Reklama

Trestání kluků

Docent. (St, 5. 9. 2018 - 01:09)

Já byl podobně trestán na...Hodně bolí . Holou přez prdel pomlázkou.

Honza (Ne, 2. 9. 2018 - 08:09)

Na hodinu nepřišla...Já byl podobně trestán na intru . Bylo mi 17 a byl jsem třídní otloukánek. Jednou po Velikonocích si spolužáci přinesly pomlázky. Na pokoji mě chytly a začaly svlékat. Podařilo se mi vysmeknout a utéct. Dohonili mě na chodbě u tělocvičny. Zatáhli mě dovnitř a přivázali mě za ruce na kruhy. Potom mi stáhli trenky a začali mě těma pomlazkama šlehat. Přes zadek , záda ,prsa , břicho i pinďoura. Bolelo to ale tehdy poprvé se mi při výprasku postavil. Hrozně sem se styděl ale nedalo se s tím nic dělat. Kluci si toho všimli a začali se mi smát a posmívat. Všechny rány začali dopadat na ptáka a na koule. Asi po pěti minutách jsem se udělal. Bylo to ponižující ale zároveň vzrušující.

Vládík (So, 1. 9. 2018 - 17:09)

Na hodinu nepřišla učitelka. Zůstali jsme ve třídě sami. A já dostal strach, několik kluků mi ubližovalo při každé příležitosti a dokázali strhnout i další děti. Bylo nám tenkrát deset let. A ti kluci začali hecovat – pojďte, zbijeme Vládíka. Anebo ho zmučíme. A pak jeden řekl – tak ho zmučíme a až se počůrá, tak za to dostane na holou…To bohužel zabralo. Děti se smály, vstávaly a hrnuly se ke mně. Já vyskočil z lavice a chtěl jsem utéct ze třídy pryč… Ale rychle mě chytly a odtáhli mě dozadu za lavice. Zatlačily mě do kouta… Říkal jsem si, že snad nezajdou tak daleko a nestane se to, čím mi hrozí, ale stalo se… Děti mě obstoupily a stále se přibližovaly. Pak už mi dýchaly do obličeje. Začaly mě pošťuchovat a volaly Vládíček se počůráááá a dostane přes prdeeeel….Pak mě strhly na zem a začaly mě svlíkat…Za chvilku jsem byl úplně nahatej. Pak mě držely na zemi, na zádech a klečely mi na rukách a držely mi nohy. A začalo lechtání. Spousta malých rukou šimralo mojí hebkou, holou kůži. Od hlavy až na paty a to doslova… I nahýho pindíka mi lechtaly…. Neustál jsem to a počůral se, jak si přály, i když já ne. Byl jsem rudý od smíchu a tekly mi slzy. Někteří mě pak schválně hladily po tváři. Ale vzápětí mě otočily bříchem na podlahu a zase mě přidržovaly. A začaly mě bít přes holý zadek. Sice jen rukama, ale pořádně. Dostal jsem nepočítaných. Můj pláč a nářek ale nebylo slyšet, naše třída byla až na konci dlouhé chodby. Znovu jsem při bití pustil moč. A tak mi pořádně přidaly. Znovu a znovu bily tu mojí ubohou holou prdel, která už byla celá rudá…Ano, tohle se mi ve škole stalo, i když už je to moc dávno. Byl jsem trestaný kluk jen tak pro zábavu ostatních…

možná (Čt, 30. 11. 2017 - 19:11)

Dobry den Evo, do kolika si...Už to zjistila u toho 17 letého.

Petr (Čt, 30. 11. 2017 - 16:11)

Dobry den Evo, do kolika si myslite, ze to ma smysl??

Vláďa (So, 25. 11. 2017 - 13:11)

Ahoj Vláďo a proč nosí...Martine, tady není dál co řešit. Tebe spíš zajímají boty, než trestání kluka. O botách mých kluků si tady psát nebudu.

hm (Ne, 19. 11. 2017 - 18:11)

Trestání kluků je...Šáhnout na mne v 16 ,17 letech, obzvláště když by to byl někdo cizí, tak ti přistane zpět taková, že tě to navždy přejde.

