Reklama

Trestání kluků

Peter (So, 5. 5. 2012 - 01:05)

Zalezi od toho presne ako casto sa to opakuje. Pokial nezabera dohovor, nie je na skodu skusit vybrat varechu a zbit... Ale este ako posledna moznost pred tym varechou iba pohrozit.
U mna toto zvyklo zabrat, ked mi mama takto pohrozila, ale je pravda, ze som parkrat aj dostal. Trochu som si poplakal, ale danu vec som uz nikdy neurobil

Jan (Čt, 3. 5. 2012 - 10:05)

Jak potrestat kluka když...Já si myslím,že to musíš zvážit sám.Zda ho budeš bít,nebo mu jem domluvíš a něco mu zakážeš.Záleží na tom,jestli to bylo ojedinělé a jak k tomu přesně došlo.Tohle všechno zvaž a pak ho nějak potrestej,ale moc to neodkládej.

Z (Út, 1. 5. 2012 - 23:05)

Jak potrestat kluka když...Tak v tom ti místní uchylové neporadí

A (Út, 1. 5. 2012 - 22:05)

Jak potrestat kluka když donesl poznámku že ve škole mlátí spolužačku? :(

tresty kluku (St, 18. 4. 2012 - 07:04)

kouknete na www.olinka.denicek.eu

Marek (Po, 16. 4. 2012 - 12:04)

Já taky hlídal kluka,pětiletého.Svým přátelům.Tak drzého zmetka bych nikomu zažít nepřál.Pořád lítal po pokoji,schválně dupal.Na moje domluvy,aby si sedl nereagoval.Tak jsem ho chytil a položil ho na sedačku.Mlel sebou a ječel,ale nebylo mu to nic platné.Sundal jsem mu ponožky,stáhl z něho kalhoty a slipy.Vyhrnul jsem mu tričko a domluvil jsem ručně jeho nahému zadku.Po výprasku se už zklidnil.Ale při bití ječel jako siréna.

Lukas (So, 14. 4. 2012 - 16:04)

přesně tak Jano. Já se...Kdyz s brachou oba dostavame remenem na holou tak jsme u toho kdyz dostava ten druhej, ale pred segrou nedostavame. Stahnout kalhoty a vystrcit holej zadek je ponizujici a taky to, ze za dverma slysi ty rany a vykriky zbytek rodiny, ale ta bolest je daleko horsi, kdyz padaji rany tak na stud ani nepomyslim.

Pepa (So, 14. 4. 2012 - 12:04)

Hlídal jsem jednou o víkendu devítiletého kluka kolegovi z práce.Jmenuje se Marek a byl pěkně drzý.Pořád hrál hry na notebooku a nechtěl se učit,ikdyž to měl uloženo a já měl na to dohlédnout.Na mé naléhání odsekával a nakonec mě poslal do pr--le.Dostal facku a odešel jsem do jiného pokoje.Za půl hodiny za mnou přišel a tvářil se zkroušeně.Že prý už se naučil a jestli ho přezkouším.Neodpovídal jsem mu.Tak začal jinak.Omlouval se,že už to neudělá a abych to na něj neříkal.Když viděl,že to nezabírá ta řekl - tak mi nařežte.Řekl jsem že tedy ano,ale ať si pak nestěžuje,sám si trest vybral.Řekl,že ne a zase to na mě začal zkoušet - můžu si nechat kalhoty,nebo musim do spoďárů -ptal se.Odpověděl jsem mu,že drzý kluk musí být bit jedině úplně nahatej.Myslel jsem to napůl v legraci.On to vzal vážně.Sice po mě kouknul,zrudnul,ale pak se celej rychle svlíknul.Stál přede mnou nahatej a bosej,trochu se červnal.Ukázal jsem mu na sedačku.Pochopil a lehnul si na břicho.Hlavu si položil na zkřížené ruce.Odepnul jsem řemen a začal jsem ho bít.Za chvíli začal vzlykat a naříkat.Pleskavé rány dopadaly na jeho holý zadek,dokuk ho neměl celý rudý.

Zdena (Ne, 12. 2. 2012 - 12:02)

Samotna fyzicka bolest moc...Přesně tak. K trestu stud rozhodně patří. Na mně taky působilo víc to že na sourozence a rodiče vystavuju holý zadek a pipinu než samotný výprask. Dostávala takhle řemenem ještě na střední škole. Mám kluka a holku 13 a 11 let a když už dojde k výprasku jdou kalhoty i spoďáry taky úplně dolů a přehnu je přes koleno a klasicky jim nasekám zadek vařečkou

Hermann (Po, 9. 1. 2012 - 19:01)

Samotna fyzicka bolest moc...přesně tak Jano. Já se nejvíc styděl, že jsem nahatej a je mi všechno vidět. Navíc ohnutej a zadkem vystrčenej, vystavenej na ní - prostě bylo vidět úplně všechno. Takhle bych se dobrovolně nikdy žádný holce nepředved.

Jana (Po, 9. 1. 2012 - 15:01)

Samotna fyzicka bolest moc ucina neni. Kluci casem priviknou a otupi. Treba paskem na zadek je mnohem ucinejsi na holou nez pres kalhoty. Ne proto ze to vic stipe ale protoze musi ukazat nahej zadek a s tim i pindoura.

! (Po, 9. 1. 2012 - 10:01)

Rány padají tam, kde došly argumenty.

koks (Ne, 8. 1. 2012 - 23:01)

Když je sináček hodně...jen mu dej poradny vyprask po prdeli co mu patri a pak mu rekni aby jsi klek do kouta.s nahou prdeli a klecet tak aspon tri hodiny.a kdyz neuposlechne tak znovu vyprask ale poradny aby jsi tak tyden nesedl.to jsi nemuze dovolovat preci.

Jakub (Ne, 8. 1. 2012 - 22:01)

U nas doma plati ze zeny vladnou a muzi musi poslouchat. Jsem trestan spolecne se svym otcem od me sestry , matky , tety i babicky.

Lucinka (Pá, 4. 9. 2020 - 22:09)

To je velmi dobrý vtip ÚCHYLE

Václav (So, 5. 9. 2020 - 09:09)

Na jaký příspěvek je to reakce ? Nikde jsem ho nenašel.

Reakce (Ne, 8. 1. 2012 - 22:01)

Když je sináček hodně...No je vidět,že ho řežež málo.

Maminka (Ne, 8. 1. 2012 - 13:01)

Když je sináček hodně drzej,tak mu stáhnu kalhoty a naplám na prdel. V tu chvíli neřešim,jestli je u toho sestřička. Mě taky příde ponižující když po něm něco chci a on mě před sestřičkou pošle do prdele. Tohle si prostě nesmí dovolovat.

hermann (Ne, 8. 1. 2012 - 10:01)

ahoj, já dostal jako kluk na holou před stejně starou holkou ve 13 letech. K mé ostudě nejvíc přispělo to, že jsem se před výpraskem složil a brečel předem a prosil.Pak při výprasku jsem byl vystrčený holým zadkem k ní.Strašně jsem se styděl a ona se smála.

D. (Pá, 30. 12. 2011 - 16:12)

Zdravím, jak trestáte kluky? Používáte například výprask před stejně starými holkami?

Reklama

Přidat komentář