Reklama

Bratr masturbuje s mým prádlem

King4 (Pá, 23. 9. 2005 - 12:09)

Přiznám se že jsem to dělal taky. Myslím že to mimo jiné souvisí s feromony. Vždyť použité kalhotky jsou jimy "nabité k prasknutí". Dnes to nahrazuji francií. Šíleně se mi to líbí.... Možná i víc než klasika. Ostatně pokud by se našla taková co má pro tohle pochopení a chtěla by občasného něžného i výkonného přítele....

Tobby666 (Po, 22. 8. 2005 - 12:08)

Vyměníme. KLIDNĚ POŠLU. nebo je kontakt na chatu.

Tobby666 (Út, 9. 8. 2005 - 10:08)

poslal. dej kontakt

MysakXP (Út, 19. 7. 2005 - 07:07)

Ahoj. Je to škoda, že už tu další příspěvky nejsou. Bylo to dobrý téma :-(((

Emotioner (Út, 28. 6. 2005 - 21:06)

A proč proboha! Asi sis spletl dobu a médium. S přáteli podobné témata probérat nebudu, ale tohle je internet a veřejné poradenství, když na ostatní rodina a přátelé prostě nestačí.

ANONYM (Po, 27. 6. 2005 - 17:06)

Toto téma je skutečná "perla"Už asi jiné diskuzní fora, než Doktorku, nebudu navštěvovat.Nejsem žádný novic, ale fotr , který se blíží ke čtyřicítce, ale toto téma je i na mě moc "silné kafe!"Kluci, stud žádný?Chápu vás, jsem přece taky chlap, nebyl jsem možná jiný, ale ostyh vám nic neříká?Jsou témata, která jsou pro vás ještě tabu?Nic ve zlým , ale měli bychom mít i svá tajemství, muži i ženy, co si o tom myslíte?Zároveň zdravím naše slovenské pisatelky, škoda že vás nevidím v reálu, ale jste fajn, že píšete, slovenština nám tu dost chybí, dík baby!

J (St, 9. 3. 2005 - 08:03)

Posles mi svoje kalhotky ?

Emotioner (Út, 8. 3. 2005 - 21:03)

Tobě bych už, Radano, ségra nikdy neřekl ... jsi jen sketa, zmije jedovatá :o(

lena (Út, 8. 3. 2005 - 10:03)

Neviem aky mate s tym, ze si vas napr. brat tajne skusa vase pouzite nohavicky.Idu do pracky a je to v poriadku. Ine je keby si skusali vase nove ciste pradlo...Ja viem ze moj brat si skusa moje a mamine nohavicky z kosa na pradlo, tajne sme ho aj sledovali ale kedze to ide do pracky, a nikomu neskodi tak sa na tom bavime - aj ked ma uz 17 rokov. Zatial sme nezistili, ze si skusa vyprate pradlo, to by sme sa asi ozvali a skusali sa o tom vzajomne pobavit. Len asi dvakrat sme nasli s mamou na mojich nohacickach stopy po chlpkoch a smermiach.To je moj nazor...

Jiří (Út, 8. 3. 2005 - 07:03)

Radano, ty jsi hajzl!

zouzef (Po, 7. 3. 2005 - 18:03)

no ja pred nohavickami davam prednost celemu telu. naozaj mi priatelka tak krasne vonia, ze by som nezniesol ziaden parfem co by to kurvil

Radana (Po, 7. 3. 2005 - 14:03)

Jste prasata! Bratr to dělal taky, takže jsem si půjčila el. foťák a tajně ho při tom nafotila, nazvětšovala detaily a celou postavu, aby bylo vidět, že to je on, vytiskla a poslala všem jeho spolužákům z gymplu. Stálo to trochu peněz a bratr se mnou nemluví, ale mám od něj pokoj!

dann (Po, 7. 3. 2005 - 13:03)

dobré téma, já (26) když jsem se svou přítelkyní na návštěvě u našich v bytě a ségra (15) není doma, tak si půjčíme její kalhotky a společně je olizujeme a třu jí s nima její rozkrok. moji přítelkyni to neskutečně vzrušuje...

cookie (So, 5. 3. 2005 - 17:03)

Ahoj KarolAj ja robím to čo ty s nohavičkami. Nevymenil by si segrine, alebo mamine nohavičky za nohavičky mojej segry?porozmýšlaj a ozvi sa...CauCookie

cookie (So, 5. 3. 2005 - 17:03)

ahojNeposlal by si mi segrine kalhotkyJa by som ti polal kalhotky mojej segry. Vzrušuje ma ked mam nove kalhotky. Čo ty na to?ozvi saCookie

cookie (So, 5. 3. 2005 - 17:03)

ahojNeposlal by si mi segrine kalhotky alebo mamineJa by som ti polal kalhotky mojej segry. Vzrušuje ma ked mam nove kalhotky. Čo ty na to?ozvi saCookie

cookie (So, 5. 3. 2005 - 17:03)

ahojNeposlal by si mi segrine kalhotkyJa by som ti polal kalhotky mojej segry. Vzrušuje ma ked mam nove kalhotky. Čo ty na to?ozvi saCookie

cookie (So, 5. 3. 2005 - 17:03)

ahojNeposlal by si mi segrine kalhotkyJa by som ti polal kalhotky mojej segry. Vzrušuje ma ked mam nove kalhotky. Čo ty na to?ozvi saCookie

cookie (So, 5. 3. 2005 - 17:03)

ahoj.Neposlal by si mi segrine nohavičky?ja ti zase pošle mojej segrine. Mna vzrušujú vždy nové nohavičky. Čo ty na to?Ozvi saAhoj Cookie

bifidus19 (So, 29. 1. 2005 - 23:01)

Ahoj, moc rád onanuju se ségřinejma kalhotkama, je to moooc rajcovní. nosí sexy lesklý prádýlko, rád bych o tom pokecal s klukama i holkama, popřípadě bych rád měnil i fotky použitého prádla a onanie s nimi .-)))Tak se určitě ozvěte zatím čaup.s. na chatu jsem se bavil s x holkama který pomyšlení že někdo zná jejich intimní vůni hodně vzrušuje...

Reklama

Přidat komentář