Eva (Ne, 19. 11. 2017 - 17:11)

Trestání kluků je důležitá věc a to už od mala
. Jen ať si zvykají. Je mi 45 let a nedávno jsem se podruhé vdala. Manželovi je 41 a má dva syny. 16 a 17 . No zanedbaný ve výchově všichni tři. Naštěstí vládnu od začátku pevnou rukou.

martin (Ne, 19. 11. 2017 - 17:11)

Prosím tě, co na tom chceš...Ahoj Vláďo a proč nosí cvičky jen ten mladší, vy už je nedáváte tomu staršímu? Do tělocvičny přeci jenom stačí a jsou dobré. Jaké cvičky nosí mladší syn, popiš nám je a nebo je u něj vyfoť. Zajímá nás to...díky. Martin

Vláďa (So, 18. 11. 2017 - 08:11)

Prosím tě, co na tom chceš popisovat? Dobře, starší Petr má normální sportovní boty na tkaničky, černo šedé, se světlou podrážkou, nemají žádnou známou značku. Mladší David má klasické cvičky, stále se používají. Oba mají při tělocviku i ponožky. Museli by se zout do bosa, aby jim byly vidět chodidla. A stalo se jenom výjimečně, že dostali před tělákem, říkám, že to hlídáme a to bosí necvičili.

martin (Út, 14. 11. 2017 - 22:11)

tak mi prosím popiš jejich cvičební boty, jak toho staršího, tak toho mladšího co nosí do tělocvičny, dovnitř

Vláďa (Ne, 12. 11. 2017 - 12:11)

pro Vláďu
A co nosí syn...Petr nosí na tělocvik normální sportovní boty, jaké mohou mít. Oni jsou při tělocviku bosí málokdy, to samé David. A na chodidla je bit jen občas. Ale Petr už je dost velký a chytrý kluk a sám by mě upozornil, kdyby měl dostat na chodidla před tělocvikem, kde se asi může stát, že se bude muset zout a cvičit bos, takže bych nu to odložil a byl by bit na holý nohy až po těláku.

martin (Ne, 16. 7. 2017 - 19:07)

pro Vláďu
A co nosí syn za obutí na tělocvik? Aby to tedy nevadilo a nebylo vidět? M.

Hans (St, 28. 6. 2017 - 20:06)

Petr se ze sobotního...Som zvedavy co by si nabuduce vybral - ci po nohach, alebo na prdel.

Vláďa (Út, 27. 6. 2017 - 18:06)

Ako potom ide do skoly ? Ked...Petr se ze sobotního výprasku rychle vzpamatoval. Ono to zase nebylo tak zlé, měl na nohách takové slabé proužky, takže včera šel do školy v ponožkách, v neděli byl doma. Dneska už vyrazil bos, už se mu to zahojilo.

Hans (Po, 26. 6. 2017 - 20:06)

Ako potom ide do skoly ? Ked ma zbite chodidla ? Ja myslim ze na prdel je to bezpecnejsie, pripadne ako som uz spominal kolik. Ked maju na druhy den telocvik tak si ho za trest vyberu sami, aby nemali flaky na prdeli.

Pavel (So, 24. 6. 2017 - 20:06)

Zajímavé postřehy na příspěvek. Ať už je vymyšlený, nebo ne, patří do rubriky trestání kluků. Pročpak se sem asi dívá Eva, na takovouto stránku, když jí to tak rozčiluje? Aby mohla někoho kárat a napomínat? Asi ano. A co si při tom dělá ten Josef, kterého tato stránka taky evidentně zajímá, na jiného plive a co tu on dělá,chodí sem, aby mohl plivat na lidi?

Josef (So, 24. 6. 2017 - 20:06)

Devianty jako jste vy,...Neměla byste ho brát vážně, on ve skutečnosti žádné děti nemá, jen sem píše ty svoje fantazie a honí si u toho ču**ka.

Eva (So, 24. 6. 2017 - 20:06)

Zdravím všechny. Prve...Devianty jako jste vy, kteří se sexuálně ukájejí mučením dětí, by měli kastrovat a nadosmrti zavírat do Bohnic.

Vláďa (So, 24. 6. 2017 - 19:06)

Zdravím všechny. Prve dostal můj desetiletý syn Petr výprask. A to přímo speciální – na chodidla. Po návratu domů jsem zjistil, že přes můj výslovný zákaz hraje hru na počítači. Ten zákaz byl dlouhodobý, za špatné známky, až do prázdnin. Porušil ho a byl bit. Musel si donést proutek, pak si sundal kotníkové krátké ponožky a lehl si na břicho. Musel ohnout nohy a zvednout je. A bil byt na bosý nohy, dostal 25 ran. Teď brečí a hladí si nohy. Tenhle speciální trest užívám jen výjimečně, za větší prohřešky. Jinak je bit na holou. Stejně trestám i druhého, osmiletého Davida. Dostává přes zadek a už byl párkrát bit i na chodidla.

Reklama

Přidat komentář