebo dnů nahoty. Je to hodně účinný trest v období puberty. Te´d tak také trestám.

mart (Ne, 8. 12. 2013 - 15:12)

Sousedojic kluk jednou dostal...14 let není ještě vůbec starý na výprask. Takoví spratkové teprv nejvíc zaslouží na holou a nejlíp před těma holkama, před kterýma se jinak předvádějí.

mart (Ne, 8. 12. 2013 - 15:12)

Sousedojic kluk jednou dostal...14 let není ještě vůbec starý na výprask. Takoví spratkové teprv nejvíc zaslouží na holou a nejlíp před těma holkama, před kterýma se jinak předvádějí.

Holda (Út, 15. 10. 2013 - 13:10)

Sousedojic kluk jednou dostal asi v 10 letech na holou na dvorku. bylo to o prázdninách a oni mysleli že nejsme doma a le já si zrovna vzal dovču v práci. byl sem na wc. On se tam nějak stekal že rodiče chtěli pomoct a on si chrál s nutbukem. tak najednou táta přiskočil jeho, vzal nutbuk a přehnul ho přes koleno a on začal ješet ani mu nezačal nařezávat tak se naštval a řek at má proč narovnal ho a stahoval mu klahoty on si je zas natáh tak se naštval, dal mu facku a že etd už bude poslušnej a tak mu stáh kalhoty a nařezal mu na holou. pak souseda napadlo že možná přece jenom asi u nás doma někdo je a kouk se do okna a já tam byl tak sem zalít a nikdy nic neříkal ani já ne páč já věděl že si výprask zasloužil. Už je to asi 4 roky a já mám pocit že by zasloužil i ted. občas ho vidím jak dovádí na nádraží s partou holek a kluků. sice já nebyl jinej ale tahle živej sem asi nebyl

Pepíček (Ne, 1. 9. 2013 - 00:09)

Já chči taky dostat na holou a honit petkrát sperma.

bluum (Ne, 1. 9. 2013 - 00:09)

kreteni uchylni meli by vas...To tebe by měli zavřít do klece! Však jsi stejně určitě jen nějakej malej spratek, co se mu nelíbí, že tady jiní obhajovali výprask, kterej bys určitě sám zasloužil. Kolik ti je 12,13?

Andrea (Út, 2. 2. 2016 - 12:02)

Dnes se trestá odebráním...To je divné, takže tvoje sestra třeba klečela v patnácti čelem ke zdi jenom v plence a nahoře bez? To na to žádná návštěva nic neřekla, ani na to, že tys tu plenu ani neměl?

Karel (Út, 2. 2. 2016 - 01:02)

Dnes se trestá odebráním internetu a PC her.
Ale doba byla jiná já byl trestán klečením v koutě obličejem ke zdi (a to nahý), abych se styděl si stoupnout a spírat se trestu, obzvláště zdyž u nás byla návštěva, sestra byla trestána podobně, když byla starší(13a víc) dostala alespon plenu aby nebyl její otec nařčen že je pedofil.
u vích dětí to budu pratikovat stejně , byl to alespon na pár dní účinné.

Roman (Po, 1. 2. 2016 - 22:02)

Vzkaz pro "Honzu" a "Marasta" nejde-li o jednoho a téhož: Jste neskuteční kreténi, ale já myslím, že to víte!

Marast (Po, 1. 2. 2016 - 18:02)

V dětství jsem byl zlobivé...Já teda dostávám velmi často od táty. Někdy je to skoro i dvakrát týdně a není to jen za průsery. Dostávám řemenem výhradně když něco ale udělám tak dostanu i kabelem. Což jeprávě hodně velká hrůza. Otec mě zavolá do pracovny, tam už má stůl na výprask a skříň,kde má košile a řemeny. Vždy předemnou si obleče košile a vytáhne řemen, někdy mě pošle abych je podal já a oblékl mu je a řemen abych vybral. Pak jde na to. Po výprasku zase všechno zklidit.

Honza (So, 30. 1. 2016 - 11:01)

V dětství jsem byl zlobivé dítě a tak jsem býval hodně bit, jak tehdy bylo běžné. Asi od čtyřech let jsem dostával na zadek. Zpočátku to byly výprasky rukou, později přišel ke slovu řemen. Dostával jsem nejdřív na kalhoty, od první třídy už jenom v trenkách a pak už úplně na holou. A tak už to pak zůstalo, bylo to už pořád na holou. A asi od mých osmi, nebo devíti let přišel další speciální trest. Ten na mě býval vykonán v pátek večer, nebo v sobotu ráno. Bylo to proto, abych byl schopen v pondělí ráno jít do školy. Probíhalo to takhle – táta v obýváku vytáhl z květináče dřevěnou pružnou tyčku, ke které byla kytka přivázaná. Pak jsme šli ke mně do pokoje, jako vždy při trestání. Tam jsem se musel zout úplně do bosa, bačkory i ponožky pěkně dolu. Lehl jsem si na postel na břicho a ohnul v kolenou nohy a zvedl je, aby paty byly nahoru. A pak jsem dostal pořádně našviháno na bosý nohy. Řval jsem jako tur. Když jsem někdy dostával na holou, tak jsem samozřejmě řval taky dost. Ale tohle byl řev, který musel být slyšet po celém domě. Pak jsem se dlouho snažil být hodný. Na nahej zadek to dost bolelo, ale nebylo to nic proti tomu. Bití na holý paty a chodidla bolelo šíleně…

Honza (Pá, 4. 12. 2015 - 09:12)

Jindro, proč tady píšeš...To je jasný, že je to jen trapný výmysl. Tomu přece žádný normální člověk nemůže věřit. Ve dvanácti nahý na koupálku, to by dostal akorát apár fcek, jak tady už někdo psal. Navíc bych chtěl vidět kluka, který by se v tomhle věku nepropadnul hanbou. Jedině, že by to byl nějaký budoucí exhibicionista.

Petr (Čt, 3. 12. 2015 - 21:12)

Já běhal ještě ve 12-ti...Jindro, proč tady píšeš takové hovadiny?! To si tím děláš dobře? Kdybys ve 12-ti letech chodil veřejně nahý, tak tě zavřou rovnou do blázince!

Reklama

Přidat komentář