Reklama

Bratr masturbuje s mým prádlem

jan (Čt, 30. 7. 2020 - 21:07)

mě zas moc berou její vložky

Eva (Čt, 30. 7. 2020 - 19:07)

Každé ráno chodím běhat. Když se vrátím brácha klečí nahý v kuchyni. Svléknu se hodím po něm zpocené kalhotky a jdu do sprchy. Když se vrátím leží na stole plné semene a vedle stokoruna.

Jitka (So, 25. 7. 2020 - 07:07)

Brácha stříká do mých i mámino kalhotek a obě nás kdykoliv může šmíruje. Občas se z mámou tomu pěkně zasmějeme, myslí si že nic nevíme.

Jarka (Čt, 30. 7. 2020 - 17:07)

Všude je to stejné, ten náš debil nastříkal semeno do máminy podprsenky kterou si v koupelně mamka připravila na převlečení, netušil že podprsenka není určena k vyprání. Mamka si oblékla podprdu a začala řvát že toho nadrženýho debila už asi opravdu zabije, vyrazila s podprsenkou v ruce z koupelny a naháněla bráchu po bytě, nakonec mu podprsenku omlátila o hlavu a bylo to. Smála jsem se že jsem nemohla popadnout dech a ten náš úchyláček se už ani našeho spodního prádla nevšimne.

Abe (So, 18. 7. 2020 - 00:07)

Sestru jsem neměl, ale matce to nevadilo. Často jsem používal i za její účasti, její požité prádlo k masturbaci.

Natka (Pá, 17. 7. 2020 - 21:07)

Mě je 23 mám nevlastního brachu 15 pamatuji si ze když mu bylo 5 a mě 13 tak sem často hlídala protože mami bývalý manžel můj nevlastní táta se s mámou rozvedl a můj pravý táta nevím ani kdo je a je mi to jedno takže vždy jak sem sním byla doma tak se mu cvrnkala do kuliček a pretahovala ho mu ho a protože jsem už ve 13 měla prsa velikosti c+ a štíhlý pas a docela sexy zadek tak sem ho nechávala sahat

Z (Pá, 17. 7. 2020 - 22:07)

Z

Monca (Út, 26. 5. 2020 - 07:05)

Ja jsem brachu nacapala ve 13 jak mel na sobe moje pouzite kalhotly a pritom si ho vnich honil.A pak se donich vystrikal.Me bylo 17.Rada jsem mu vecir davala moje mokre kalhotky.Nekdy si je navlekl a nekdy knim cuchal a honil si ho pre demnou.Moc me to vzrusovalo.A tak jednou kdyz jsme byli doma sami a on byl nahy,tak jsem si prednim sundala kalhotky,ale nedala jsem mu je.Sedla jsem si do kresla a roztahla nohy.Pak jsem mu rekla at si ji ocucha.Okamzite mi dal hlavu mezi nohy a nasaval.Ja se preznej naklonila a vzala mu pteka do ruky a honila ho.Uplne mi funel na pipku.Pak jsem ucitila jeho jazyk na pipce jak mi ji lize.Byl tak vzruseni ze mi zacal v ruce skubat a zacal strikat semeno.Semeno kolem strykalo a ja mela pak celou ruku od ni olepenou.To pak od me pipki odpad.Nekdy si to parkrat zopakujem.Rada mu ho honim a on rad nasava mou vuni v rozkroku.

Z (Út, 26. 5. 2020 - 07:05)

Z

moonti (Pá, 20. 3. 2020 - 09:03)

ahoj, já jsem podruhé ženatej s holku ze základky. Má skoro dospělou dceru. než se odstěhovala brával jsme její prádlo k sexu. lízal ho a píchal mojí ženu oběma se nám to líbilo. Ted to dělám s ženy prádlem a rad si ho u sexu oblíknu. chtěli by jsme zkusit takovou trojku

Patrik (Po, 16. 3. 2020 - 09:03)

Ted mam chut vzal jsem setre tenga a otiram si je hebce o zaluda je to tak krasne vzrusujici

Kamča (Čt, 5. 3. 2020 - 15:03)

Čerstvě svléknutá tanga a nebo kalhotky, to se brácha na ně celý třese. Večer mu je dám, když se jdu umýt a on je má na vzrušování, honění a někdy v nich i spí a ráno je dá do koše s prádlem na praní. Já od svléknutí chodím a spím nahá jen v tričku, on mě vidí, nijak se před sebou neskrýváme. Oba si to děláme i před sebou a vidíme se a občas mu i pomůžu i on mě, aspoň je to větší vzrušení.

Patrik (St, 4. 3. 2020 - 14:03)

Otiram si snema zaluda a mazlim se s nema a mam rad kdyz jsou vlhke

Patrik (Po, 17. 2. 2020 - 12:02)

Vsem co se to libi piste [email protected]

Patrik (Po, 17. 2. 2020 - 11:02)

A kdyz jsou jeste vlhke a cerstve to miluji i si liznu

Patrik (Po, 17. 2. 2020 - 11:02)

A kdyz jsou jeste vlhke a cerstve to miluji i si liznu

Patrik (Po, 17. 2. 2020 - 11:02)

Delam to casto je yo moc krasne jak setry tak mamky tanga

Radek (Po, 13. 1. 2020 - 10:01)

Aj ja nosím nohavičky sú príjemnejšie a kvalitnejšie,není to žiadna úchylka proste lepšie sa mi nosia

Tamara (Po, 6. 1. 2020 - 15:01)

Kamaradky braska sice jeste nevi o sexu asi nic ale tajne cuchame jeho pyzamo po polucich

Alice (Po, 6. 1. 2020 - 16:01)

Už je to tak tři roky kdy bráškovi začaly poluce. Úplně jsem na to čekala, chtěla jsem vědět jaké jsou spermie. Nejprv jsem je čichala a pak vycucávala z pyžama a tak. Teď brácha samozřejmě onanuje a není den abych je nepoužívala při mém uspokojování.

Reklama

Přidat komentář