Reklama

Bratr masturbuje s mým prádlem

Darina (So, 26. 12. 2020 - 09:12)

Brácha dělá to samé ale s mámino spodním prádlem.

Pavla (So, 26. 12. 2020 - 10:12)

A kolik mu je ? Vidas ho?

gab.s (Út, 25. 8. 2020 - 08:08)

tak vidím že je to normální, můj brácha si moje prádlo taky půjčuje. Většinou chodí do sprchy po mě a a když jdu prát tak vidím na kalhotkách fleky.

Věrka (So, 22. 8. 2020 - 17:08)

Bráška mi bere spodní prádlo asi od svých 12 let. Teď měl 14, ale ani jednou na mých kalhotkách nebylo semeno. Poznám ale že je vycucává. Od počátku mu je nechávám pod svým polštářem po noci, tak ví kam jít. Dělám, že to nevím. Já jsem zase už ve třinácti poznala jaké je semeno a dodnes si ho na nějakém jeho prádle beru.

Mario (Ne, 13. 2. 2022 - 12:02)

Ahojky.
Ja Mam o seem let starsi segru. Ask od 13 let jsemprohlizel s velkym vzruseni jeji spodni pradlo. A cichal k nemu. Ta vune me moc, ale moc vzrusovala. Taky jsem mi tajne skvirov pozoroval ve sprse. Muslim,ze to I vedela. Ze ji smiruji predvadela se. Moc me to vzrusovalo. Byla tak krasna. Ale na ty jeji kalhotky a podprsenky nemuzu zapomenout. Cones citim jejich vuni

Jana (Ne, 23. 8. 2020 - 17:08)

Já nosím G-string tanga, bere si je, ale stříká mi do oblečení. Někdy bych ho fakt nakopla do rozkroku, ale zatím jsem vše nějak vydržela. Na oplátku si od něj nějaké oblečení půjčuji a nosím ho.

Věrka (Ne, 23. 8. 2020 - 18:08)

Nejlepší je dělat, že to nevíš. Aspoň u nás to tak funguje. On si mý kalhotky bude brát takjaktak, ale myslím, že to přestává, neboť se zaměřil na vložky. Taky mu je nechávám vždycky zabalenou ve svém koši na papíry a pokaždé jsou pryč. Bez toho by nemohl být, no a já se zase uspokojím s jeho spermiemi.

Jana (Po, 24. 8. 2020 - 18:08)

Dnes ráno hledám bundu, mám od jednoho kluka bombera (nebo jak se to píše) a našla jsem ho u bráchy zcákaného jak sviňa. Já bych ho snad ztloukla, že by nevstal. Vzala jsem si tedy mikinu, ale jsem zvědavá, jestli ten humus vůbec vyperu. Jak bylo teplo, tak jsem nepostřehla, že bundu nemám.

Věrka (Po, 24. 8. 2020 - 19:08)

To víš že vypereš. Kalhotky stačí přečváchnout a je po spermiích a stejně to jde z bundy či čehokoliv. No pěkně si užívá tvůj brácha. Plno semene pořád všude, že?

Jana (Út, 25. 8. 2020 - 17:08)

Tak z klasického oblečení se to vypere, ale tu bundu uvidím až uschne. Ulevuje si večer, někdy i přes den. Zase ale nemá fleky v posteli.

Z (So, 22. 8. 2020 - 18:08)

Z

Michal (So, 22. 8. 2020 - 09:08)

Když mi bylo 16 pristihla mě segra jak si ho honim v koupelně nad jejima kalhotkama. L

Návštěvník (So, 22. 8. 2020 - 07:08)

Některé holky jsou divné, kámošovo sestra ošukala půl sídliště a když si jeho kámoši už z něho dělali srandu a pokřikovali na něj že jeho ségra je kurvička tak se rozhodl si se ségrou o tom promluvit. Když jí řekl že jemu a celé jejich rodině dělá jen ostudu a ať toho nechá tak mu se slovy vždyť ty by jsi mě chtěl taky mrdat úchyláčku sáhla do rozkroku párkrát mu prohmátla ptáka a odešla. Kámoš byl z toho tak odvařenej že se nemohl ani pohnout, povídal že teda párkrát když byl mladší ji při převlékání nebo v koupelně šmíroval a i několikrát vystříkal její kalhotky ale myslel si že jeho ségra o tom nemá ani potuchy. Teď se mu ségra posmívá, dělá na něj ksichty, má nad ním navrch a dává mu to pěkně sežrat.

Evi. (So, 22. 8. 2020 - 11:08)

Co je špatného, že ji šuká půl sídliště? Já taky dala kde komu, sice se mi donesly nějaké kecy, ale ať si trhnou. Bráchovi vyhoním, vykouřím a on mi ji vylíže, 69 je běžná. Koupeme se většinou spolu a v pohodě mu rukou ulevím. To že mi vystříká tanga beru jako normální věc. Někdy podle chuti se mu udělám do jeho boxerek a on v nich celý šťastný chodí a spí. Ale abych se mu posmívala nebo dělala naschvály, tak hluboko jsem nikdy neklesla. Každý máme svoje potřeby a až bude mít holku, tak se mu o něj postará ona.

Lenka (Pá, 21. 8. 2020 - 17:08)

Haničko, ty jsi praštěná. To bych bráchovi nikdy udělat nemohla. Vůbec mi to nevadí. Jednou mi to nastříkal do nohavice u riflí a já si je oblíkla. Vzala jsem to v klidu a v pohodě v nich chodila celý den. Myslel si asi, že půjdou na praní. Když mě v nich uviděl, tak měl takový nejistý provinilý pohled. Řekla jsem mu, že mi to nevadí, ať je v klidu. Někdy, když mu pomůžu s honěním a vystříká se na mě. tak si přes ten dárek natáhnu tričko a neřeším. Dělám to tak i s mým klukem. To nepochopím, že se toho některé tak štítíte. Já si zase vezmu bráchovi boxerky a udělám se mu do nich a on je potom celý šťastný a nosí je, já zase nosím kalhotky a nebo tanga postříkaná od něj. Jednou jsem je měla na sobě a sešla s mým klukem a on to zjistil, ten nejistý udivený pohled byl boží. Tak jsem musela s pravdou ven a on přiznal, že to sestře taky někdy dělá na použité, ale ona je takhle nenosí.

Věra (Pá, 21. 8. 2020 - 15:08)

Můj synovec 14 let mi masturbuje do kalhotek už dlouho ale vždy toho tam nestrikl hodně jen trochu a
Hlavne jsem měla za to že má malý penis ale nedávno u mě prespaval žiju sama a já šla do krámu a on zůstal sám doma když jsem přišla zrovna když to dělal a jak se lekl tak mu ty kalhotky spadly a začal stříkat všude kolem sebe asi tak 4 vystriky a pak mu to ještě teklo a ten jeho obří penis měla sem chuť mu ho vykouřit

Z (Pá, 21. 8. 2020 - 17:08)

Z

Hanička (Po, 17. 8. 2020 - 18:08)

Milé děvčata, až zjistíte že si z vašimi kalhotkami někdo honí pinďulu a nebude vám to příjemné, tak stačí šikovně namazat nebo nakapat šťávu ze silně pálivé feferonky na střed vámi vybraných kalhotek a čekat až se honič chytí do pastičky. Raději vše dělejte v gumových rukavicích a kalhotky použité k tomuto účelu poté už sami nepoužívejte a vyhoďte. Věřte mi že až si hoňič přitiskne takto upravené kalhotky na svého pinďulu tak si ho bude s jistotu rychleji vodou chladit než si pinďulu s vašimi kalhotkami hoňit.

Lída (So, 22. 8. 2020 - 08:08)

Ahoj Hani. Myslím si že ničit si kalhotky feferonkou je zbytečné. Sperma jde normálně vyprat. Brácha masturbuje s mým prádlem co já pamatuji. Párkrát jsem ho při tom přistihla a je to docela sranda.

V. (Pá, 21. 8. 2020 - 19:08)

Jsi kráva, nebo se jen vydáváš za ženskou. To že si někdo půjčuje matčiny nebo sestřiny kalhotky je fetišismus. Ale je to neškodné, pokud to zůstává v rodině. Jsou mnohem horší formy fetišismu

Reklama

Přidat komentář